Įkraunama...
Įkraunama...

Atliekų tvarkymas

QUOTE(Vitulka @ 2012 02 20, 18:52)
ar sunkiai jie išardomi?  ax.gif


ne, tai tada popierių prie popieriaus, o plasmasę prie pasmasės.. o rašoma, kad popierių galima dėti tik švarų, neriebaluota.. o nuo duonos jis nėra idealiai švarus.. gal jau per daug gilinuosi? doh.gif
Atsakyti
Sveikos.

Ar galima į plastiko konteinerį mesti knygų, sąsiuvinių aplankalus?
Atsakyti
QUOTE(aukselis11 @ 2012 02 20, 21:52)
ne, tai tada popierių prie popieriaus, o plasmasę prie pasmasės.. o rašoma, kad popierių galima dėti tik švarų, neriebaluota.. o nuo duonos jis nėra idealiai švarus.. gal jau per daug gilinuosi? doh.gif

per daug gilinatės smile.gif

QUOTE(Dollie @ 2012 06 01, 14:39)
Sveikos.

Ar galima į plastiko konteinerį mesti knygų, sąsiuvinių aplankalus?

galima smile.gif
Atsakyti
kur galima nusipirkti siuksliadeze pritaikyta rusiavimui, Vilniuje, kiek kur ieskau niekur nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2012 08 26, 18:58)
kur galima nusipirkti siuksliadeze pritaikyta rusiavimui, Vilniuje, kiek kur ieskau niekur nera  doh.gif


Aš kažkada Thomas Philips pirkau smile.gif
Atsakyti
o kur dėt sudžiūvusius nagų lakus? g.gif
Atsakyti
o kur det panaudotus cd??
Atsakyti
QUOTE(Mytis @ 2012 09 02, 20:55)
Aš kažkada Thomas Philips pirkau  smile.gif


aciu, maciau ten, man siek tiek per didele doh.gif
o siaip pasirinkimas skurdus , labai skurdus.... tiksliau praktiskai nera is ko rinktis, todel nusipirkau antra siuksliadeze paprasta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(__Adelė__ @ 2012 09 04, 14:20)
o kur det panaudotus cd??

plastmasė g.gif
Atsakyti
jau geros dvi savaites, kaip mes rusiuojame atliekas. gyvenimas priverte smile.gif tiesiog privaloma taip... maisto atliekas dedam i zalius maiselius, plastika i melynus (maiseliu nemokamai pasiimame prekybos centre), nes juos po to robotas rusiuoja. is pradziu maniau, kad bus kazkoks kosmaras... bet labai greitai isivaziavom, tik daug vietos uzima visi tie kibirai smile.gif
Atsakyti
na is samprotavimu kur ka mesti supratau tik tiek, kad siuksliu vezejams laaaaabai sunku lipdukus suklijuot ant konteineriu mazdaug ka is tikruju ten mest ko ne (perbraukta)
Atsakyti
QUOTE(teplė @ 2012 02 14, 23:48)
pagaliau atradau Molo aikštelėj Kaune konteinerį "Drabužiams ir avalynei". Kaip suprantu, tinka ir kitai tekstilei thumbup.gif


Kur daugiau Kaune tokiu konteineriu? Pasidalinkite info, aciu 4u.gif
Atsakyti