Įkraunama...
Įkraunama...

Kas važiuojat į stovyklą?

QUOTE(vikule @ 2005 06 02, 16:21)
Aciu Zuika1,kolkas viskas gerai pas mus,tik kad nepersnekejus  smile.gif Augam kolkas gerai,jau zino kas kur ir kaip turi buti.Jau ir mama, ir tete saukia  thumbup.gif Na kolkas viskas gerai.O jus kaip laikotes ?


Džiugu, kad viskas pas jus gerai, mes tai vis turim pakariauti su alergija, o dar buvo uodai sukandę, tai irgi turėjom bėdų, o šiaip tai augam gerai. Neužkalnų švesim 2-ąjį gimtadienį. 4u.gif O jau kalbos vyrukas mano pilnas. Ir negali gyventi be sulčių - ryte kai išvažiuoju į darbą, tai jis sako - mama į barbelį ulčių, nu suprask, kad važiuoja mama į darbelį ir parveš sulčių. Oi koks fainuolis jis. Bus naujų nuotraukų, būtinai įdėsiu.
Atsakyti
Sveikos,

Mes jau gavome patikslinimą kad šiais metais stovykla vyks prie ežero.
Na nuo Vilniaus tai gana toli. Gal iš jūsų kuri jau buvot ar bent jau girdėjot kaip ir kas ten vyksta, ar daug susirenka, nes mes dar naujokai, įsivaikinom prieš pora metų.
Atsakyti
Aš irgi jau gavau patikslinimą. Dar nė karto nebuvom, bet šiemet planuojam, nors ir mums toloka.
Atsakyti
QUOTE(_deima_ @ 2005 06 03, 18:51)
Sveikos,

Mes jau gavome patikslinimą kad šiais metais stovykla vyks prie ežero.
Na nuo Vilniaus tai gana toli. Gal iš jūsų kuri jau buvot ar bent jau girdėjot kaip ir kas ten vyksta, ar daug susirenka, nes mes dar naujokai, įsivaikinom prieš pora metų.


Buvome pernai. Neprisimenu, buvo gal 40 šeimų (gal 150 žmonių). Atvykimo diena buvo susipazinimo vakaras, antrąją dieną buvo paskaita ir šeimų diskusijos grupelese (zaidziancius vaikus tuo metu priziurejo), atrodo dar buvo vaikų namų auklėtinių piešinių paroda-aukcionas, vakare - vakaras prie laužo su dainomis drinks_cheers.gif . Treciaja diena - atsisveikinimas ir isvykimas. cry.gif

Kadangi oras buvo fantastiskas, ezero vanduo siltas, ant kranto buvo zaidimu aiksteles vaikams ir valciu nuoma, tai laisvalaikiu irgi turejome ka veikti. thumbup.gif

Beje, mes irgi is Vilniaus smile.gif
Atsakyti
Na tai tikrai smagu buvo... kad tik šiais metais oras geras būtų ir svarbiausiai kad ligos nepultų, nes dabar tai schmoll.gif
Atsakyti
Ko gero mano vyrui teks per stovyklą dirbti construction.gif
O aš taip norėjau į taą stovyklą cray.gif cray.gif cray.gif
Ko gero ne kaip atrodys, jei viena važiuočiau.
Atsakyti
Nemanau kad labai jau kažkas tokio jei viena važiuotum, tik gal su vaiku sudėtinga vienai, o gal dar išeitų vyrui kaip nors susikeisti darbe ... g.gif
Atsakyti
Matai deima, jam ten darbe ko gero neiseis pasikeist, nes vienas bendradarbis pries dar suzinant kada vyks mums ta stovykla uziprase kaip tik to penktadienio, sestadienio laisvo (irgi i stovykla kazkokia vaziuos) sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
Ech kaip gaila, o aš taip apie ją svajojau.
Atsakyti
Nu jo nekas, gal dar kas nors pasikeis ... o jei ne kitais metais būtinai susitiksim. Juk mes irgi nežinom ar nesusirgsim, nes dabar tai labai jau mus ligos atakuoja cry.gif
Atsakyti
Jau gavau stovyklos programą, bet nieko ten įspudingo kažkaip nematau....
Atsakyti
Gavom ir mes, tikrai kad nieko ypatingo. O šiaip tai aišku nuvažiuoji po darbo penktadienį virš 300 km. jau naktis, viena diena ir vėl atgal. Nu gerai jei dar geras oras, o jei lis kas tada ? g.gif
Atsakyti
Palyginau abiejų stovyklų programas. Svarstyklės tikrai smarkiai linksta pernykštės stovyklos naudai. g.gif Bet mes vis vien važiuosime.

Tokiuose renginiuose man svarbiausia benravimas su kitomis įvaikinusiomis šeimomis. Bet eiti prie visų iš eilės ir sakyti - "labas, susipažįstam" kažkaip neišeina. Tie visi renginiai (geresni ar blogesni) stovyklos metu - tai tik priemonė artimiau susipažinti ir pabendrauti, o ne tikslas pats savaime. Bent jau aš taip vertinu tas stovyklas.
Išimtis - psichologo vedama diskusija, kur galima gauti naujų žinių ar idėjų.

Be to norisi sutikti šeimas kurios buvo pernai. Pažiūrėti kaip per metus 2.gif užaugo, kaip jiems sekasi smile.gif
Atsakyti