Įkraunama...
Įkraunama...

Alergiški vaikučiai

QUOTE(Linuke. @ 2008 07 12, 23:29)
aš bandyčiau kalbėtis su prof. Rūta Dubakiene
pati asmeniškai nebuvau, bet kiek ji mane telefonu konsultavo, tai per 5 minutes paaiškino tai, ko nei Astrauskaitė, nei Vaičiulionienė per visus metus nepasakė
tai nutariau, kad, jei vaikui blogės/negerės- bandysiu  pas ją pakliūt
plus, žinau, kad ji dalyvauja tam tikroj studijoj- tiria alergiškus vaikus (gaila, kad į tą studiją  nepapuolėm, nes sužinojom per vėlai)


g.gif g.gif va va, mes pas Vaičiulionienę papuolėm. Nes kai skambinau į Antakalnį užsirašyt ir kai pasakė, kad po 1,5 mėn anksčiausiai galima, paklausiau gal dar kur dirba tie patys alergologai. Tai man davė Žvėryne esančio "Alerginių ligų diagnostikos ir gydymo centro" kontaktus. Jei blogės, reiks pasidomėt, gal ir R. Dubakienė ten dirba. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,

Jau susitaikiau su tuo, kad mano antrasis sunus - alergiskas. Is pradziu bere naujagimio spuogais, kurie veliau susiliejo ir sudare ant odos raudona luoba. Po to oda parausdavo, tada iskkilavo spuogeliai, o is ju issiskirdavo tokie geltoni gabaliukai kaip medus. Galvojau kad bakterine infekcija. Pediatre turbut taip pat, nes skyre Fucidin . Patepem, praejo, bet po kurio laiko vel eme kartotis is naujo. Vel patepem Fucidinu, vel praejo, ir vel is naujo. Supratau, kad toli nenuvaziuosiu su Fucidinu, tai kai kudikiui buvo apie 2 men, kreipemes i homeopate gyd. Gema. Dabar 2 sav. geriam Ca Carbonicum 30 CH, laikausi hipoalergines dietos (nevalgau pieno, citrusiniu, zuvies, riesutu ir pan., bet valgau sviesta, grietine, kefyra, cukru, nat. jogurta).
pagerejimo kol kas nera, beria bangom, kai uzgija, vel pradeda berti.

Mes naudojam Weledos Wecesino tepala, mums labai gerai reaguoja odele. Per situs dvieju temu 100 psl nemaciau, kad kas ji naudotu, negi niekas nenaudoja? Jis ypac tinka, kai slapiuoja. Manau, kad jis tikrai saugesnis uz visokius hormoninius...
]Yra dar ir kitas Weledos tepalas Dermatodoronas, kai nera slapiavimo, bet as jo nebandziau. Ar kas bandete?
Dar man klausimelis apie musu berima: berimas tooks specifinis: is pradziu parausta oda, tada atsiranda spuogelis, is jo susiformuoja geltonas sasas, kartasi prilipes prie odos, kartais atsokes. Del tokio netipinio berimo, vis netikejau, kad tai alergija, bet ant ranku atsirado tokie plemukai ir paberimai ant riesu, tai jau tikrai alergijos pozymis. Ar kam nors buvo toks berimas su geltonais sasais?

Ir dar - ar yra kokia nors greitoji pagalba is homeopatiniu vaistu, jei kyla umi alergine reakcija?

Labai laukiu Jusu atsakymu
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2008 07 14, 10:22)
Dar man klausimelis apie musu berima: berimas tooks specifinis: is pradziu parausta oda, tada atsiranda spuogelis, is jo susiformuoja geltonas sasas, kartasi prilipes prie odos, kartais atsokes. Del tokio netipinio berimo, vis netikejau, kad tai alergija, bet ant ranku atsirado tokie plemukai ir paberimai ant riesu, tai jau tikrai alergijos pozymis. Ar kam nors buvo toks berimas su geltonais sasais?
Labai laukiu Jusu atsakymu


Mano sūneliui toks bėrimas ant žanduko. Pirmą kartą atsirado, kai jam buvo 3 mėn. Šlapiuojant gerai tinka mums Fuxini tirpalas. Stengiuosi, kad iki šlapiavimo neprieitų bėrimas. Tepu taukmedžio sviestu, jei jau matau, kad nebesusitvarkysim - tepu Elidel kremu.
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2008 07 14, 11:38)
Mano sūneliui toks bėrimas ant žanduko. Pirmą kartą atsirado, kai jam buvo 3 mėn. Šlapiuojant gerai tinka mums Fuxini tirpalas. Stengiuosi, kad iki šlapiavimo neprieitų bėrimas. Tepu taukmedžio sviestu, jei jau matau, kad nebesusitvarkysim - tepu Elidel kremu.


Gal cia seborejinis dermatitas? Ar Jums kas nors nustate diagnoze? Mes eisim pas dermatovenerologe, pas Lapinskaite, sakau, gal cia ne atopinis, o seborejinis. Literaturoj rasoma, kad sunku kartais atskirti, ar seborejinis, ar atopinis
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2008 07 14, 12:40)
Gal cia seborejinis dermatitas? Ar Jums kas nors nustate diagnoze? Mes eisim pas dermatovenerologe, pas Lapinskaite, sakau, gal cia ne atopinis, o seborejinis. Literaturoj rasoma, kad sunku kartais atskirti, ar seborejinis, ar atopinis

Mes lankomės pas L. Vaidelienę iš KMUK, kuri ir nustatė diagnozę. Kitose kūnelio vietose turime ir išsausėjusių, sušiurkštėjusių odos plotų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2008 07 14, 12:43)
Mes lankomės pas L. Vaidelienę iš KMUK, kuri ir nustatė diagnozę. Kitose kūnelio vietose turime ir išsausėjusių, sušiurkštėjusių odos plotų doh.gif


Tai kokia diagnoze?
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2008 07 14, 13:18)
Tai kokia diagnoze?

AD
Atsakyti
Dautan, mano mergytė turi labai specifinių odos bėdų, alergologai sako AD, bet alergijos neįrodo, odos daktarai sako seborėjinis dermatitas. Deja, bet odos daktarais tikiu labiau, mums tos odos problemos gana stiprios, netikiu, kad tyrimai tos alergijos nerodytų.
O ir kaip tu pasakoji apie geltoną šašelį, taip panašu į pleiskanėlę, kuri būdinga sėbėrėjiniam dermatitui (nors mums tokių neatsiranda, viskas kaip AD, tik nėra jokių bėrimų, tiesiog išrausta oda, ją niežti, ir tada įtrūksta iki žaizdelių).
Šiaip kažkurioj iš alerginių temelių buvo minėtas gyd. Grušauskas, mes pas jį irgi lankėmės, paskui jo diagnozę patvirtino ir dar vienas daktaras.
Jei jums tyrimai patvirtina alergiją, tai gal ir alergija, bet jei ne, gal verta pasirodyt odos daktarui (kad ir tam pačiam Grušauskui, kaip matau jūs iš Kauno), nelabai tie alergologai (net būdami geriausiais savo srities - alergologijos - speialistais) kitų odos ligų žino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilytte: 14 liepos 2008 - 14:21
QUOTE(vilytte @ 2008 07 14, 14:21)
Dautan, mano mergytė turi labai specifinių odos bėdų, alergologai sako AD, bet alergijos neįrodo, odos daktarai sako seborėjinis dermatitas. Deja, bet odos daktarais tikiu labiau, mums tos odos problemos gana stiprios, netikiu, kad tyrimai tos alergijos nerodytų.
O ir kaip tu pasakoji apie geltoną šašelį, taip panašu į pleiskanėlę, kuri būdinga sėbėrėjiniam dermatitui (nors mums tokių neatsiranda, viskas kaip AD, tik nėra jokių bėrimų, tiesiog išrausta oda, ją niežti, ir tada įtrūksta iki žaizdelių).
Šiaip kažkurioj iš alerginių temelių buvo minėtas gyd. Grušauskas, mes pas jį irgi lankėmės, paskui jo diagnozę patvirtino ir dar vienas daktaras.
Jei jums tyrimai patvirtina alergiją, tai gal ir alergija, bet jei ne, gal verta pasirodyt odos daktarui (kad ir tam pačiam Grušauskui, kaip matau jūs iš Kauno), nelabai tie alergologai (net būdami geriausiais savo srities - alergologijos - speialistais) kitų odos ligų žino.

Ačiū, manau, kad pasinaudosiu Tavo patarimu. Kuo daugiau nuomonių, tuo geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2008 07 14, 10:22)

Ir dar - ar yra kokia nors greitoji pagalba is homeopatiniu vaistu, jei kyla umi alergine reakcija?



Vilnele, galit pabandyti homeopatini Histaminum, tik del potencijos tokiam mazam nezinau... Pabandykit 6C, sitas stipriausias gydantis savarankiskai (stipresnius tokiam tik gydytojas gali skirti).
O situ Weledos kremu, itariu, tik Vilniuje yra? Gal galit parasyti, kur perkat?
Atsakyti
QUOTE(obuoliux @ 2008 07 14, 22:27)
Vilnele, galit pabandyti homeopatini Histaminum, tik del potencijos tokiam mazam nezinau... Pabandykit 6C, sitas stipriausias gydantis savarankiskai (stipresnius tokiam tik gydytojas gali skirti).
O situ Weledos kremu, itariu, tik Vilniuje yra? Gal galit parasyti, kur perkat?

Yra ir Kaune Farma vaistinėse,aš perku Megoje.Tiesa ar kas šaltalankių aliejų bandėte?Dar kartą keliu į priekį savo seną bėdą.Mes jau namie sveiki .
g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Labukas ,kaip minejau,kad mus buvo isbere pries 4dienas ir pirma karta per 4metus mergina pasiskunde ,kad skauda pilva.Vaziavau i klinikas padare ekoskopija,pasirodo,kad didziulis limfmazgiu padidejimas,zodziu uzdegima kraujas rodo ar yra kam taip buve?Pirma karta gavome antibiotiku,ir dabar paleisti is kliniku.Pastebejau,kad sutapo su tuo isberimu ,ar kam yra taip buve?Pirmadieni darys pakartotinus tyrimus.Net nezinau ka ir galvoti.Tiesa nuo tu limfmazgiu,net zarnyte i zarnyte isimove,gerai,kad greitai viska pastebejo praputima tik padare.Bet vaikui stresas didziulis.Po to oda po keliu valandu pagrazejo...........................nieko nesuprantu.......................tik aisku viena ,kad yra kazkoks igimtas fermentu trukumas......Chemija niekam negerai,bet va musu vaikams ypac.Pries tai po ilgo laiko prikepiau blynu,valge ledu ir viskas kuom pasibaige
OBUOLIUX,ką manai?Nes klinikose jokio atsakymo negavau ,daug priežačių ir viskas.Išgijot ir būkite laimingi............
Tiesa paskaitykite FILOMENOS TAUNYTĖS knyga KIEK SVERIA SIELA?LABAI LAbAi gera knyga,nemažai apie alergiją,kai turėsiu laiko parašysiu ką iš ten.Joje rašoma,kad net mėsa,tokiems vaikamas kaip mūsų netinka,kuo skurdesnis maistas tuo liga mažiau progresuoja.Tai tiek,parašysiu vakare daugiau... Mėsa ,pienas gyvuliniai baltymai,o jie mums pvz netinka............
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GREISI*: 15 liepos 2008 - 06:22
Labas Alergiukų mamos,
Šiandien laikraštyje "Lietuvos žionios" yra straipsnis apie alergiją.
Gal ir nelabai informatyvus, bet galima rasti sau tinkamos informacijos.
Būkite sveiki tongue.gif

GREISI. Aš pati pastebėjau ant savo vaikų: kuo maistas skurdesnis, t.y. paprastesnis, tuo mažiau problemų, alergijos ir pilvo....
Atsakyti