Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėn. kūdikis - ar jau primaitinti?

QUOTE(zaliaake25 @ 2009 02 10, 14:32)
neperskaiciau visos temos, nes neturiu laiko tiek, o primaitinti gali tik ne viso proto mamos, siaubas atsiprasau uz toki issireiskima, tai gal reikia is karto tik parsivezame kudiki is ligonines ir duodame tyreles, ai cia kaip kas nori taip tas eina is proto. BAISU


drinks_cheers.gif Tai nors del vieno dalyko musu nuomones sutampa mirksiukas.gif
Ir tam, kad tai suprasti nebutina daugiau nei viena vaika auginti. Manau uztenka kazkiek pasidometi ir paciai mamai, o ne tik aplinkiniu klausyti smile.gif

P.S. nereikejo visos temos skaityti, gi tos zinutes apie klijukus ir koses vakar dienos buvo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazass: 10 vasario 2009 - 12:41
sekmes jums auginancioms maziukus savo
Atsakyti
sveiki dar syki bigsmile.gif cia as kuri uzvedziau tema apie klijukus (ne koses) ,pienuko as turejau , kadangi mano dukra gime anksciau ,ji pirma para nerijo seilyciu tai seseles kankinosi visa nakti kol ja pripratino prie ryjimo ,tai yra ja pradejo maitinti misinuku is buteliuko , todel ji mano kruties ir nebeeme , o nusitraukinejant piena per menesi jo mazejo ,o mergicos apetitas didejo , todel pradewjau daduot misinuka , kai pienas dingo visai , vienas misinukas pasidare per brangu , todel kai dukra buvo beveik 2 men nusprendziau virt klijukus(ne kose) ir jai patiko bigsmile.gif todel nesuprantu ko kitos taip siurpinas schmoll.gif mano vaiko tikrai skrandukas tai priima ( tustinasi iki 5 kartu per para) ir as manau kad mano vaikui viskas gerai ,,,,,,,,,,,,,,,,,as patenkinta , o jai kam tai sovietinius laikus primena , cia jau jusu nuomone ,paziureciau ka jus duotumete mirksiukas.gif
Atsakyti
o kas del primaitinimo as pries bent palaukit iki 4 menesiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 02 10, 20:01)
sveiki dar syki  bigsmile.gif  cia as kuri uzvedziau tema apie klijukus (ne koses) ,pienuko as turejau , kadangi mano dukra gime anksciau ,ji pirma para nerijo seilyciu tai seseles kankinosi visa nakti kol ja pripratino prie ryjimo ,tai yra ja pradejo maitinti misinuku is buteliuko , todel ji mano kruties ir nebeeme , o nusitraukinejant piena per menesi jo mazejo ,o mergicos apetitas didejo , todel pradewjau daduot misinuka , kai pienas dingo visai , vienas misinukas pasidare per brangu , todel kai dukra buvo beveik 2 men nusprendziau virt klijukus(ne kose) ir jai patiko  bigsmile.gif todel nesuprantu ko kitos taip siurpinas  schmoll.gif  mano vaiko tikrai skrandukas tai priima ( tustinasi iki 5 kartu per para) ir as manau kad mano vaikui viskas gerai ,,,,,,,,,,,,,,,,,as patenkinta , o jai kam tai sovietinius laikus primena , cia jau jusu nuomone ,paziureciau ka jus duotumete  mirksiukas.gif

O kiek tuose "klijukuose" maistiniu medziagu? Kiek ir kokiu vitaminu? Domejotes? Ar svarbu uzkisau ir gerai?

As kaciuko tokiais dalykais nemaitinciau o cia augantis ir brestantis kudikelis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2009 02 10, 21:30)
O kiek tuose "klijukuose" maistiniu medziagu? Kiek ir kokiu vitaminu? Domejotes? Ar svarbu uzkisau ir gerai?

As kaciuko tokiais dalykais nemaitinciau o cia augantis ir brestantis kudikelis  doh.gif

as jums pasakoju kad mano vaikas auga puikiai , mes tiek problemu turejom su gimdymu , maniau kad bus su kudikiu kasnors negerai ,bet mano kudykis sveikutelis , ir net dabar atsigulusi viena sypsos ,guguoja , nes soti , as gi kiek kartu rasiau kad musu gydytoja net dziaugiasi kokios mes sveikos , jei mano vaikui konors truktu ji pasakytu bigsmile.gif o savo vaika maitinkit kuom tik norit , ir reik tiketi kad niekada , neatversite ankstesniu puslapiu ir neieskosit atsakymo kaip klijukus 4u.gif virt
Atsakyti
tikrai kad siaubas....noreciau daugiau ka parasyti, bet nervai nelaiko lotuliukas.gif na kad mamyte neismananti tai nieko, bet vaikiuko tai labai gaila....
Papildyta:
jei vaikas sveias dabar, tai nereiskia kad jam ateity bus viskas gerai. Teisingai E.MArkuniene rase vienam straipsny - cia tas pats kas dziaugtis kad rukiau visa gyvenima ir va nesusirgau veziu....nu zodziu....
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 02 10, 20:44)
tikrai kad siaubas....noreciau daugiau ka parasyti, bet nervai nelaiko  lotuliukas.gif na kad mamyte neismananti tai nieko, bet vaikiuko tai labai gaila....

Mama tai mama - gal tikrai neskaicius ir nesidomejus, mamu ir anytu primokyta - o gydytoja? blink.gif Kosmaras kazkoks. Is tokios tik licenzija atimt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2009 02 10, 19:30)
O kiek tuose "klijukuose" maistiniu medziagu? Kiek ir kokiu vitaminu? Domejotes? Ar svarbu uzkisau ir gerai?

As kaciuko tokiais dalykais nemaitinciau o cia augantis ir brestantis kudikelis  doh.gif

Pritariu drinks_cheers.gif O pienelio gamyba nesudetinga atstatyti, juk ir negimdziusi moteris gali sekmingai zindyti thumbup.gif Manau truko mamytei palaikymo ir informacijos.
Beje siandien mums gydytoja liepe pradeti duoti sultytes po truputi (obuoliu, morku). As tik palinksejau bet darysiu savo bigsmile.gif Zinau, kad iki puses metu nieko papildomai nereikia, tad tenkinsimes tik MP thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Saule danguje,2009 02 10, 21:50]
Pritariu drinks_cheers.gif O pienelio gamyba nesudetinga atstatyti, juk ir negimdziusi moteris gali sekmingai zindyti thumbup.gif Manau truko mamytei palaikymo ir informacijos
informacijos ir palaikymo tikrai man netruksta , mano kudykis kruties isvis neeme ,o traukinetis nebanet ne viena , jai as nusitrukynedama ir priringdavau per para buteliuka ,ti kam dar kankint save ,o beto ir vaika nes kas para gaudamas ta buteliuka mamos pieno nelabai ir gerdavo vot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 02 10, 20:05)

informacijos ir palaikymo tikrai man netruksta , mano kudykis kruties isvis neeme ,o traukinetis nebanet ne viena , jai as nusitrukynedama ir priringdavau per para buteliuka ,ti kam dar kankint save ,o beto ir vaika nes kas para gaudamas ta buteliuka mamos pieno nelabai ir gerdavo vot bigsmile.gif


nusitraukinejau nuo gimimo vaiko, aisku nedaug 3sav, bet pabandziau duot kruti ir eme ir dabar valgom MP ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 02 10, 21:05)
informacijos ir palaikymo tikrai man netruksta...


O iš kur jūs tos informacijos semetės? Is bobuciu? blink.gif
Na niekaip nesugalvočiau šitaip maitinti 3 mėn. kūdikį, kaip Jūs ir jūsų palaikymo grupė patarinėja doh.gif Siaubas kažkoks blink.gif Gaila man vaikučio, kuris taip maitinasi, budamas dar toks mažutis unsure.gif
Atsakyti