Įkraunama...
Įkraunama...

Margarinas ar sviestas?

aš taip pat prieš margariną bei įvairiausius riebalų mišinius. o margarinus net suaugusiems nerekuomenduojama valgyti schmoll.gif tai ką jau kalbėti apie mažiukus vaikiukus unsure.gif jei jau norisi riebaliukų įmaišyti tai tikrai geriau gryno sviestuko ir jį dėti reikia į jau paruoštą valgį, kad nežūtų vitaminas A arba aliejukaus. Aliejai geriau tinka šaltu būdu spausti, t.y. nerafinuoti, jų duoti pakaitomis įvairių (pvz., alyvuogių, linų, kukurūzų, saulėgrąžų, sojos).
Aliejai geriau nei sviestas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaulesSpindulelis: 27 kovo 2009 - 20:42
Aš naudoju tik sviestą, beje, mano vaikas sviestą labai mėgsta. Margarino net nebandžiau.
Atsakyti
as savo sunui perku tik sviesta, nes pati esu megeja ji labiau vartoti, nei margarina, nors mano vyras atvirkciai smile.gif
Atsakyti
tik uz naturalu sviesta!. :)nors ir kokios vis naujos reklamos beatsirastu apie "naturalu margarina"..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daugiaziede: 22 balandžio 2009 - 16:33
Nei margarinas, nei sviestas.. Košytėm renkuosi alyvuogių aliejų. Vėliau teks naudot ir sviestą.
Atsakyti
Tik sviesta mirksiukas.gif
Atsakyti
Tik sviestuka 4u.gif
Atsakyti
i koses tik alyvuogiu alieju (gydytoja isbare kai sakiau kad dedu sviesta) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sanli @ 2009 03 27, 21:41)
aš taip pat prieš margariną bei įvairiausius  riebalų mišinius. o margarinus net suaugusiems nerekuomenduojama valgyti schmoll.gif  tai ką jau kalbėti apie mažiukus vaikiukus unsure.gif jei jau norisi riebaliukų įmaišyti tai tikrai geriau gryno sviestuko  ir jį dėti  reikia į jau paruoštą valgį, kad nežūtų vitaminas A arba aliejukaus. Aliejai geriau tinka šaltu būdu spausti, t.y. nerafinuoti, jų duoti pakaitomis įvairių (pvz., alyvuogių, linų, kukurūzų, saulėgrąžų, sojos).
Aliejai geriau nei sviestas smile.gif

Visiškai pritariu. Kuo labiau natūralesnius produktus
Atsakyti
as taip pat duodu tik sviesta, nes ir pati ji valgau o margarino nepirkau kokius 5 metus-man neskanu. Nors skaiciau kazkur kad margarinas yra taip pat labai gerai, o kartais net geriau uz sviesta, nes turiu omega rugsciu ir dar kitokiu naudingu organizmui medziagu, kuriu nera svieste. beto svieste yra daug cholesterolio o margarine jo mazai(ar isvis nera) g.gif , todel maziems vaikams geriau rinktis margarina, nei sviesta.
Na reiks paieskot tiksliau is kur as visa tai istraukiau... biggrin.gif
Atsakyti
Iki metuku tai tikrai margarino vaikui negalima.O siaip isvis kaip galima ji valgyt,man asmeniskai neskanu.,be to kiek ten visokiu E prideta schmoll.gif
Atsakyti
Mes valgom sviestuka is saldzios grietineles
Atsakyti