Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Kika"

QUOTE(*VICI* @ 2008 05 12, 20:24)
manė, kad dokumentai tik parodoms rolleyes.gif bet tie, kurie sėdėjo forume (gal net skaitė, kas dabar žino ir po to vistiek pirko iš lenkų ar baltarusų, tai ką aš žinau g.gif ...) o po to seka komentarai: oj mano šuns plaukas per retas, oj ausys didokos, oj tas, ar oj anas g.gif
atsakymą žino tik tie žmonės cool.gif

Tai būtent taip buvo ir su mano drauge. Nereikia jai jokių dokumentų, jai reikia jorko. Tu sakai- užgaida. Nu tai taip. Ir manieji gyvūnai užgaida g.gif . Panorėjau ir įsigyjau. Tai gi normalu. Nereikia jau čia taip sureikšminti. Jei ji neturi laiko sėdėt forumuose ir ieškoti jai nesuprantamos informacijos ( nežino ji, sakau, kad yra veislynai. Nežinojo), tai nereiškia, kad nesugebės, neturės laiko šuneliui doh.gif . Jei rimtai, tai kiek čia tam šuniukui reikia ax.gif : pamaitinti, išmaudyti, į laukelį išleisti, sušukuoti. Čia gi malonumas smile.gif . Aš apgalvotai neperku didelių veislių šunų, nes juos reikia rimtai dresuoti, vedžioti lakstyti nuolat. Tam tikrai neturiu laiko, o ir charakteris mano , gyvenimo būdas netinkamas schmoll.gif tokiems darbams. Taigi, nereikia sakyti, kad visi p[erkantys Kikoje puikiai žino, kad dar yra ir veislynai, įvairių rūšių dokumentai, veislių standartai doh.gif . Tiesa sakant, apie tai, nors turiu jau kalną gyvūnėlių, ir pati žinau tik minimaliai smile.gif . Bet aš turiu laiko ir galimybių sėdėt SM, kituose forumuose, domėtis, skaityti, klausti....
Atsakyti
Ne visiems forumas yra autoritetas, kaip jums. Čia dalinamąsi patirtimi, nuomone ir t.t., bet neretai reikia labai nemažai atsijoti klaidingos info, kad atrastum tiesą. Nesvarbu kokioje rubrikoje ir kokioje temoje. Nemažai nuomonių yra labai subjektyvios, vienašališkos, kas vainikuojama žodžiais "o man". Bet tai dar nereiškia, kad tas kas atsitiko "o man" yra absoliuti tiesa.

Gal jau kartosiuosi, bet jei reikėtų kokybiškos info, labiau pasikliaučiau tikrų neanoniminių ir atsakančių už savo žodžius profesionalų nuomone, jų kompetencija bei teminiais šaltiniais. O jei kalba eitų apie medicininius (veterinarinius) momentus - tik po atliktos diagnozės. Realios, o ne virtualios.

Kažkas čia skeptiškas kikos maistu. Iš kur tokie duomenys apie falsifikatus? Ar tik nebūsit suinteresuoti skleisti tokią info?
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 05 12, 20:56)
Gal jau kartosiuosi, bet jei reikėtų kokybiškos info, labiau pasikliaučiau tikrų neanoniminių ir atsakančių už savo žodžius profesionalų nuomone, jų kompetencija bei teminiais šaltiniais. O jei kalba eitų apie medicininius (veterinarinius) momentus - tik po atliktos diagnozės. Realios, o ne virtualios.

kaip manai, kas tokiu zmoniu manymu yra profesionalas?
Atsakyti
Už kitų manymus ir nuomones tikrai negaliu atsakyti, nebursiu iš kavos tirščių ir nespėliosiu, kad neklaidinčiau. Nes jų nuomonės tėra jų pačių reikalas.

Savo nuomonę, kas yra profesionalas, jau parašiau.
Atsakyti
patikslink, prasau, kas tavo manymu yra profesionalas veisimo klausimais?
apie veterinarus supratau. idomu, ka skaitai sunu maitinmo profesionalais?
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2008 05 12, 20:52)
Tai būtent taip buvo ir su mano drauge. Nereikia jai jokių dokumentų, jai reikia jorko. Tu sakai- užgaida. Nu tai taip. Ir manieji gyvūnai užgaida g.gif . Panorėjau ir įsigyjau. Tai gi normalu. Nereikia jau čia taip sureikšminti. Jei ji neturi laiko sėdėt forumuose ir ieškoti jai nesuprantamos informacijos ( nežino ji, sakau, kad yra veislynai. Nežinojo), tai nereiškia, kad nesugebės, neturės laiko šuneliui doh.gif . Jei rimtai, tai kiek čia tam šuniukui reikia ax.gif  : pamaitinti, išmaudyti, į laukelį išleisti, sušukuoti. Čia gi malonumas smile.gif . Aš apgalvotai neperku didelių veislių šunų, nes juos reikia rimtai dresuoti, vedžioti lakstyti nuolat. Tam tikrai neturiu laiko, o ir charakteris mano , gyvenimo būdas netinkamas  schmoll.gif tokiems darbams. Taigi, nereikia sakyti, kad visi p[erkantys Kikoje puikiai žino, kad dar yra ir veislynai, įvairių rūšių dokumentai, veislių standartai doh.gif . Tiesa sakant, apie tai, nors turiu jau kalną gyvūnėlių, ir pati žinau tik minimaliai smile.gif . Bet aš turiu laiko ir galimybių sėdėt SM, kituose forumuose, domėtis, skaityti, klausti....

na aš tai manau, kad vargšai gyvūnai, kuriuos tik sušukuoja, pavalgydina ir pavedžioja... unsure.gif
jiems reikia daug daugiau rolleyes.gif
šeimininkas turi mokėti daug, labai daug, turėdamas gyvūną, nes kiek tų situacijų visokių būna doh.gif aš per daugiau kaip tris metus domėjimosi tiek prisiskaičiau, prisiklausiau, prisižiūrėjau, kad ojojoj, jau galiu kažkiek tvirtinti, kad kažką moku, išmanau, nelekiu iš karto pas vetą, kurie ne visada teisingai elgiasi ir pan.
Aš manau, kad gyvūnas tai prabanga, vat vaikai užauga, ištobulėja ir patys tėvams dar gali padėti, o tinkamai prižiūrėti gyvūną, ypač kol mažas ir jau kai sensta, tai tikrai nėra kaip du pirštus apsysioti cool.gif
ir mane labai pykdina kalbos, kad o kas čia yra, tai tik gyvūnas, jį tik pavalgydinti ir juo džiaugtis, kiekvienas po 10 gali jų prisipirkti, kas čia tokio? doh.gif nu man tai biškį nenormalu toks požiūris į gyvą daiktą rolleyes.gif
aš vienai klientei papasakojau kiek darau dėl savo šuns, tai jinai vos ne žegnotis pradėjo... o aš nieko nedarau nereikalingo, tik viską, ko reikia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 05 12, 21:50)
na aš tai manau, kad vargšai gyvūnai, kuriuos tik sušukuoja, pavalgydina ir pavedžioja... unsure.gif


*****, žvengiau VICI biggrin.gif . Na, aš net nebežinau, ką man su Ariuku veikti. Maitinu, vandenėlį sužiūriu, maudau, šukuojau, žaidžia visa šeima su juo, kas ko užsimano, to jį moko biggrin.gif . Dūkstam kol jis vietopje užmiega smile.gif . Myluojam. Gal bulterjerui to nepakaktų, reikia rimtos dresūros, bet ko dar jorkučiui reikia? Va, į parodas eisim 4u.gif . Domiuosi, skaitau apie maistą, sulakstau pas vetus, susiskambinu, jei ko reikia, kas neaišku g.gif . Dabar va vyriausias sūnus maigo Ariuką, dūksta, tas net myžčioja iš pasitenkinimo biggrin.gif . Išmokiau miegoti pirmame aukšte, jokių "po kaldra". O ką tu dar veiki su šuniuku? Parašyk, aš irgi veiksiu 4u.gif . Nes pas mane anksčiau buvo tik kiemo šunys. Na, tie, kurie saugo kiemą dieną naktį. O tokio naminuko dar neturėjau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2008 05 12, 21:58)
*****, žvengiau VICI biggrin.gif . Na, aš net nebežinau, ką man su Ariuku veikti. Maitinu, vandenėlį sužiūriu, maudau, šukuojau, žaidžia visa šeima su juo, kas ko užsimano, to jį moko biggrin.gif . Dūkstam kol jis vietopje užmiega smile.gif . Myluojam. Gal bulterjerui to nepakaktų, reikia rimtos dresūros, bet ko dar jorkučiui reikia? Va, į parodas eisim 4u.gif . Domiuosi, skaitau apie maistą, sulakstau pas vetus, susiskambinu, jei ko reikia, kas neaišku g.gif . Dabar va vyriausias sūnus maigo Ariuką, dūksta, tas net myžčioja iš pasitenkinimo biggrin.gif . Išmokiau miegoti pirmame aukšte, jokių "po kaldra". O ką tu dar veiki su šuniuku? Parašyk, aš irgi veiksiu 4u.gif . Nes pas mane anksčiau buvo tik kiemo šunys. Na, tie, kurie saugo kiemą dieną naktį. O tokio naminuko dar neturėjau 4u.gif

nu tai pagaliau parašei, kad dar ir žaidi... o jie žaisti nori laaaabai daug, na nebent koks flegmiškas papultų, tai gal ne unsure.gif
o be žaidimų reikia dar ir mokyti... plius palauk, kai plaukas užaugs ir jei norėsi, kad jis būtų gražus, o ne nutriušęs, tai oj kaip laiko atims cool.gif

vat tarkim mano užsiėmusi sesuo ir neturi laiko išprausti, normaliai apkirpti, sutvarkyti: nukirmėlinti, išvalyti akių, nukarpyti nagų, išvalyti dantų, ausų... išvedžioti normaliai šuns, kiek jam reikia, pamaitinti sveikai, "pakalbėti", pabendrauti su juo... pamatytum koks vargšas šuva... verysad.gif gyvenime nieko nematęs, tik uždarytas pastoviai namuose...

aš už tai, kad žmonės žiūrėtų į savo galimybes, nes tikrai nėra taip, kad šuo pats sau laimingai egzistuoja rolleyes.gif
Atsakyti
Pakelsiu temą, nes iškilo klausimas: gal kas naudojotės internetine kikos parduotuve? Ar apsimoka ten pirkti? Ar geriau eiti tiesiai į ją? g.gif
Atsakyti
QUOTE(green_tea @ 2008 05 21, 18:16)
Pakelsiu temą, nes iškilo klausimas: gal kas naudojotės internetine kikos parduotuve? Ar apsimoka ten pirkti? Ar geriau eiti tiesiai į ją?  g.gif


Labiausiai "apsimoka" arba nueit į turgelį, arba internetu (žinoma, ne iš Kikos) užsisakyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2008 05 21, 18:19)
Labiausiai "apsimoka" arba nueit į turgelį, arba internetu (žinoma, ne iš Kikos) užsisakyt  mirksiukas.gif


o kokių yra dar internetinių gyvūnų parduotuvių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(green_tea @ 2008 05 21, 18:25)
o kokių yra dar internetinių gyvūnų parduotuvių?  g.gif


Žinau www.petkit.lt, bet pati ten nepirkau dar niekada rolleyes.gif
Atsakyti