Įkraunama...
Įkraunama...

gausus pažastų ir kitų kūno vietų prakaitavimas

QUOTE(*panteriuke* @ 2008 10 02, 13:44)
Joo,cia mum tikrai kaip antras gyvenimo sansas... thumbup.gif

va va drinks_cheers.gif nuėjusi į parduotuves nebežiūriu kokia spalva ar medžiaga, dabar tik vienas rūpestis ar man patinka ir tinka, negaliu prisiminti kai anksčiau idėmiai rinkdavausi ir dažnai atsisakydavau man patinkančių dravužių dėl spalvos, traukiu iš spintos visus drabužėliu, kuriuos buvau nurašius kaip netinkamus nes labai ryškiai matydavosi prakaito dėmės 4u.gif

Tuo pačiu dar norėčiau padėkoti Sylvergirl 4u.gif 4u.gif 4u.gif

kaip mano draugė sako slaptas ginklas bigsmile.gif negaliu juo atsidžiaugti
Atsakyti
QUOTE(Vega_ @ 2008 10 02, 19:07)

Tuo pačiu dar norėčiau padėkoti Sylvergirl  4u.gif  4u.gif  4u.gif



prasom prasom mirksiukas.gif , dziugu kad atsikraciusiu sia beda ratelis dideja thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes,turiu ir as tokia beda,jau gundausi driclora pirkti.Siek tiek baiminuosi del to aliuminio kiekio doh.gif kurios ilgai ,ne pirmus metus naudojat,ar nepasijaute kokio pasalinio poveikio? g.gif
as pakeiciau darba,pastresuoju ir vidury dienos jau pati uzuodziu save doh.gif anksciau dar rexona bent kvapa laikydavo,dabar ir tai nebeveikia.Rubai kaip ir daugumai-tamsus,naturalus,platus doh.gif ir taip jau nuo paauglystes verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2008 10 10, 16:49)
sveikutes,turiu ir as tokia beda,jau gundausi driclora pirkti.Siek tiek baiminuosi del to aliuminio kiekio doh.gif kurios ilgai ,ne pirmus metus naudojat,ar nepasijaute kokio pasalinio poveikio? g.gif
as pakeiciau darba,pastresuoju ir vidury dienos jau pati uzuodziu save doh.gif anksciau dar rexona bent kvapa laikydavo,dabar ir tai nebeveikia.Rubai kaip ir daugumai-tamsus,naturalus,platus doh.gif ir taip jau nuo paauglystes verysad.gif

mikki, nors driclor naudoju nuo vasaros pradzios, taciau gyvenimo kokybe tikrai pagerejo. jau pamirsau ta kosmara, kai nueini i parduotuve, issirenki ruba ir pamatai, kad ant jo matysis prakaitas... teko atsisakyti daug graziu drabuziu, o dabar viskas kitaip... be to, jokio kvapo, kas anksciau irgi siutindavo... del aliuminio kiekio galvos nesuku, nes siais laikais nieko sveiko nera... tam paciam dezodorante yra aliuminio, tik aisku ne toks kiekis, bet vis tiek... nezinau, as ilgai nesvarsciau ir uzsisakiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meow @ 2008 10 10, 16:51)
mikki, nors driclor naudoju nuo vasaros pradzios, taciau gyvenimo kokybe tikrai pagerejo. jau pamirsau ta kosmara, kai nueini i parduotuve, issirenki ruba ir pamatai, kad ant jo matysis prakaitas... teko atsisakyti daug graziu drabuziu, o dabar viskas kitaip... be to, jokio kvapo, kas anksciau irgi siutindavo... del aliuminio kiekio galvos nesuku, nes siais laikais nieko sveiko nera... tam paciam dezodorante yra aliuminio, tik aisku ne toks kiekis, bet vis tiek... nezinau, as ilgai nesvarsciau ir uzsisakiau biggrin.gif

as ir jau sakiau mosiu ranka i viska,nes ta smarve varo i nevilti.
Kazi gal kuri mergaite zino kur gauti Kaune?kita sav i komandiruote reik,zinau kad jaudinsiuos ir bus blogai doh.gif parsisiusti nespesiu jau.
Atsakyti
Gal kokius raminancius nuo jaudulio reiketu pavartoti vaistukus, gal pagelbetu labiau? Nes dezodorantas tik isorinis, o problema vidine.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 10 11, 03:54)
Gal kokius raminancius nuo jaudulio reiketu pavartoti vaistukus, gal pagelbetu labiau? Nes dezodorantas tik isorinis, o problema vidine.

tai kad labai sekmingai prakaituoji ir namie sededamas.gal but jus nezinot ka reiskia kai bega kiaurai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2008 10 11, 08:22)
tai kad labai sekmingai prakaituoji ir namie sededamas.gal but jus nezinot ka reiskia kai bega kiaurai unsure.gif



Žinom žinom, t. y. jau ,,žinojom" bigsmile.gif Tau būtinai reikia arba Driclor, arba to kito iš A raidės (nebeprisimenu pavadinimo, bet temoj yra blush2.gif )
Atsakyti
smile.gif

galu drasiai teigti, kad gyvenimas tikrai pasikeite..smile.gif
Anksciau as visad galvojau apie dusha, galvojau, ta dregme pazhastyse man asocijavosi su neshvara, su blogu kvapu. I diena eidavau po 2 kartus i dusha, o vasara net ir dazhniau.. Niekad po darbo neplanuodavau jokiu susitikimu, nes pirma mintis gryzhti namo, nueiti i dusha, o jau tik tada planuotis..
Visgi viskas pasikeite.. Dabar ryte isheinu, vakare gryzhtu.. nera galvoja tos minties "dushas dushas, dezikas, nauji drabuzhiai"..
Viskas pasikeite, atgavau pasitikejimo savimi.. Neshioju visokius spalvotus drabuzhius, kuriu bejE, nereikia taip daznai plauti(anskciau vos po keliu panesiojimu skalbdavau).. Planuojuos laika kitaip.. Gyvenimas pasidare dinamishkesnis:)

Taigi dziaugiuosi supermamos puslapiuku ir tai, kad maziau nei pries puse metu atradau shy dziaugsma:) Galejau su jumis pasitarti ir aguonele mestelejo ta stebukla AHC:) Ir tikrai ta mazha buteliuka iki siol nesu ishnaudojus:) Naudojau ir certain dri, bet man nuo jo isberdavo.. Tai visgi likau istikima AHC:)
Ir jums visom tai rekomenduoju!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbg23: 11 spalio 2008 - 11:04
Sveikutes, o as visa vasara naudojau HIDRO FUGAL, stipriausia is sios linijos antiperspirantu ir ka jus manote-jis nuostabus, prakaitavimo nejauciau jau po 2 papurskimu thumbup.gif pazastys buvo sausut sausuteles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neriuxxx @ 2008 10 12, 09:57)
Sveikutes, o as visa vasara naudojau HIDRO FUGAL, stipriausia is sios linijos antiperspirantu ir ka jus manote-jis nuostabus, prakaitavimo nejauciau jau po 2 papurskimu thumbup.gif pazastys buvo sausut sausuteles mirksiukas.gif


Vadinasi, tavo prakaitavimas nebuvo toks stiprus kaip mano, nes man jis tikrai negelbėjo... pagelbėjo tik driclor ax.gif
Atsakyti
Sveikos.
Įsiterpsiu truputį ir aš ax.gif
Driclor turi nemažai minusiukų.Naudojau apie metus.Šiaip viskas faina,prakaitas nebėga,nesmirda ir pan.
Kadangi pastojau,teko atsisakyti šito džiaugsmo.Vot tada ir prasidėjo problemėlės doh.gif Kvapas žiaurus,suaštrėjes.Važiuodavau per dieną keletą kart namo iš darbo praustis ir drabužių keisti.Bėgdavo upeliais baisiau nei prieš naudojimą Driclor.Vienžo nutraukus naudojimą,visa kas buvo negerai,paaštrėjo kelis kart.Maždaug mėnesį kankinausi,kol viskas susistatė į savo vėžes.

P.S.Nėštumas tam įtakos neturėjo.Ne viena pažįstama nutraukus naudojimą skundėsi.Šiaip,kad ir kaip stipriai aš prakaituoju,daugiau jo nesirinkčiau.
Atsakyti