Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Kika"

QUOTE(Iste @ 2008 05 01, 11:11)
pradeti reiketu nuo to, kad narvus turetu tvarkyti ne pardavejos. butinas zmogus kuris nuolat juos priziuretu. kita problema, Kikos tinklo parduotuves neturi jas priziurincio veterinarijos gydytojo. del to zmones daznai nusiperka gyvuna su niezais (net ir pelytes), su ausu erkem. paksciai ir triusiai su kokcidijoze ir t.t...o kur dar viduriuojantys sunis ir kate. be to gyvunus vezasi is Baltarusijos popigiai. o tie kuriuos veislynai parduoda popigiai yra patis silpniausi ir maziausiai atitinkantys veilses standartus . ir daznai gyvenimo eigoje isryskeja genetiniai defektai. turejau pacienta 4 menesiu suneli su sirdies yda.
Papildyta:
tiesa, geras veisejas, kuriam rupi kaip ir kur jo isveistas gyvunas gyvens, kuris jaucia atsakomybe uz savo isveistus gyvunus, niekada neparuos jo jokiai zoo parduotuvei.
be to is Kikos gyvunai kurie papuola man 70% yra sergantys. o gal cia taip tik man...  g.gif


O čia kas per nesamonė? Siųlyčiau pirma patikrinti info, o tik paskui ją skelbti
Atsakyti
QUOTE(Zuma @ 2008 05 22, 07:11)
Žinau www.petkit.lt, bet pati ten nepirkau dar niekada  rolleyes.gif


Aš pirkau. Man labai patiko greitas ir nebrangus pristatymas į namus tau patogiu laiku kurjeriu.
Atsakyti
QUOTE(LedAsta @ 2008 05 22, 20:28)
O čia kas per nesamonė? Siųlyčiau pirma patikrinti info, o tik paskui ją skelbti

Iste manau geriau žino juk ji veterinarė. O jūs iš kur žinotr, kad tai melas g.gif
Dar yra parduotuve Selte tik internetinio psl neturi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, aš taip pat nepatenkinta kika. Pačios pardavėjos [usė velnio yra it nuoširžių yra ir tikrai gerai apsimetančių nuoširdžiomis, bet čia kaip ir visur. O ten maistas tikrai dvigubom kainom, kaip ir visi skanėstai ar žaislai
Atsakyti
QUOTE(Aduka @ 2008 05 28, 23:11)
O ten maistas tikrai dvigubom kainom, kaip ir visi skanėstai ar žaislai


Tarp kitko, dėl kainų: kauno akropolyje pirkau royal canin maisto mažam jaunam šuniukui. 1kg - 30lt, 3kg - 86lt. čia suapvalinus be centų. Tuo tarpu vilniuje mandarine, irgi kikoje, tas pats maistas: 1kg - 28 lt, 3kg - 78lt. Kaip čia yra? rolleyes.gif klausiau pardavėjų, sakė, kad kaip tik kaune turėtų būti pigiau... dar sakė, kad kiekvienoj kikoj kainos skiriasi, nes nuomos kainos skirtingos ir antkainiai todėl skiriasi... bet man gana keista - juk maximose visokiuose kainos tai nesiskiria... schmoll.gif kaip atrast pigiausią vilniaus ar kauno kiką? gal tikrai verta po rajonus pavažinėti, kai kainos šitaip skiriasi...
Atsakyti
QUOTE(green_tea @ 2008 05 29, 01:02)
Tarp kitko, dėl kainų: kauno akropolyje pirkau royal canin maisto mažam jaunam šuniukui. 1kg - 30lt, 3kg - 86lt. čia suapvalinus be centų. Tuo tarpu vilniuje mandarine, irgi kikoje, tas pats maistas: 1kg - 28 lt, 3kg - 78lt. Kaip čia yra?  rolleyes.gif  klausiau pardavėjų, sakė, kad kaip tik kaune turėtų būti pigiau... dar sakė, kad kiekvienoj kikoj kainos skiriasi, nes nuomos kainos skirtingos ir antkainiai todėl skiriasi... bet man gana keista - juk maximose visokiuose kainos tai nesiskiria...  schmoll.gif  kaip atrast pigiausią vilniaus ar kauno kiką? gal tikrai verta po rajonus pavažinėti, kai kainos šitaip skiriasi...



Maximose kainos nesiskiria todel,kad MAXIMA ir yra tas nuomotojas. Juk kai atsidarineja prekybos centrai,tai atsidaro MAXIMA,RIMI,NORFA, o tai monopolis,kuris diktuoja salygas. Visi kiti prekybiniai taskai yra priklausomi nuo ju salygu,todel ir nuomos skirtingos ir kainos skirtingos.
Atsakyti
QUOTE(green_tea @ 2008 05 29, 01:02)
dar sakė, kad kiekvienoj kikoj kainos skiriasi, nes nuomos kainos skirtingos ir antkainiai todėl skiriasi... bet man gana keista - juk maximose visokiuose kainos tai nesiskiria...  schmoll.gif  kaip atrast pigiausią vilniaus ar kauno kiką? gal tikrai verta po rajonus pavažinėti, kai kainos šitaip skiriasi...


Skiriasi tikrai, vieną antkakliuką buvau nusižiųrėjus, tai "Madoj" jis 6 lt kainavo, o "Akropoly" gal 12 Lt blink.gif Tai čia turbūt nuo patalpų nuomos kainos daug priklauso.
Atsakyti
O kaip jus ziurit i tai kad Kikoje suniukai vos 1,5men. yra parduodami doh.gif doh.gif schmoll.gif Siaubas, spanieliuku dabar uzvezta, uodagytes kirstos, mazuliukai, pardaveja net baisejo kaip isgyvens verysad.gif , nelabai patys eda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2008 06 09, 16:50)
O kaip jus ziurit i tai kad Kikoje suniukai vos 1,5men. yra parduodami doh.gif  doh.gif  schmoll.gif Siaubas, spanieliuku dabar uzvezta, uodagytes kirstos, mazuliukai, pardaveja net baisejo kaip isgyvens verysad.gif , nelabai patys eda verysad.gif



Ir ką gi jūs šiuo klausimu siekiat išsiaiškint?
Kas pasikeis nuo požiūrio? - OGI nič niekas.

Jeigu jau jums kažkas užkliuvo, tuomet kreipkitės į atitinkamas institucijas.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2008 06 09, 17:06)
Ir ką gi jūs šiuo klausimu siekiat išsiaiškint?
Kas pasikeis nuo požiūrio? - OGI nič niekas.

Jeigu jau jums kažkas užkliuvo, tuomet kreipkitės į atitinkamas institucijas.

taigi jau kažkas rašė, kad kreipėsi, tuo kartu viską sutvarko, o toliau vėl savo doh.gif unsure.gif ir peticiją čia forume prieš Kiką rašėmės, nu ir nieko doh.gif galingesni jie už mus taip išeina, tai tik "paverkti" forume ir beliko žmonėms...
Atsakyti
as is vis nieko neberku kikoj. Kainos uzkeltos ir beto kiek visko pirkau labai nusivyliau. Pries metu nusipirkome papuga nimfa tai po svaites nudvese o kai poto nusipirkom is zmoniu kurie vesia nimfas tai viskas normaliai jau 2 metus gyvena paskui pirkome ziurkena vel nudvese uz menesio. Nesuprantu gal i kika veza gyvunus kurie nera tokie sveiki? g.gif Dar buvau maistelio papugom nusipirkus tai kai atidariau ziuriu visas supelijes. unsure.gif. Suns maista mes tik veterinarijom perkam ir ne karto nesigailiu ten kokybiskas maistas thumbup.gif
Atsakyti
Sweikos mamytės ir nemamytės ax.gif
Aš asmeniškai apie kika geros nuomonės tikrai nesu.
Kadangi kažkada užsukau savo gyvunėliuj nupirkti maistelio tai vitrinoj ne pirma kartą pamačiau merdinti gyvūna,bet šį karta tai buvo mažas šuniukas(mopsas) atsigules aukštyn kojom o akys buvo užverstos tai net kraupu pasidarė pamačius tokį reginį schmoll.gif ir kaip ten niekas nieko neprižiūri g.gif
Atsakyti