Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

Labas.
birzeli planuoju pirkti Zepter puodus ir Vacsy sistema. Norec paklaust ar jau reiketu uzsisakyti konsultante pristatymui? Ir ar taikomos nuolaidos, jei perki daug? Ar tik dovanu duoda?
Gal yra intere puslapis su Zepter kainomis?
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2007 02 21, 16:25)
Labas.
birzeli planuoju pirkti Zepter puodus ir Vacsy sistema. Norec paklaust ar jau reiketu uzsisakyti konsultante pristatymui? Ir ar taikomos nuolaidos, jei perki daug? Ar tik dovanu duoda?
Gal yra intere puslapis su  Zepter kainomis?

Nera puslapio su Zepter kainom. ax.gif Bent jau as neradau. blush2.gif Net pas konsultantes surasyti puodo ismatavimai pavadinimas ir kaina. Nuotraukytes nera. doh.gif
Atsakyti
Noriu jums papasakoti, koks konfūzas man atsitiko su Zepter firmos puodu. Puodais naudojuosi 9 metus. Labai esu jais patenkinta, puikūs, bet prieš kokį mėnesį bekeliant pilną 3,5 l puodą su sriuba nuo viryklės, atitrūko rankena. Atkibo ir viskas. Kaip susinervavau, kas svarbiausia, kad tą puodą saugojau, mažiau naudojau, nei kitus ir še tau blink.gif Turiu išsaugojus garantinį pažymėjimą, kuriame garantija suteikiama visam gyvenimui, turiu sutartį, net banko mokėjomo kvitus. Mielos konsultantės, patarkit prašau, ar būtų galima pakeisti, ar bent jau pataisyti tą puodą, ar verta gaišti laiką po tas atstovybes. Niekaip neprisiruošiu ten nueit, sakys, ko čia po tiek metų nori.
Atsakyti
QUOTE(vyvytė @ 2007 02 21, 18:05)
Nera puslapio su Zepter kainom. ax.gif  Bent jau as neradau. blush2.gif  Net pas konsultantes surasyti puodo ismatavimai pavadinimas ir kaina. Nuotraukytes nera. doh.gif

gaila...galetu buti toks puslapis, kaip avon, su kainom ir aprasymais. Bet tam ir yra konsultantes.
Tai gal kuria nors is cia esanciu konsultanciu galeciau uzsisakyti? Galetumem arba Vilniuj arba Anyksciuose Geguzes-birzelio men susitikt.
As daugmaz zinau ko ir kiek noriu, bet kai mano teta pirkosi Zepter puodu rinkini gavo dovanu dubenelius, indu rinkini-vel dovanos, mikseri- ir vel dovanos. Tai va as tu dovanu irgi noriu, nes kiek girdejau nuolaidu siaip jie netaiko. Juolab, kad dovanos neprastos blush2.gif Ir dar idomu ar butinas pristatymas ir galimybes ar uztenka ateit i ofisa ir uzsisakyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TUSINA: 21 vasario 2007 - 18:29
norejau, paklaust, gal kuri nors bandet maisyt tesla pyragui su Mixsy? tongue.gif
ar as ka nors ne taip darau, bet man neisplaka kiausiniu blink.gif ta prasme iki tam tikros konsistencijos. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2007 02 21, 19:23)
gaila...galetu buti toks puslapis, kaip avon, su kainom ir aprasymais. Bet tam ir yra konsultantes.
Tai gal kuria nors is cia esanciu konsultanciu galeciau uzsisakyti? Galetumem arba Vilniuj arba Anyksciuose Geguzes-birzelio men susitikt.
As daugmaz zinau ko ir kiek noriu, bet kai mano teta pirkosi Zepter puodu rinkini gavo dovanu dubenelius, indu rinkini-vel dovanos, mikseri- ir vel dovanos. Tai va as tu dovanu irgi noriu, nes kiek girdejau nuolaidu siaip jie netaiko. Juolab, kad dovanos neprastos blush2.gif  Ir dar idomu ar butinas pristatymas ir galimybes ar uztenka ateit i ofisa ir uzsisakyti?

Malonu, kad domiesi zepter puodais.Pabandysiu atsakyti i tavo klausimus.Kas del uzsisakymo tai nebutina niekur eiti.Radus tinkama varianta su dovanom gali uzsisakyti ir budama .uzsienyj.As galiu surasyti sutarti , tu sumoki internetu i Zepter saskaita dali pinigu ,kita dali pries atvaziuodama i Lietuva ir puodai taves laukia.Kas del dovanu -dabar yra puodas 4.7l ,5.6 l keptuve 2.7l ir dovanu peiliu rinkinys ,receptu knyga ir plovimo priemone - kaina 2357 lt, bet dar sia savaite 1999 lt. Daugiau galiu atsakyti rasant i virdzinan@gmail.com
Papildyta:
Tikrai nueik i atstovybe .Tik butinai nusinesk garantini talona ir saskaita faktura.Tuomet garantuotai sutvarkys.
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2007 02 21, 20:00)
norejau, paklaust, gal kuri nors bandet maisyt tesla pyragui su Mixsy?  tongue.gif
ar as ka  nors ne taip darau, bet man neisplaka kiausiniu  blink.gif ta prasme iki tam tikros konsistencijos.  doh.gif


Pyragams tešlą maišau su paprastu mikseriu, o miltus įmaišau ranka, nes tik tada pyragai gaunasi skanūs.
Jei kalbi konkrečiai apie kiaušinių plakimą su pvz cukrumi, ar sviestu, tai greicčiausiai neišsiplaka todėl, kad yra per didelės apsukos ir dėl to baltymai suįra. Plakdama vien baltymus, kad jie išsiplaktų standžiai, aš plaku išjunginėdama MixSy, t.y. įjungiu trumpam, išjungiu, vėl įjungiu, išjungiu ir t.t. Jei laikyčiau visada įjungusi, baltyma isuirtų ir tikrai neišsiplaktų.
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 02 21, 20:47)
Pyragams tešlą maišau su paprastu mikseriu, o miltus įmaišau ranka, nes tik tada pyragai gaunasi skanūs.
Jei kalbi konkrečiai apie kiaušinių plakimą su pvz cukrumi, ar sviestu, tai greicčiausiai neišsiplaka todėl, kad yra per didelės apsukos ir dėl to baltymai suįra. Plakdama vien baltymus, kad jie išsiplaktų standžiai, aš plaku išjunginėdama MixSy, t.y. įjungiu trumpam, išjungiu, vėl įjungiu, išjungiu ir t.t. Jei laikyčiau visada įjungusi, baltyma isuirtų ir tikrai neišsiplaktų.


nu aisku, teks toliau maisyt ranka, arba dar ir paprasta mikseri pirkt. doh.gif o dar vadinas seimininke su sesiom rankom. blink.gif
pries uzsisakant labai kazko tikejausi is sio daikto, bet deja teko nusivilti. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2007 02 21, 22:44)
nu aisku, teks toliau maisyt ranka, arba dar ir paprasta mikseri pirkt.  doh.gif o dar vadinas seimininke su sesiom rankom.  blink.gif
pries uzsisakant labai kazko tikejausi is sio daikto, bet deja teko nusivilti.  unsure.gif



Na, nenusivilk, tai tikrai neblogas daiktas, ypač vasarą - visada pasitrinu šviežių uogų ant blynų ar pyragų, kasdien plaku kokteilius pieno ledu, arba vaisių, sriubai trintai superinis daiktas. Ir baltymus jis išplaka gerai, tik reikia priprast išjunginėt (po kokių 10 įjungimų/išjungimų jie būna išplakti labai gerai - o su mikseriu paprastu plaka apie 5 minutes baltymus). Net Nescafe šaltą kavą aš su juo plaku, tada labai skani puta būna (dedu ta plokščia galvute su skylutemis). Kai netingiu, ir paprastą piena isplaku, uzdedu puta ant kavos su pienu, gaunasi naminis Capucino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 02 22, 10:42)
Na, nenusivilk, tai tikrai neblogas daiktas, ypač vasarą - visada pasitrinu šviežių uogų ant blynų ar pyragų, kasdien plaku kokteilius pieno ledu, arba vaisių, sriubai trintai superinis daiktas. Ir baltymus jis išplaka gerai, tik reikia priprast išjunginėt (po kokių 10 įjungimų/išjungimų jie būna išplakti labai gerai - o su mikseriu paprastu plaka apie 5 minutes baltymus). Net Nescafe šaltą kavą aš su juo plaku, tada labai skani puta būna (dedu ta plokščia galvute su skylutemis). Kai netingiu, ir paprastą piena isplaku, uzdedu puta ant kavos su pienu, gaunasi naminis Capucino smile.gif


dekui, na aisku tu teisi, nereikia nurasyti daikto neisbandzius visu jo galimybiu. reikia tik truputuka kantrybes ir laiko rolleyes.gif
Atsakyti
Mielos konsultantes,
gal galetumete pasakyti kiek kainuoja vandens valymo sistema?
ir kokios nuolaidos galima tiketis, aciu 4u.gif
Atsakyti
O mane domina peiliai.Skaiciau skaiciau tema,bet taip ir nesupratau ,kiek jie siuo momentu kainuoja blink.gif ?
Atsakyti