Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(agnixa @ 2008 01 08, 17:36)
Tikrai manau,kad tau ne pienlige,pries mmm bent man buna gleives kitokios. Jei butu pienlige tai pajaustum koki simtoma,deginima ar niezuli tikrai.

tikrai nebutinai turi but niezulys ar perstejimas, paraudimas...man jokiu pozymiu to nebuvo, na gal kiek kitokios gleives,o pasirodo buvo pienlige ir dar tokia atspari viskas pasidare nuo vaistu kalnu, nes poliklinikoje pradejo gydyt ta gryba, nors jokiu nusiskundimu neturejau...dabartine ginekologe sako jog net judint nereikejo, nes toks atsparumas kad sunkiai ziauriai isgydyt, o net pagal paseli jautrios veikliosios medziagos negyde... verysad.gif bet aciu Dievui pavyko daug pastangu idejus issigydyt smile.gif na bet gal forumietei kuri cia klause ir nera nieko, nieko nesakau 4u.gif
Atsakyti
reikes pasidaryt tyrima. labai daug priestarinu minciu kyla. dekui visoms, kurios pasidalynote savo patirtimi bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(belinda666 @ 2008 01 08, 16:24)
ar man tikrai pienlige, jei tik pries pat[U] mmm atsiranda slapesnes ir gausesnes iskyros su tarsi varskes gumuliukais? nei persti, nei grauzi, nei degina g.gif  visu kitu ciklo metu buna normalios gleives blush2.gif

daug kam prieš mmm pakinta makšties ph, del to jaučiami pokyčiai, kartai ir su perštėjimu.
jei kitu ciklo metu taip nėra, čia ne pienligė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DODA @ 2008 01 08, 20:15)
daug kam prieš mmm pakinta makšties ph, del to jaučiami pokyčiai, kartai ir su perštėjimu.
jei kitu ciklo metu taip nėra, čia ne pienligė  4u.gif


jei tik išskyros pakinta tai nieko tokio, bet jei peršti, tai jau grybelis. nes jis beveik visų mūsų organizme yra, o pakitus pH išsikeroja. kankinuos baisiai, kai tik pavalgau saldumynų daugiau ar stresas didesnis ar peršalu, iškart peinligė verysad.gif jau tiek Nystatino sugėrus, tiek Chlotrimazolio suvartojus, tiek natūraliai bandyta, kaip grįžta, taip grįžta...
bandysiu DIDA pirkti ir kantriai pieno rūgšties prausiklį naudoti...
Atsakyti
Mane irgi jau pora metu kankina si liga... Ko tik nedariau. cool.gif Jau kiek daktaram pinigu sumokejau doh.gif . Ir nesuprantu, ka darau ne taip. Nes jie palinksi galva, pataria isgert Diflukano ir paleidzia. O man po diflukano pora menesiu ramu, o paskui vel uzeina.... Ir taip be galo... schmoll.gif
Suzinojau, kad gali but del KT. Tai kaip tik sutapo, kad kaip tik nustojau gert. Bet vistiek prasidejo niezulys su visais lydinciais dziaugsmais. blink.gif
Bet siandien vel buvau pas daktare ir suzinojau du dalykus, kuriu dar nezinojau. Pirmiausia, tai patare issigydyt iki to kai noresiu pastot. Nes pastojus turint grybeli turesi problemu viso nestumo laikotarpiu.
Ir antras dalykas, kuris dar labiau suneramino, kad pienlige gali buti cukrinio diabeto pirmas signalas..... blink.gif
Atsakyti
keistai ta gydytoja pasake - reikia issigydyti g.gif . tai tegu ir gydo, bet daznai tai NEPAGYDOMA schmoll.gif . o del cukrinio diabeto, tai daugeliui cia rasanciu jo nera, nera ir kitu apciuopiamu priezasciu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Goldvio @ 2008 01 09, 15:38)
Ir antras dalykas, kuris dar labiau suneramino, kad pienlige gali buti cukrinio diabeto pirmas signalas..... blink.gif


aš irgi galvojau, kad nuo KT, bet mečiau KT ir dar blogiau pasidarė. kelis mėnesius kankinaus ir nusprendžiau, kad neverta. Dabar paskelbiau griežta dietą ir iškart jaučiu, kad geriau. Nusipirkau dar Chlotrimazol žvlkučių, DIDA negavau... kur jos ieškot?
Dėl cukrinio diabeto - gali būti, tačiau kiek iš mūsų yra tikrinęsi ir t.t. ir jokio diabeto. Gal šiaip cukraus daug vartoji? Arba mielinių produktų (alaus, pyragų).
Atsakyti
taaaaip... ir as kazkada turejau tokia problema. bet ji issprendziama bent jau man. va skalavimas azuolu zieves nuoviru, kita diena rugpieniu, o pries miega pasitepu LOMEXIN tepalu ir kaip ranka nuimta. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(VilijaZyzla @ 2008 01 09, 22:58)
taaaaip... ir as kazkada turejau tokia problema. bet ji issprendziama bent jau man. va skalavimas azuolu zieves nuoviru, kita diena rugpieniu, o pries miega pasitepu LOMEXIN tepalu ir kaip ranka nuimta.  bigsmile.gif

iki kito karto? g.gif
Atsakyti
Hmmmm..... schmoll.gif Siaip neesu saldumynu megeja ir mieliniu produktu nevalgau. Bet kartais buna sokoladiniai priepuoliai. Tai galiu didele plytele su niekuo nepasidalinus suvalgyt. Bet kazkaip nebuvo sove i galva stebet sarysio...
Del cukrinio diabeto, tai ir kazkokiam moksliniam straipsnyje skaiciau. Na kiek jis ten mokslinis, nezinau, bent jau daktaru rasytas. Kad ir nesergant, bet kaip rasiau, gal tai pirmas signalas... Kad gal organizmas yra linkes... blink.gif Na bet gal nesigasdinsiu anksciau laiko... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Goldvio @ 2008 01 10, 12:18)
Hmmmm.....  schmoll.gif Siaip neesu saldumynu megeja ir mieliniu produktu nevalgau. Bet kartais buna sokoladiniai priepuoliai. Tai galiu didele plytele su niekuo nepasidalinus suvalgyt. Bet kazkaip nebuvo sove i galva stebet sarysio...
Del cukrinio diabeto, tai ir kazkokiam moksliniam straipsnyje skaiciau. Na kiek jis ten mokslinis, nezinau, bent jau daktaru rasytas. Kad ir nesergant, bet kaip rasiau, gal tai pirmas signalas... Kad gal organizmas yra linkes... blink.gif Na bet gal nesigasdinsiu anksciau laiko...  mirksiukas.gif


tikrai yra sąryšis tarp cukrinio diabeto ir pienligės, nes kai cukraus kiekis kraujyje itin didelis, grybelis išauga. tačiau jei išauga grybelis, tai dar labai maža tikimybė, kad gali būti diabetas. greičiau jau didsnė tikimybė, kad kai diabetas, pasirodys grybelis.
nežinau, ar aiškiai parašiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Goldvio @ 2008 01 09, 13:38)
Pirmiausia, tai patare issigydyt iki to kai noresiu pastot. Nes pastojus turint grybeli turesi problemu viso nestumo laikotarpiu.

na, esu nestuke.gif yra isskyru, bet neniezti, manau, kad jei ir issigydytum iki nestumo, niekas nepasikeistu - vis tiek atsirastu, nes pakinta hormonai, taip kad - uzburtas ratas. ax.gif
Atsakyti