Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Kika"

QUOTE(balioonėlis @ 2009 04 27, 15:27)
o jei bent kas nors paskaiciuotu kiek "kikos" suneliu ir kitu gyvuneliu gaista doh.gif
nevienas buvo bandomas gelbeti, bet kad darbuotojos atnesa jau kada tas sunelius ant koju nebepastovi verysad.gif  o kiek zmoniu yra nusipirke, o sunelis mirsta savaites begyje... ir nemanau kad "aukstesnes instancijos" nezino kas per situacija, tik manau, kad "kika" turi perdaug pinigu, kad kasnors imtusi pries ja priemoniu unsure.gif

Nebūtų paklausos...suprantu, kad jie "mina" ant jausmų žmonių, silpna darosi matant tą gyvūnėlį už stiklo sad.gif. Aš asmeniškai dėl to neperku nieko iš Kikos, iš principo neremiu tokio parduotuvių tinklo, kuris būtent šitaip ir šitokius šunelius padavinėja ir dar pasinaudoja žmogaus silpnumu.
Atsakyti
Jolyte drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(green_tea @ 2008 05 29, 00:02)
Tarp kitko, dėl kainų: kauno akropolyje pirkau royal canin maisto mažam jaunam šuniukui. 1kg - 30lt, 3kg - 86lt. čia suapvalinus be centų. Tuo tarpu vilniuje mandarine, irgi kikoje, tas pats maistas: 1kg - 28 lt, 3kg - 78lt. Kaip čia yra?  rolleyes.gif  klausiau pardavėjų, sakė, kad kaip tik kaune turėtų būti pigiau... dar sakė, kad kiekvienoj kikoj kainos skiriasi, nes nuomos kainos skirtingos ir antkainiai todėl skiriasi... bet man gana keista - juk maximose visokiuose kainos tai nesiskiria...  schmoll.gif  kaip atrast pigiausią vilniaus ar kauno kiką? gal tikrai verta po rajonus pavažinėti, kai kainos šitaip skiriasi...



QUOTE(MESKIS @ 2008 05 29, 06:34)
Maximose kainos nesiskiria todel,kad MAXIMA ir yra tas nuomotojas.  Juk kai atsidarineja prekybos centrai,tai atsidaro MAXIMA,RIMI,NORFA, o tai monopolis,kuris diktuoja salygas. Visi kiti prekybiniai taskai yra priklausomi nuo ju salygu,todel ir nuomos skirtingos ir kainos skirtingos.



Skiriasi kainos produktu ir Maximose, rimi ir kituose dideliuose prekybos centruose. Turiu giminaiti, kuris daro tyrimus rinkos, darbas gan idomus, gauna ilga produktu sarasa, su tiksliais maisto produktu pavadinimais svaoriais ir t.t. ir vaziuoja per maximas ivairiu miestu ir miesteliu surasineja kainas, kur kokios yra. Tai varciau as tuos uzrasus, kainos skiriasi to pacio produktu nuo keliu centu iki vos ne lito ar daugiau.

o Maitas, kad akropolyje brangesnis nieko keisto, nes Kauno akropolyje patalpu nuomos kainos kosmines.
Atsakyti
QUOTE(karinna @ 2008 05 22, 22:40)
Aš pirkau. Man labai patiko greitas ir nebrangus pristatymas į namus tau patogiu laiku kurjeriu.

Pritariu. Atsiliepimai apie petkit.lt geri smile.gif
Atsakyti
Čia ne į temą, bet kažkuriam muziejuje sumoki lyg ir 10 Lt ir kažkokiom žuvytėm gali įmest gyvą smiltpele ar kažkokį panašų gyvūnėlį.Nu taip pat tų peliukų gaila pasidarė.Negi žmonės negali kito darbo susirast....
Atsakyti
Va, į temą dabar. ax.gif Aš kikoj buvau neseniai, tai šuniukas toks guli.Parodyta nuotrauka ir į tą šuniuką pažiūrėjus net nepanašu.Ir taip gaila pasidarė verysad.gif Bet sakiau nepirksiu ten jokių gyvūnų, nes jei pirksi jie vež ir taip be galo.Tikiuosi, kad atsiras koks nors įstatymas, draudžiantis gyvūnus parduotuvėje laikyti.
Atsakyti
[CODE]ieskau kikos pardavejos ax.gif gal kas netycia atsilieps i az 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sausas: 17 birželio 2009 - 13:08
vakar buvau gimtadienyje, mergaitei tevai is "Kikos" padovanojo triusiuka, o siandien ryte jis nugaiso.... ir tai jau ne pirmas atvejis, kai pazistamiems gaista gyvuneliai is ten pirkti....
Atsakyti
QUOTE(Blanche89 @ 2009 11 21, 16:19)
vakar buvau gimtadienyje, mergaitei tevai is "Kikos" padovanojo triusiuka, o siandien ryte jis nugaiso.... ir tai jau ne pirmas atvejis, kai pazistamiems gaista gyvuneliai is ten pirkti....

Keigu jus pamatytumet, kaip tie triuseliai laikomi verysad.gif Zapyskio kikoje doh.gif As pernai maciau. Beje, sito teigti negaliu, nes gandu lygis, bet moteris, pazystanti kikos savininkus sake, kad beveik visi egzotiniai gyvunai atkeliauja i Lietuva nelabai legaliais keliais....
Bet, kaip sakiau, tai gandu lygis, tai neaisku tiket ar ne g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduliukas: 21 lapkričio 2009 - 16:41
mano pažįstama, labai mylinti gyvūnus, labai norėjo dirbti prie jų. įsidarbino kikoje ir pakraupus buvo doh.gif ji eidavo ir valydavo narvelius, žiūrėdavo kaip gyvūnėliai. o kai pamatė, kad viena kanarėlė tokia vangi, apdujus, tai pasakė ten senai dirbančiai kolegei, tai toji atsakė:"koks skirtumas kas tai kanarėlei. tegu tupi sau, nugaiš, tai išmesim" blink.gif pažįstama nebeištvėrė ir tik kelias dienas ten padirbusi išėjo.

pastebėjau tokį dalyką, kad kiekvienoje kikoje pardavėjos į tą patį klausimą atsakinėja skirtingai. vienos sako taip gerai, o kitur jau sako, kad taip negerai, reikia daryti kitaip doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grafee`: 21 lapkričio 2009 - 16:47
Kiek zinau, jie is Baltarusijos atsiveza suniukus. Gal ir dar kokius nors gyvunus - nezinau unsure.gif
Atsakyti
na man irgi teko girdėt nemažai blogų atsiliepimą, Draugė degu pirko sergantį gavo nunešė atgal tai sakė vėl jį įmetė prie visų pardavimui doh.gif
Atsakyti