Įkraunama...
Įkraunama...

Alergiški vaikučiai

QUOTE(obuoliux @ 2008 07 14, 21:27)
Vilnele, galit pabandyti homeopatini Histaminum, tik del potencijos tokiam mazam nezinau... Pabandykit 6C, sitas stipriausias gydantis savarankiskai (stipresnius tokiam tik gydytojas gali skirti).
O situ Weledos kremu, itariu, tik Vilniuje yra? Gal galit parasyti, kur perkat?



Dekui, dar nekilo ta umi reakcija, bet sakau reiktu tureti po ranka jei ka. Bet siiap mums gereja, nors geriam Ca carbonicum 30 CH tik dvi savaites. Berimas ant skruostu ir kaktos sumazejes tfu tfu, tik va pakausis paraudonuoja, ir uzsideda geltonais sasais. Gal tikrai mums ne AD o SD? g.gif

Weledos antroposofinius kremus perku arba tilto g. Vilniuje Weledos platintoju bustineje - telefonas 261 08 28 - reikia psiskambinti, kad butu zmogus www.weleda.lt (cia yra ir situ kremu aprasymai bei sudetis) arba parduotuveje www.holos.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilnele: 15 liepos 2008 - 13:47
sveikos mamytės 4u.gif mes irgi retkarčiais pas jus pasirodome, paskaitome, kaip alergiukai gyvena ax.gif kažkas apie homeopatiją diskutavo, tai sakau ir aš parašysiu, nes būtent dabar prie jos ir perėjome g.gif nežinau nei ko griebtis, nes niekas nepadeda verysad.gif atrodo iš niekur paūmėja, ir iš niekur pagerėja doh.gif tad dar tik savaitė, kaip geriame tuos žirniukus ir žiūrėsim kaip bus toliau smile.gif gydytoja įspėjo, kad gali stipriai paūmėti pradėjus juos gerti, tad po poros dienų taip ir buvo (gal tik sutapimas), bet šiandien šiek tiek švaresnė odelė thumbup.gif tad tikiuosi, kad sulauksime didesnio pagerėjimo ax.gif tiek ir norėjau pasakyti blush2.gif sveikit ir nebūkit alergiški mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gintariux.82 @ 2008 07 15, 17:06)
sveikos mamytės 4u.gif mes irgi retkarčiais pas jus pasirodome, paskaitome, kaip alergiukai gyvena ax.gif kažkas apie homeopatiją diskutavo, tai sakau ir aš parašysiu, nes būtent dabar prie jos ir perėjome g.gif nežinau nei ko griebtis, nes niekas nepadeda verysad.gif atrodo iš niekur paūmėja, ir iš niekur pagerėja doh.gif tad dar tik savaitė, kaip geriame tuos žirniukus ir žiūrėsim kaip bus toliau smile.gif gydytoja įspėjo, kad gali stipriai paūmėti pradėjus juos gerti, tad po poros dienų taip ir buvo (gal tik sutapimas), bet šiandien šiek tiek švaresnė odelė thumbup.gif tad tikiuosi, kad sulauksime didesnio pagerėjimo ax.gif tiek ir norėjau pasakyti blush2.gif sveikit ir nebūkit alergiški mirksiukas.gif


Savo ruoztu linkim kuo greiciau issikapstyt is alergiju 4u.gif Lauksim ziniu, kaip toliau sekasi su gydymu 4u.gif Nes man labai idomu, kiek homeopatija veiksminga kovojant su alergija ax.gif
Atsakyti
Greisi, dabar negaliu issamiai ieskoti info del limfmazgiu uzdegimo priezasciu (gavau pakankamai darbu), tik patariu paskaityti V. Sinelnikovo "Pamilk ligą savo". Mano seimynai tai padeda. Tik reikia susitelkti i save.
Kaip ekstra priemone pabandykit Lymphomyosot (jis pravalo/suaktyvina limfine sistema). Buna daugelyje vaistiniu. Kokia kalba skaitot (rusiskai, angliskai??)? Bandyciau paziureti nuorodu.
Del maisto irgi sutinku, kad alergiskiems jis geriausias "preskas", bet taip visko norisi vaikams.. Todel butina stengtis, kad tas maistas butu kaip galima svaresnis.
Atsakyti
dar pamiršau pridurti, kad homeopatės įsitikinimu visus bėrimus įtakojo skiepai g.gif o kai pasakiau, kad dar papildomai ir nuo rotaviruso skiepijomės doh.gif na aš nebūčiau tokia įsitikinusi g.gif bet šiame forume irgi kažkas minėjo alergiją ar paūmėjimą po skiepų, tai ir aš parašau, kokie homeopatės spėjimai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(obuoliux @ 2008 07 15, 23:34)
Greisi, dabar negaliu issamiai ieskoti info del limfmazgiu uzdegimo priezasciu (gavau pakankamai darbu), tik patariu paskaityti V. Sinelnikovo "Pamilk ligą savo". Mano seimynai tai padeda. Tik reikia susitelkti i save.
Kaip ekstra priemone pabandykit Lymphomyosot (jis pravalo/suaktyvina limfine sistema). Buna daugelyje vaistiniu. Kokia kalba skaitot (rusiskai, angliskai??)? Bandyciau paziureti nuorodu.
Del maisto irgi sutinku, kad alergiskiems jis geriausias "preskas", bet taip visko norisi vaikams.. Todel butina stengtis, kad tas maistas butu kaip galima svaresnis.

Ačiū už atsakymą.Knygos būtinai paieškosiu.Bet dabar galvoju mėsą nutraukti,nes buvo nemažas tarpas ,kai jos nevalgėme,tai mergaitės nebėrė.Aišku ir kitas maistas buvo ne kokie blynai.Galvoju dar kartą tyrimus alerginius bandyti daryti.Gal žinote kur geriausia be klinikų?Ar iš jūsų kas valgote pieniškus produktus?Skaitau ir angliškai ,ir rusiškai.Geriau jau anglų,nei rusų,bet su medicininiais išsireiškimais gali kilti problemų,bet kuria kalba.Nu bet išsiversčiau.
Atsakyti
gal kas pas Žanną Jankovskają lankėtės?Apie ją straipsnis dabar netradicinės medicinos žurnaliuke.
Atsakyti
QUOTE(obuoliux @ 2008 07 15, 22:34)
tik patariu paskaityti V. Sinelnikovo "Pamilk ligą savo". Mano seimynai tai padeda. Tik reikia susitelkti i save.



kur tokia knygute galima gauti?

Obuoliux, ar ne Tu rasei apie vokiskus puslapius apie homeopatija?? Noreciau nuorodu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(gintariux.82 @ 2008 07 16, 08:22)
dar pamiršau pridurti, kad homeopatės įsitikinimu visus bėrimus įtakojo skiepai g.gif o kai pasakiau, kad dar papildomai ir nuo rotaviruso skiepijomės doh.gif na aš nebūčiau tokia įsitikinusi g.gif bet šiame forume irgi kažkas minėjo alergiją ar paūmėjimą po skiepų, tai ir aš parašau, kokie homeopatės spėjimai mirksiukas.gif



Mes tai neskiepyti is viso, tai homeopate sake, jei butume skiepyti, atsma vos ne garantuota tokiam alergiskam vaikui.
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2008 07 16, 12:45)
kur tokia knygute galima gauti?

Obuoliux, ar ne Tu rasei apie vokiskus puslapius apie homeopatija?? Noreciau  nuorodu 4u.gif
Papildyta:
Mes tai neskiepyti is viso, tai homeopate sake, jei butume skiepyti, atsma vos ne garantuota tokiam alergiskam vaikui.

Siūlau taip pat Filomenos Taunytės visa knygas,daug apie alergiją naudingų patarimų.Kaip tik dabar knygynuose nauja knyga KIEK SVERIA SIELA?Taip pat 9/10 LAIMĖS,7 nuodėmės ir 12ligų.Super knygos,daug gerų patarimų thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2008 07 16, 12:45)
Mes tai neskiepyti is viso, tai homeopate sake, jei butume skiepyti, atsma vos ne garantuota tokiam alergiskam vaikui.


O nebaisu buvo neskiepyt vaiko? Ka sake pediatre? unsure.gif Nu as kazkaip nesiryzciau neskiepyt g.gif
Siaip jei visi masiskai nustotu skiepytis, tai tada atsirastu gresme kilti epidemijoms, irgi blogai...

Greisi, dekui uz knygu sarasiuka, bandysim ka nors nusipirkt ir paskaityt 4u.gif
Atsakyti
[quote=Jurgachka,2008 07 16, 12:20]
O nebaisu buvo neskiepyt vaiko? Ka sake pediatre? unsure.gif Nu as kazkaip nesiryzciau neskiepyt g.gif
Siaip jei visi masiskai nustotu skiepytis, tai tada atsirastu gresme kilti epidemijoms, irgi blogai...[QUOTE]undefined[/QUOTE]

nebaisu smile.gif baisiau skiepytis biggrin.gif bet cia atskira tema - apie tai kitose SM temose oi kiek daug isdiskutuota rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilnele: 16 liepos 2008 - 12:59
QUOTE(vilnele @ 2008 07 16, 13:58)
nebaisu  smile.gif baisiau skiepytis biggrin.gif bet cia atskira tema - apie tai kitose SM temose oi kiek daug isdiskutuota rolleyes.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti