Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėn. kūdikis - ar jau primaitinti?

QUOTE(dange @ 2008 10 29, 15:46)
Tai kodėl laktazės nepakankamumo klausimas iškilo kalbant apie vaikus  g.gif

na, kalbejau apie alergija pienui, kuri yra tikrai labai dazna. ir apie alergija kvieciams, kuri taip pat pakankamai dazna: 6 menesiu kudikiui neduociau manu koses su pienu. metinukui - gal. bet ne pusmetiniam maziui. yra maisto medziagu prasme vertingesniu ir reciau alergizuojanciu produktu, geriau tinkanciu tokio amziaus mazylio mitybai.
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 10 29, 16:00)
na, kalbejau apie alergija pienui, kuri yra tikrai labai dazna. ir apie alergija kvieciams, kuri taip pat pakankamai dazna: 6 menesiu kudikiui neduociau manu koses su pienu. metinukui - gal. bet ne pusmetiniam maziui. yra maisto medziagu prasme vertingesniu ir reciau alergizuojanciu produktu, geriau tinkanciu tokio amziaus mazylio mitybai.

Tada tenka pritarti(nu nepavyksta ilgiau su pačia psiginčyt nors tu ką biggrin.gif ).Manų kruopų maistinė vertė tarp visų grūdinių yra viena mažiausių, paversti ją pagrindiniu kalorijų šaltiniu pusės metų vaikui(nes kaip suprantu dėl nepakankamo svorio augimo buvo rekomenduotos manų košės) ,nėra tikslinga, o epizodiniai paragavimai svorio augimo problemos neišspręs.
Atsakyti
QUOTE(Reddish @ 2005 05 06, 20:17)
Tai vadinasi galiu pradet nuo oboliuo, o kita menesi bulve, morka ivesti?
O ka ouolys ne primaitinimas? Is tikruju man gudytoja dar 2,5 mėn. jau sake duoti morkos ragauti  g.gif
Kiti gi sako, kad pirma darzoves, po to vaisiai???
Na, gal dar kokia savaite palauksiu ir paieskosiu lietuvisku obuoliu.

mano leliukui 3 men, ir mes jau valgom obuoliuka ir pradedam karves pieneli gerti skiesta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(auroshius @ 2008 11 02, 20:40)
mano leliukui 3 men, ir mes jau valgom obuoliuka ir pradedam karves pieneli gerti skiesta bigsmile.gif

gal dar truputi per mazas karves pienui? ax.gif Jei pati maitini tai geriau misinuko gal duoti?as manau jokios naudos ir tos karves pieno... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(auroshius @ 2008 11 02, 22:40)
mano leliukui 3 men, ir mes jau valgom obuoliuka ir pradedam karves pieneli gerti skiesta bigsmile.gif



blink.gif Kazkas baisaus doh.gif as ir uz karves piena bet ne nuo 3men
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perlute: 07 lapkričio 2008 - 08:33
Sveikos mamyte, atsiverciu paskaitineti mazylio iki 1 metuku meniu, o randu inirtinga diskusija apie epidemiologinius tyrimus ir apie tai, kad sumažėjęs fermento laktazės aktyvumas nustatytas 34 proc. šalies gyventojų ir visus netoleravimo simptomus biggrin.gif
Mano mazajai neuzkalnu 4 menesiukai, bet kol kas nesu davusi net paprasciausios arbatytes (maitinu aptamilu). Tiesa prisiklausiusi protingu mamu, mociuciu ir kitu "tetu"patarimu daviau pabandyt paprasto nesaldinto vandenuko, bet nuo jo ji ziaukcioja smile.gif Labai tikejausi rasti patarimu cia, bet net ir paskaicius daug protingu minciu nesu tikra kaip toliau elgtis. Normalu kad kiek mamu tiek nuomoniu, bet prisipazinsiu, tik dar labiau pasimeciau. Sulauke 4 menesiu keliausim pas savo daktaryte, gal ji pades man apsispresti reikia jau primaitinti mazule ar ne ir nuo ko pradeti smile.gif
Beje, mamytes ar duodate savo angeliukams kokiu arbatyciu (cia skaiciau kad kai kurios mamos duoda sulciu). Nuo kada pradejot ir nuo kokiu?
Atsakyti
O mums nevalgymo bėdos prieš mėnesį prasidėję. Valgo mažai, svoris nekaip auga, Hg sumažėjęs. Dar tik prasidėjo ketvirtas mėnuo, gydytoja patarė primaitinti. Jau valgom obuoliuką, morkytę, manų košytę ant ožkos pienelio. Nežinau kaip bus toliau, bet kolkas tai viskas gerai. Mažiukė valgo žymiai daugiau, greitai išalksta.
Aišku gal ankstoka, bet geriau, nei kad vaikas nuo mišinių žiaugčioja. Išbandėm įvairiausius mišinukus, bet... matyt jai neskanu g.gif
Jau ir svoris pajudėjo iš vietos.
O man įdomu, kodėl mes ir mūsų mamos ir seneliai ir t.t. užaugę ant tokio maisto kurį valgo suaugę esame sveiki? Mano giminėje iš tėvų pusės ,vaikai labai anksti gavo suaugusių maisto, močiutė net nuo mėnesio blink.gif o jai 78m. nesiskundžia sveikata, mama, tėtis taip pat g.gif . O mane ir brolį nuo mėnesio pradėjo prie sulčių pratint, pienelio nebuvo, o mišinuką anksčiau iš ligoninės normuotai gaudavo. Kaži nuo ko čia priklauso?
Atsakyti
jeigu vaikas valgi mišinį, primaitinti (ragauti) pradėti reiktų nuo 4 mėn.
jeigu vaikas valgo MP, papildomas maistas įvedamas nuo 6 mėn. 4u.gif
QUOTE(auroshius @ 2008 11 02, 20:40)
mano leliukui 3 men, ir mes jau valgom obuoliuka ir pradedam karves pieneli gerti skiesta bigsmile.gif

blink.gif
karves pieno iki metų negalima jokiais būdais schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif

QUOTE(mamike @ 2008 12 05, 21:25)
O man įdomu, kodėl mes ir mūsų mamos ir seneliai ir t.t. užaugę ant tokio maisto kurį valgo suaugę esame sveiki?

nes tada ir maistas buvo kitoks.
jei dešrelė - tai iš mėsos
jei daržovė - tai be chemijos 4u.gif
Atsakyti
labas,nuo kada ir kuom pradeti primaitinti kudiki?mums 2men ir 10d smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
permeciau viena akim ir matau, kad dauguma - teoretikai, o taip idomu butu paskaityt praktiskai naudingus patarimus. Del primaitinimo nuo 4 ir 6men girdejom daug kas, bet idomu ka ir kiek duodat ? Pakomentuokite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlute @ 2008 11 07, 09:30)
blink.gif Kazkas baisaus doh.gif as ir uz karves piena bet ne nuo 3men



tai jau tikrai drinks_cheers.gif as savo vyrsniajam karves pieno turbut tik metuku gal daviau.. g.gif i kosyte gal kiek anksciau, bet ir tai tik skiesta su vandenuku. juk karves pienas ir jo produktai ivedami turbut paskutiniai i vaikucio mityba, nes yra sunkiai virskinami...cia mano manymu...ir musu pediatres ax.gif

o savo mazaja kol kas maitinu tik savo pienuku, ir jokiu arbatyciu nei vandenuko neduodu schmoll.gif
Atsakyti
[quote=Katusik,2008 12 06, 15:16]
jeigu vaikas valgi mišinį, primaitinti (ragauti) pradėti reiktų nuo 4 mėn.
jeigu vaikas valgo MP, papildomas maistas įvedamas nuo 6 mėn. 4u.gif
blink.gif
karves pieno iki metų negalima jokiais būdais schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif


O kodėl negalima? Žinau, kad daugumą alergizuoja ir ilgiau virškinamas, o dar kodėl?
Mes jau valgom manų košytę ant skiesto natūralaus ožkos pienelio, morkytę, bulvytę, moliūgą, brokolį, obuoliuką, juk mišinuku tik miegančią pavyksta pamaitinti. Ir ką jūs manot, vakar išdygo dantukas wub.gif . Nu laimei net nėra ribų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katukė: 25 gruodžio 2008 - 22:12