Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

nebepamenu, ar cia jusu jau teiravausi patarimo, jei taip, pasikartosiu, ar kuri tvarketes hormoninius sutrikimus homeopatiniais vaistukais? jei taip, kokie rezultatai ? pas koki gydytoja gydetes, nes nebezinau , ka bedaryti, laukiu jusu patarimu, dekui smile.gif
Atsakyti
Simoo7e, apie tai esu rašiusi 18 psl. ir tikrai iki šiol nesigailime pradėjusios gydytis homeopatinias vaistais, tiesiog sunku patikėti, tik gal ne visems 100% padeda. Tik rezultatų reikia laukti po kelių mėnesių.
Atsakyti
Kai buna gripas, visiskai isgydo Influcid (tik reikia drausmingai gerti, kaip nurodyta, ir tureti kantrybes, nes pagerejimas ateina antra diena. Bet tikrai ateina!) Na aisku, salia to - vitaminas C, ziedadulkiu tabletes, vaistazoliu arbatos ir t. t., bet be cheminiu vaistu apsieinu smile.gif
Atsakyti
Dekui, faustina, bandysim
Atsakyti
Tiktai pritariu Linai. Ką tik išbandė Influcidą mano vyras, be to jam dar prisimetė bronchitas, tai panaudojo Bronhograną, bei Tuberculinum, žinoma praėjo ne per dvi dienas, bet viskas lengvoje formoje.
Atsakyti
Sveiki, turiu viena bedute, gydytojas Misis israse man vaistuku, kuriuos gamina tik Kaune, vakar grizdama is Klaipedos (gyvenu Vilniuje) nespejau uzsukti i Kauna, nes vaziuoju viesuoju transportu, o dabar man teks i Kauna lekti, bet beda ta, kad tuos vaistukus iskart nepadaro, tai uztrunka apie 1-2 dienas, tai man reiktu 2 kartus del ju vykti, gal kuri mamyte kaunite galetu padeti, as atsiusciau recepta, ir gal kuri netoli savanoriu pr ar rotuses homeopatines vaistines gyvena ir kuriai tai nesukeltu sunkumu, as atsilyginciau, jei galetumet padeti, brusktelkit az, is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
atsakau į temos klausimą - taip smile.gif
konkrečiau - išsigydžiau smarkų ausies uždegimą su temperatūra... ir ne jokiais lašais į ausį, o vartojau į vidų žolelinį preparatą thumbup.gif
Atsakyti
Įdomu, koks tai buvo žolinis preparatas, jei ne paslaptis?
Atsakyti
Tikriausiai, daug kam aktualu pries vasara. Trumpai apie homeopatinius vaistus, kelionini rinkini (ir dar lietuviskai bigsmile.gif )

http://www.info.lt/i...o...ch&id=34457
Atsakyti
Ar ka nors girdejote apie siuos homeopatinisu vaistukus, kaip supratau jei padeda turint bedu su svoriu, bet vat idomu , ar cia galima taip savavaliskai sau ju skirti, nes gal jie netiks kalbu apie siuos vaistukus Ryte istirpinam 5 tabletes Natrium Sulfuricum D6, pietums 5 tabletes Kalium Phosphoricum D6 ir vakare Natrium Phosphoricum D6
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2008 05 26, 21:26)
Ar ka nors girdejote apie siuos homeopatinisu vaistukus, kaip supratau jei padeda turint bedu su svoriu, bet vat idomu , ar cia galima taip savavaliskai sau ju skirti, nes gal jie netiks kalbu apie siuos vaistukus Ryte istirpinam 5 tabletes Natrium Sulfuricum D6, pietums 5 tabletes Kalium Phosphoricum D6 ir vakare Natrium Phosphoricum D6

Apie Na Phos D6 esu skaiciusi www.homeopathyandmore.com (kaireje puseje "obesity treatment"), kad padeda daugeliui. Bet... Reikia gerti daug skysciu, nevalgyti maisto su konservantais (ypatingai mesos su nitratais, t.y. E211), daugiau sportuoti... Kas ir taip butu pasiekiama. Per menesi turetu nukristi apie 2-3 kg. Kiek tai veiksminga, nzn. Savo mamai nupirkau, tai pirma men. palengvejimas buvo, du kg nukrito, o toliau nesigiria. Tai gal ir nera progreso (nebesitikrinau).
Del kitu nzn. Siaip, ju yra daug ir ivairiu (homeopatija gi individualus gydymas mirksiukas.gif ) Sitos medziagos turetu prajudinti deguonies ir vandens apykaita organizme...
Galit paziureti cia:
http://homepage.ntlw...issuesalts.html
Cia taip vadinamos tissue arba biochemic salts (t.y. pagrindines druskos, esancios zmogaus organizme). Jos vartojamos D6 potencijos.
Atsakyti
o gal galite pasidometi, gal mama tik nesigiriai, bet svoris po truputi krenta, nes kazkokios man pagalbos reiktu, bet vat sitoje srityje menkai nusimanau
Atsakyti