Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

Papasakosiu savo istorija- kankinuosi jau daug metu ir ypac po KZ naudojimo - prasideda kiekviena menesi pries PM. Geriau/naudojau viska is eiles - mycocyst, ecovag, lomexin, t.t., brangiausiu prausikliu ir tepaliuku. Pabaigoje nebepadedavo net 5-6 tabletes flukonazolio per savaite, kol pribaige mane viskas galutinai, nes kas menesi jausdavau visus negalavimus vis stipriau, vis ilgiau uztrukdavo, vis skausmingiau viskas buvo. Nusprendziau pakeisti siek tiek savo gydyma- atstatyti zarnyna, imuniteta ir pan - sugeriau kursa stipriu zarnyno mikroflora atstanciu bakteriju kursa. Homeopatineje vaistineje nusipirkau imuniteta stiprinancios eziuoles ampuliu, susileidau (visi vitaminai bei vaistai nuo jos (itariu) toki greita efekta duoda, kad net nustebau biggrin.gif ), be to, patare dar atstatyti gleivine - dave Mucosa ampuliu. Ir dabar jau antra menesi ryju homeopatinius zirniukus - vienus ryte, kitus- vakare. Pirma menesi dar prasidejo ta nelaime, o va sita- jau turiu kaip ir susirgti, tai vis mastau - prasides, neprasides... gal jau baigsis gi pagaliau mano vargai, nes ir finansiskai menkas malonumas po 100 lt/men. pakloti del sitos nesamones... jei reikes, rysiu tuos zirniukus, kad ir metus diena is dienos, bet tik baigtusi tas kosmaras verysad.gif ...
Atsakyti
QUOTE(beglyte @ 2008 01 14, 22:45)
Papasakosiu savo istorija- kankinuosi jau daug metu ir ypac po KZ naudojimo - prasideda kiekviena menesi pries PM. Geriau/naudojau viska is eiles - mycocyst, ecovag, lomexin, t.t., brangiausiu prausikliu ir tepaliuku. Pabaigoje nebepadedavo net 5-6 tabletes flukonazolio per savaite, kol pribaige mane viskas galutinai, nes kas menesi jausdavau visus negalavimus vis stipriau, vis ilgiau uztrukdavo, vis skausmingiau viskas buvo. Nusprendziau pakeisti siek tiek savo gydyma-  atstatyti zarnyna, imuniteta ir pan - sugeriau kursa stipriu zarnyno mikroflora atstanciu bakteriju kursa. Homeopatineje vaistineje nusipirkau imuniteta stiprinancios eziuoles ampuliu, susileidau (visi vitaminai bei vaistai nuo jos (itariu) toki greita efekta duoda, kad net nustebau  biggrin.gif ), be to, patare dar atstatyti gleivine - dave Mucosa ampuliu. Ir dabar jau antra menesi ryju homeopatinius zirniukus - vienus ryte, kitus- vakare. Pirma menesi dar prasidejo ta nelaime, o va sita- jau turiu kaip ir susirgti, tai vis mastau - prasides, neprasides... gal jau baigsis gi pagaliau mano vargai, nes ir finansiskai menkas malonumas po 100 lt/men. pakloti del sitos nesamones...  jei reikes, rysiu tuos zirniukus, kad ir metus diena is dienos, bet tik baigtusi tas kosmaras verysad.gif ...

del eziuoles poveikio organizmui esu ir pati isitikinus - turiu omeny del imuniteto, po gimdymo ir maitinimo taip pat galvoju uzsiimti panasiais dalykais kaip ir tu, nesvarbu, kiek tai kainuos, nes zvakutes irgi brangios, o nauda laikina.
Tad tu vis karts nuo karto pranesk, kaip tau sekasi, gal busi atrdausi ta stebuklinga buda mirksiukas.gif
sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi kai pradėjau gydytis probiotikais ir kitom natūraliom priemonėm, taip pat becukre dieta, iškart pagerėjo. Ti kdabar bijau bet ką saldaus suvalgyt...
Atsakyti
tu zinok, as irgi ta baime del saldumynu jauciu, bet po viena sokoladini saldaini vis suvalgau i diena. O daugiau manes ne netraukia saldumynu pusen... bigsmile.gif

nu o del savo gydymo metodo butinai parasysiu 4u.gif - lauksiu kaip kita menesi bus....
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2007 12 03, 17:09)
buvau ir as kelis kartus del to paties tai veksmingiausia buvo gydymas is keturiu tableciu ir zvakutes...... buvo praeje ilgam kol nepradejau gerti antiobiotikus.... taigi su vyru isgereme pirma diena po tablete, as dar vakare zvakute sunaudojau, po triju dienu dar tablete as turejau gerti ir po savaites dar viena.... gydytoja sake tik sitoks gydymas isvalys mano organizma ir vyro tuo paciu, es kai as turiu ta gryba gali buti ir pas vyra jis yra, turime kartu gerti..... jeigu domina galiu namie paziureti kaip vadinsi vaistai, nes siuo emtu vel pradeju ta pati gydymo kursa.... nepigus bet veiksmingas praeina ilgam

ATSIPRASAU, BET NESUPRATAU KOKIA TABLETE IR KOKIA ZVAKUTE
Atsakyti
QUOTE(VilijaZyzla @ 2008 01 09, 19:58)
taaaaip... ir as kazkada turejau tokia problema. bet ji issprendziama bent jau man. va skalavimas azuolu zieves nuoviru, kita diena rugpieniu, o pries miega pasitepu LOMEXIN tepalu ir kaip ranka nuimta.  bigsmile.gif



Reikes pabandyti ax.gif turim ir mes tokia problemele, jau keleta metu, tik issigydai ir po keleto menesiu vel atsinaujina doh.gif atsibodo nerealiai, o ir pinigus kainuoja. blink.gif

Gal kuri bandet Polygynax'o zvakutes?
Atsakyti
na o man pagal gydytojos rekomendacijas jau vel laikas 3 ekovag zvakutems. Eziuole geriau, bet jau subaigiau, reikia pertrauka padaryti. Dar gydytoja Dida rekomendavo, kuria as pati jau pries beveik metus buvau atradus, nusipirkus ir gerus, bet man ji labai slyksciai smirdi ir neskani ir tabletes dideles, poveikis sioks toks buvo, o dabar vel gristu prie Candilact. Taigi : ecovag zvakutes +candilact. Kaip veikia pranesiu kada rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele @ 2008 01 18, 11:35)
Reikes pabandyti  ax.gif turim ir mes tokia problemele, jau keleta metu, tik issigydai ir po keleto menesiu vel atsinaujina  doh.gif atsibodo nerealiai, o ir pinigus kainuoja.  blink.gif

Gal kuri bandet Polygynax'o zvakutes?

bandziau ax.gif nieko ypatingo, na, bent jau mano atveju ji nebuvo ilgalaikio poveikio... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viduciux @ 2008 01 18, 17:19)
bandziau  ax.gif nieko ypatingo, na, bent jau mano atveju ji nebuvo ilgalaikio poveikio...  ax.gif



drinks_cheers.gif tikrai laikinas
Bet galbut del to,kad pripranta ta bacila ar grybelis g.gif


O del eziuoles, tai neradau ampuliu. Mergaites, gal zinot, kurioj vaistinej ju buna ir kiek panasiai kainuoja? O kas DIDO? Zvakutes?

4u.gif
Atsakyti
O del eziuoles, tai neradau ampuliu. Mergaites, gal zinot, kurioj vaistinej ju buna ir kiek panasiai kainuoja? O kas DIDO? Zvakutes?

4u.gif
[/quote]


siaip tos ampules parduodamos tik homeopatijos vaistinese - kitose nera. Tikrinau ax.gif . Jei tu kauniete, tai rasi Rotuses a. esancioje vaistineje. Jos labai stiprios ir gali sukelti alergija, todel nerekomenduojama jautriems zmonems. Be to, leidziamos max. 2-3 k. per savaite. Ir kainuoja nepigiai - 10 ampuliu, berods, apie 50lt. Vietoj ju galima naudoti ir geriama ekstrakta - jis daug pigesnis, bet ir poveikis letesnis verysad.gif .
Bet bent jau man va pirma menesi po daugiau nei metu laiko ta nelaime neprasidejo, vadinasi, isejo beveik tas pats, kas butu, jei butu prasideje, netgi pigiau gavosi 4u.gif . Tik, zinoma, ziurint i perspektyva- laimejau zymiai daugiau 4u.gif Gal ir kita menesi pavyks pratempti be jos, ko labai tikiuosi blush2.gif . Kaip tik ketinau palaikymui dar DIDOS sugerti kursa, bet jei sakote, kad ji bjauri, tai ga ka kita rasiu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beglyte: 18 sausio 2008 - 22:05


Aciu uz info 4u.gif As ne is Kauno.Pabandysiu paieskoti savo mieste tokiu vaistiniu. O vakar nusipirkau geriamos eziuoles lasiukais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrele: 19 sausio 2008 - 12:48
QUOTE(ausrele @ 2008 01 19, 14:47)
Aciu uz info  4u.gif As ne is Kauno.Pabandysiu paieskoti savo mieste tokiu vaistiniu. O vakar nusipirkau geriamos eziuoles lasiukais.



maniskis gydymas man padejo tik is antro menesio verysad.gif . Bet pati pienlige pirma menesi naudojant tas visas priemones, berods, buvo kiek silpnesne ... rolleyes.gif
kaip as noreciau ja isgyvendinti is savo kuno, tai ne tas zodis doh.gif mad.gif
Atsakyti