Įkraunama...
Įkraunama...

Šaulys ir Skorpionas

QUOTE(marfa @ 2007 03 03, 15:15)
ax.gif Maniskis tai tikrai toks pats kaip ir tavo... pacia pirma susipazinimo diena pamelavo(savo amziu  lotuliukas.gif ) ir siaip labai megsta intrigas regzti,jam neidomu kai viskas buna gerai... megsta astrias emocijas ir isgyvenimus  doh.gif



o galvojau cia tik mano toks... bet pora geru bruozu tai turi: niekada nieko man negaili,kad ir kiek kainuotu, visada padeda, myli ir visu svarbiausia istikimas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(wetriuke @ 2007 03 03, 15:43)
o galvojau cia tik mano toks... bet pora geru bruozu tai turi: niekada nieko man negaili,kad ir kiek kainuotu, visada padeda, myli ir visu svarbiausia istikimas wub.gif

ax.gif nu va matai ir geru bruozu turi,tai gal praeis jums tas negeras laikotarpis ir viskas vel bus thumbup.gif Nes pvz.maniskis tai godus,pinigu ne tik man,bet ir vaikui gaili.... ir kiek zinau su pirma pana del to godumo irgi pykosi,o veliau ir issiskyre doh.gif Bet cia jau kaltas auklejimas,o ne horoskopas... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 03 03, 16:53)
ax.gif nu va matai ir geru bruozu turi,tai gal praeis jums tas negeras laikotarpis ir viskas vel bus  thumbup.gif Nes pvz.maniskis tai godus,pinigu ne tik man,bet ir vaikui gaili.... ir kiek zinau su pirma pana del to godumo irgi pykosi,o veliau ir issiskyre  doh.gif Bet cia jau kaltas auklejimas,o ne horoskopas...  schmoll.gif


bet zinok kaip keista,vaikino tevai skupus zmones, o vaikinas ne. g.gif gal tikekimies praeis tie nesusipratimai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 01 17, 00:55)
4u.gif O as buvau pas astrologe Zalatoriene,siaip as saulys,o vyras -skorpionas,bet pagal tikslia gimimo data pasirodo mano vyras daugiau saulys nei as! blink.gif Vat ir zinok g.gif Nors realybeje jisai tipiskas skorpionas atrodo..... unsure.gif

Labutis smile.gif
Gal pasirodysiu per daug smalsi bet noriu paklaust o ka astrologai pataria smile.gif ar sauliui tinkamas partneris skorpionas ar ne?
Dekui... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Qanga @ 2007 05 04, 20:43)
Labutis smile.gif
Gal pasirodysiu per daug smalsi bet noriu paklaust o ka astrologai pataria smile.gif ar sauliui tinkamas partneris skorpionas ar ne?
Dekui... smile.gif

ax.gif Zinok bedrai neatsakysiu,nes nagrinejo konkreciai mus,tai pagal ja pas mus sutampa tiktai seksas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gentle @ 2006 02 05, 21:54)
As taip pat skorpione, vyras - saulys. Sutariame kuo puikiausiai. Gal cia "kaltas" ir musu metu skirtumas (jis vyresnis 11 metu). Nors as tipiska skorpione - ambicinga, emocionali ir greitai uzsideganti, bet maniskis kazkaip protingai visas tas "ugnis" uzgesina ir viskas vel buna l.gerai.
Neseniai vienam horoskope perskaiciau apie sauliu nepastovuma, begalini nepriklausomybes troskima ir apstulbau - nieko panausaus as saviskyje nepastebejau. Turbut gerai maskuojasi...:-)

Pas mane labai panasi situacija kaip tavo.Manasis vyresnis uz mane 11 metu, kolkas sutariam gerai negaliu skustis nors kartais buna uzsiplieskia bet greit atslugsta. smile.gif Kaip bus veliau laikas parodys. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(marfa @ 2007 05 05, 14:31)
ax.gif Zinok bedrai neatsakysiu,nes nagrinejo konkreciai mus,tai pagal ja pas mus sutampa tiktai seksas  doh.gif

Na del sekso as irgi skustis negaliu, manau tai svarbus dalykas seimai taip pat. smile.gif

Atsakyti
Neisivaizduoju Saulio ir Skorpiono sajungos. Kai du tokie namie, tai karas neisvengiamas.
Atsakyti
QUOTE(Tanga @ 2007 05 09, 13:04)
Neisivaizduoju Saulio ir Skorpiono sajungos. Kai du tokie namie, tai karas neisvengiamas.




Na mano seimoje karu tikrai nebuna,esame ismoke ramiai isiaiskinti kilusias situacijas.
Atsakyti
QUOTE(Qanga @ 2007 05 09, 21:15)
Na mano seimoje karu tikrai nebuna,esame ismoke ramiai isiaiskinti kilusias situacijas.

drinks_cheers.gif jei susipykstam visada aiskinames mirksiukas.gif skorpionas+saulys wub.gif geriausias variantas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gicikami @ 2007 06 06, 00:31)
drinks_cheers.gif  jei susipykstam visada aiskinames  mirksiukas.gif  skorpionas+saulys  wub.gif  geriausias variantas  wub.gif


PRITARIU thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Qanga @ 2007 05 09, 21:15)
Na mano seimoje karu tikrai nebuna,esame ismoke ramiai isiaiskinti kilusias situacijas.



QUOTE(gicikami @ 2007 06 05, 22:31)
drinks_cheers.gif  jei susipykstam visada aiskinames  mirksiukas.gif  skorpionas+saulys  wub.gif  geriausias variantas  wub.gif

g.gif o kas jusu seimose skorpionas, kas saulys? Manyciau,kad jus skorpiones, o vyrai- sauliai.... blush2.gif
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(marfa @ 2007 06 12, 12:06)
g.gif o kas jusu seimose skorpionas, kas saulys? Manyciau,kad jus skorpiones, o vyrai- sauliai....  blush2.gif

smile.gif na as esu saulys o jis skorpionas.....bet mums kazkaip iseina tyliai sprest kilusias problemas. Nors ju nebuna daug..... smile.gif tiesiog gerai pazystame vienas kita ir zinome kada reikia kuriam nusileist kada geriau patylet. Galiu pasakyt kad tarp musu tikrai idialiai tik iskyla smulkios problemos del vaiku auklejimo,kadangi jam ir man antra santuoka ir turim vaiku is pirmos santuokos.
smile.gif
Atsakyti