Įkraunama...
Įkraunama...

Kas važiuojat į stovyklą?

QUOTE(GinteZZ @ 2009 04 10, 17:21)
Man yra poreikis, ir tikiu, kad ne tik man. Bet laiko gali juk stigti ne tik dėl ligų... Aš asmeniškai pvz. netgi sutikčiau susimokėti kokiems pasamdytiems organizatoriams (ar toms pačioms įvaikinimo tarnybos merginoms, jeigu jos tai apsiimtų daryti kaip kad darydavo), bet dėl laiko... Galėčiau turbūt suskaičiuoti ne tik valandas, bet ir minutes kiek jų laisvų turėjau per paskutinį pusmetį (t.y. laisvų nuo darbo arba buvimo su vaiku). Nes esant su vaiku, net telefonu nesigauna normaliai pakalbėti, apie kompą net nekalbu...
Taigi manau, kad visiems gali būti priežasčių. Kitas klausimas, kad gal nedaug iš tų, kurie dalyvaudavo, forumuose iš viso rašo. Taigi neskubėčiau daryti išvadų dėl poreikio. Gal galima pagalvoti, kaip visgi padaryti, kad susitikimas įvyktų. Juk ne tiek daug ir tereikia - laiko ir vietos, o be "užėmėjų" ir "linksmintojų" manau puikiai apsieisim - užsiimsim ir pasilinksminsim patys, juk esmė pabandrauti smile.gif


Ginte, ačiū, kad parašei ir atkreipei dėmesį į informacijos sklaidą. Man labai apmaudu, kad tu nedalyvavai susitikime tarnyboje vasario mėnesį sad.gif Derinant laiką vis iškildavo kliūčių ir galiausiai galutinį susitikimo laiką visoms pranešė darbuotoja. Sakė, kad tau neprisiskambino sad.gif Tada buvo nutarta informaciją apie stovyklą paskelbti įvaikinimo forume ir paskatinti diskusijas, nes prisiimti atsakomybę už visus nėra paprasta. Matai, tu sakai, kad tu verčiau sumokėtum, o kitas gal sakys priešingai; šiemet nebus psichologo, o kai kurie žmonės gal ir važiuodavo būtent dėl to... Informacija yra įvaikinimo forume, aš į šį forumą buvau įkėlusi nuorodą iš ten. Tačiau anam forume atsiliepė vienas žmogus, čia - nė vienas sad.gif
Man irgi atrodo, kad norinčių yra. Didesnė bėda, kad žmonės yra labai užsiėmę. Aš tikrai labai suprantu tave, pernai irgi buvau labai užsiėmusi, kol nesustabdė liga. Šiuo metu laiko kaip ir turėčiau, deja tai dar ne viskas. Dvi savaites kovoju su sinusitu, galvos skausmai neleido išlipti iš lovos, prieš tai dvi savaites gulėjau ligoninėje... O laikas eina... Bet laiko daug čia ir nereikia... Perskaityti, jei kyla minčių, išsakyti nuomonę, pateikti pasiūlymus ir užsiregistruoti arba ne. Džiaugiuosi, kad parašei, bandysiu rytoj paskambinti į tarnybą dėl informacijos sklaidos 4u.gif

Mielieji, trumpa informacija iš įvaikinimo forumo: preliminari rugpjūčio mėnesį turinčio įvykti susitikimo programa yra. Šiemet keistųsi tik tai, kad nebūtų psichologo, į poilsiavietę reiktų registruotis patiems, o ne per tarnybą ir reiktų nedidelės sumos (padalintume ją iš dalyvių skaičiaus) kokiai nors renginių organizatorių grupei, kuri organizuotų šeimų estafetes ir vaikų užėmimą. Tai vyktų šeštadienį. Taip pat šeštadienio vakarą numatoma vakaronė, už kurią mokėt nereiktų.

Gal būtų pasiūlymų dėl renginių organizatorių grupės, poilsiavietės vietos ir ansamblio vakarui? Jei neturite laiko ar minčių, bet norite dalyvauti ir tenkintų tai, kas bus pasiūlyta - reikėtų paskambinti į Įvaikinimo tarnybą ir pranešti apie ketinimą dalyvauti. Ši informacija yra įvaikinimo tarnybos forume, dar kartą įmetu nuorodą 4u.gif

http://www.ivaikinim...ewforum.php?f=7
Atsakyti
Butu susitikimas liepos men., labai noreciau dalyvauti. 4u.gif deja...
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2009 04 11, 00:52)
Butu susitikimas liepos men., labai noreciau dalyvauti. 4u.gif deja...


Rugpjūčio antrą savaitgalį...
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2009 04 10, 23:52)
Butu susitikimas liepos men., labai noreciau dalyvauti. 4u.gif deja...


O tai kokios problemos? Galima liepos mėn. mini-susitikimą surengti mirksiukas.gif. Vilniuje būsi?

Atsakyti

Sveiki sulaukę šventų Velykų!



user posted image






QUOTE(Pippi @ 2009 04 11, 09:13)
O tai kokios problemos? Galima liepos mėn. mini-susitikimą surengti  mirksiukas.gif. Vilniuje būsi?

Planuojam, reikalų krūva, būtų idealiausia liepos mėn. jeigu vyktų ir teismas, ir susitikimas. 4u.gif Laiką derinsiu pagal teismo posėdį. Jeigu jis vyks rupgjūtį tai užtruksim tikrai neilgai, nes mano vyresnėlei mokslai prasideda high school. bet kai daug planuoji niekas neiseina. Tai aš nieko nebeplanuoju, kaip gausis taip bus gerai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laureta: 12 balandžio 2009 - 04:54
Galim ir liepą kažką papildomo susiorganizuoti, tik kol kas irgi nežinau tikslių liepos planų, kada kur būsime. Nes liepos mėn. pasirodo nedirbs mūsų darželis, tai teks ir man atostogauti, tai faktas, kad visą laiką Vilniuje nesėdėsime.

Beje, vilniečiams kartais būna ir "Soto" organizuojami susitikimai, aš buvau paskutiniame, kuris vyko kovo mėnesį ir man labai patiko. Jie planavo organizuoti dar ir balandžio bei birželio mėnėsiais, informaciją žadėjo paskelbti savo internetiniame puslapyje.

Nežinau kodėl man neprisiskambino įvaikinimo tarnyba, galėjo juk ir žinutę atsiųsti, ją tikrai būčiau paskaičiusi, o telefono tai faktas, kad ne visada galiu kelti, o būnant užsienyje tai ne visada ir numeris praleistas išlieka, kad galėtum atskambinti. Na bet nieko, apsireikšiu joms pati smile.gif Man iš principo viskas tinka. Psichologas beje aišku būdavo gerai, bet čia turbūt susiję su finansais, kad jo negali kviesti...

Atsakyti
Na, damos, kas atvažiuosite į stovyklą? smile.gif Mes ketiname šeštadienį atvažiuoti, tik dar nežinome ar iš pat ryto.
Atsakyti
QUOTE(Pippi @ 2009 08 01, 13:48)
Na, damos, kas atvažiuosite į stovyklą?  smile.gif Mes ketiname šeštadienį atvažiuoti, tik dar nežinome ar iš pat ryto.

kada stovykla? bigsmile.gif smile.gif
Atsakyti
Ne nevaziuosiu mergina dar maza ir labai jau toli. o ir lekciju jokiu nera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZAIKA2: 01 rugpjūčio 2009 - 19:51
QUOTE(laureta @ 2009 08 01, 18:30)
kada stovykla? bigsmile.gif  smile.gif


Rugpjūčio 7-8. O ką, būsi Lietuvoje?
Papildyta:
QUOTE(ZAIKA2 @ 2009 08 01, 19:50)
Ne nevaziuosiu mergina dar maza ir labai jau toli. o ir lekciju jokiu nera.


Va va, man tų lekcijų irgi norėtųsi, bet ką padarysi. Iš pradžių ir aš nenorėjau važiuoti, bet dukra labai prašė - patinka jai tos stovyklos, draugių ten visą tuntą turi, tai lakstys dabar biggrin.gif
Atsakyti
va jei mums nereiketu ispaskos lakstyti tai ir mes gal vaziuotume dar metus ar du palauksime.
Atsakyti
QUOTE(Pippi @ 2009 08 02, 08:29)
Rugpjūčio 7-8. O ką, būsi Lietuvoje?
Papildyta:
Va va, man tų lekcijų irgi norėtųsi, bet ką padarysi. Iš pradžių ir aš nenorėjau važiuoti, bet dukra labai prašė - patinka jai tos stovyklos, draugių ten visą tuntą turi, tai lakstys dabar  biggrin.gif

~10 dienu veliau atskrendu verysad.gif ax.gif
Atsakyti