Įkraunama...
Įkraunama...

Pokyčiai po gimdymo

pasikeitimai tokie:pilvas nusetas strijomis, kuokstais slenka plaukai, pilvas kaip zele tortas visas drebantis, veida dazniau pradejo berti doh.gif doh.gif bet nepaisant to, jau baigiu atgauti savo formas, beliko dar 6 kg atsikratyti iki pilnos laimes biggrin.gif ir vis dazniau pagalvoju na kad jau nebebusiu tokia kokia buwau iki gimdymo nes nestumas visgi palieka savo pedsakus..(tos nelemtos strijos tai jau niekada neisnyks) doh.gif doh.gif
bet kai pasizuriu i savo didziausia dziaugsma, dvi nuostabias dukrytes, visa tai galima pamirsti wub.gif
Atsakyti
Vat ir man ta pati beda.po gimdymo per menesi nukrito 12 kg,o per sekancius tris priaugau 6 kg.du kartus per para maitinu MP,valgau ne ka daugiau,nei visada.o ant dietos sest nenoriu,bijau,kad dings ir tas pienuko likutis g.gif
Atsakyti
Ir man ta pati didele beda blush2.gif . Pagimdziusi kiek nukrito svoris ir per kelis menesius ir vel ataugo toks pats doh.gif Valgau irgi tikrai neperdaugiausiai ir dar maitinu leliu, nors kaip sako jau delto turetu kristi svoris. Darau iskrovos diena. Kiek nukrenta ir vel atauga per savaite verysad.gif Sunku tuo svoriu ir kazkaip nieko negaliu padaryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(acorus @ 2011 08 15, 09:10)
Pasidalinki, kaip pasikeitė Jūsų kūnas po gimdymo?

pvz, man labai pradėjo nagučiai augti  thumbup.gif gyvenime taip neaugo
dar labai sėdmenis ir šlaunis (tiek išorines, tiek vidines puses) beria  verysad.gif kasdiena po kelis kart tepu spiritu, nuoga dupce lakstau, bet vistiek nemažėja, o dar ir naujų kasdien iškyla  doh.gif

mano kunas mazai pasikeite.neturiu krutu didziausias pokitis,pres gymdima turejau problema niekur netilpo,o dabar ju visai nera. net neisivaizdoju ka daryt kad bent biski padidetu?????kunas tapo jautrus,plaukai slenka.o seip viskas ok.
Papildyta:
QUOTE(Pucca:)) @ 2011 10 13, 22:00)
Po nėštumo padidėjo pilvukas, visur pilna strijų - ant šlaunų, klubų, pilvo...  verysad.gif maitinau mažylį apie du mėnesius (deja). Krūtinė dabar pasidarius putli ir didesnė. Pusę liemenėlių galiu mesti lauk... bet vyrui labai patinka  blush2.gif

gerai kad didesne,o ne maza kad jos ir nesimato. nors irgi maitinau deja tik 3 men/
Atsakyti
Po gimdymo liko tik 4 nereikalingi kg smile.gif Strijos nė vienos neatsirado. Krūtinė, kol maitinau (11 mėnesių su trupučiu), buvo didesnė, baigus maitinti susitraukė - vyrui iškilo klausimas, kur ji dingo biggrin.gif Pilvas po gimdymo kurį laiką buvo kaip drebutis, bet per pusmetį viskas daugmaž susitvarkė. Dar katastrofiškai išslinko plaukai - va jų man labiausiai gaila, dabar atauginėja, bet tai juk užtruks, teko gerokai pasitrumpinti kasas savo blink.gif Tai tiek tų pokyčių, regis.
Atsakyti
o man po gimdymo be įprastų pokyčių dar pasikeitė kūno spalva toje vietoj, kirkšnių srityje ir aplink tą vietelę ji tamsiai tamsiai ruda schmoll.gif ar spalva pašviesės???? jačiuosi turinti negrės gaktą doh.gif
Atsakyti
Po sumoje 3 metu zindymo(2vaikuciu) krutine nelabai pakito, tik gal pusmeti baigus maitinti atsistatinejo i buvusia forma. Tik baigus maitinti tai vaizdas bent jau man buvo liudnas, bet tai tik kol susitvarke, plaukai isslinko, tik po metu pradejo atauginet. Kadangi 2 CP tai pilvas sudribes liko, negaliu devet aptemptu rubu, bet sportas manau padetu, prizadu prisiversti ... lotuliukas.gif
Tiesa, liovesi menesiniu skausmai, jos tapo tik gausesnes. O visa kita kaip ir buve tik dziaugsmo ir pasitikejimo daugiau thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi maitinau 4 menesiukus savo pirmagime, figura labai greit atsistate po gimdymo, visos formos grizo, kaip ir pries nestuma, nei pridet nei atimt smile.gif ..
Atsakyti
per visa nestuma as beveik nepriaugau svorio,pacioj pabaigoj sveriau apie64kg,kai budama nenescia mano svoris budavo vasara57-58kg, o ziema 64kg biggrin.gif likus 3men iki gimdymo labai sumazejo apetitas,bet sveikata buvo gera. po gimdymo pora savaiteliu visai dziaugiausi savo kuno formom,nes ilindau i senus rubus,net ne tai kad ilindau o ir laisvesni buvo.tik va po trejetos savaiteliu atsivere mano skrandukas visokiems saldainiams ir sausainiams,ir svoris pradejo augti verysad.gif gal yra mamaiciu kurioms taip pat atsirado didelis potraukis saldumynams po gimdymo ir kaip ta potrauki uzmusti gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(joka8 @ 2012 02 13, 00:32)
per visa nestuma as beveik nepriaugau svorio,pacioj pabaigoj sveriau apie64kg,kai budama nenescia mano svoris budavo vasara57-58kg, o ziema 64kg biggrin.gif likus 3men iki gimdymo labai sumazejo apetitas,bet sveikata buvo gera. po gimdymo  pora savaiteliu visai dziaugiausi savo kuno formom,nes ilindau i senus rubus,net ne tai kad ilindau o ir laisvesni buvo.tik va po trejetos savaiteliu atsivere mano skrandukas visokiems saldainiams ir sausainiams,ir svoris pradejo augti verysad.gif gal yra mamaiciu kurioms taip pat atsirado didelis potraukis saldumynams po gimdymo ir kaip ta potrauki uzmusti gun_rifle.gif


Galvojau as viena tokia doh.gif Kad po gimdymo saldumynams poreikis toks atsirado, pasirodo daugumai blush2.gif
Po gimdymo svoris gryzo po menesiuko i buvusi, taciau dabar +5kg.... neismanau kaip iveikti priklausomybe nuo sokolado.... bandau riboti, taciau atsisakyt niekaip nepavyksta blink.gif
Atsakyti
Na deja su nagais tokio dziaugsmo neturiu dar silpnesni pasidare,o po gimdymo liko virssvorio o taip per daug tu pasikeitimu ir nera smile.gif
Atsakyti
gal as vienintele tokia busiu, bet manau, kad tema nepilnai suformuluota g.gif pasikeiciau moraliai ar fiziskai? g.gif
atsakysiu taip, kad fiziskai beveik nepasikeiciau neskaitant poros strijukiu bambuteje biggrin.gif
o moraliai, tai tikrai taip. juk jau beveik 2 metai kai esu atsakinga ne tik uz save, bet ir uz musu suneli, o jau pakeliui ir antras vaikutis, tai turbut dar kazkiek pasikeisiu , nes jau bus ne vienas zirniukas, o du:4u:
Atsakyti