Įkraunama...
Įkraunama...

Atliekų tvarkymas

QUOTE(vitilda @ 2012 10 30, 14:51)
Kur daugiau Kaune tokiu konteineriu? Pasidalinkite info, aciu  4u.gif

Dainavos rajone jų tikrai pilna smile.gif

"Įmonėms pasirašius bendradarbiavimo sutartį, nuspręsta konteinerius pastatyti penkiose seniūnijose: Žaliakalnio, Dainavos, Šilainių, Eigulių ir Gričiupio. Bendrovės „Kauno švara" Kokybės ir reklamos vadybininkės Rimos Apolianskaitės teigimu, ši paslauga kauniečiams nieko nekainuos. Jei ja bus naudojamasi noriai, kitais metais daugiabučių namų kiemuose bus pastatyta dar daugiau tekstilei skirtų konteinerių. Jais jau naudojasi Klaipėdos, Vilniaus ir Neringos miestų gyventojai."

Norintiems daugiau paskaityt čia.
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2012 10 30, 15:11)
Dainavos rajone jų tikrai pilna smile.gif

"Įmonėms pasirašius bendradarbiavimo sutartį, nuspręsta konteinerius pastatyti penkiose seniūnijose: Žaliakalnio, Dainavos, Šilainių, Eigulių ir Gričiupio. Bendrovės „Kauno švara" Kokybės ir reklamos vadybininkės Rimos Apolianskaitės teigimu, ši paslauga kauniečiams nieko nekainuos. Jei ja bus naudojamasi noriai, kitais metais daugiabučių namų kiemuose bus pastatyta dar daugiau tekstilei skirtų konteinerių. Jais jau naudojasi Klaipėdos, Vilniaus ir Neringos miestų gyventojai."

Norintiems daugiau paskaityt čia.


Aha, skaičiau šitą, tik neradau niekur jokio sąrašiuko, neieškosiu juk po visą Kauną smile.gif Norisi žinoti artimiausią smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vitilda @ 2012 10 30, 16:10)
Aha, skaičiau šitą, tik neradau niekur jokio sąrašiuko, neieškosiu juk po visą Kauną smile.gif Norisi žinoti artimiausią smile.gif

Tai nieks nežino kur jūs gyvenat, kaip jums kažas pasakys koks jums artimiausias?
Pvz. Partizanų gatvėj pilna pristatyta, Šilainiuose daug mačiau tiesiog pravažiuojant. Šiaip susidariau įspūdį, kad sustatyti, kad būtų matomi nuo gatvės, o kur giliau kiemuose, tai bent pas mus nėra. Arba jūs gyvenat tame rajone, kur jų išvis nėra.
Atsakyti
Radau thumbup.gif
http://www.kaunas.lt....php?3465367585
Atsakyti
turiu prisipazinti, esu visiskai nepatenkinta savo ziniomis apie rusiavima. jauciu kad degraduoju, gal kad per mazai zinau, o gal jau perdaug.
1. tarkim, suriebaluotas suplyses plast maiselis. logiska, ji reikia deti i bendras atliekas, nes i plastika deti nera prasmes. juk tokio neperdirbsi. ar ne taip?

2.ilga laika i plastika mesdavau, savo GEDAI, pampersus - gi galvoju, kaip blondine-juk pampersai is plastiko.

3. siaip pastebejau kuo lb kazka stengiuos, tuo daugiau plastik maiseliu/indeliu pas mane susikaupia.

zdz, sh...
Atsakyti
O mane paskutiniu metu apniko abejones verysad.gif na paaiskinkit durnai doh.gif pvz butelius stiklinius sako kad plauna ir nuimineja etiketes, bet tai kaip juos gali plauti jei metant i konteineri jie suduzta blink.gif ir isvis, atseit jie turi buti isplauti, bet negi tarkim kokia skardine nuo alaus tikrins ar isplauta ir svarbiausia kaip tikrins??
Atsakyti
Gaila, kad Lietuva neišgali lygiuotis rūšiavime į Vokietiją.. va jie, manau, TAI gerai išmano: sustatyti aparatai, kurie butelius priima po viena- niekas nesudūžta, niekas nesusigadina ir dar pinigėlių gauni biggrin.gif nors už stiklą tik kapeikos, bet gamta apsaugoma nuo taršos smile.gif žmonės sąmoningi, renka, rūšiuoja smile.gif o pas mus net noras rūšiuoti nevertinamas.. trūksta elementarios informacijos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerapanycka: 30 lapkričio 2012 - 00:21
QUOTE(gerapanycka @ 2012 11 30, 01:14)
Gaila, kad Lietuva neišgali lygiuotis rūšiavime į Vokietiją.. va jie, manau, TAI gerai išmano: sustatyti aparatai, kurie butelius priima po viena- niekas nesudūžta, niekas nesusigadina ir dar pinigėlių gauni  biggrin.gif  nors už stiklą tik kapeikos, bet gamta apsaugoma nuo taršos smile.gif žmonės sąmoningi, renka, rūšiuoja smile.gif o pas mus net noras rūšiuoti nevertinamas.. trūksta elementarios informacijos..


Manau,kad ir LT po truputi juda samoningumo link.jau ir pas mus atsirado ekotaskai,kuriuose superka makulatura,stiklo tara,pet butelius.nors ir nedaug moka,bet mano sunus jau neleidzia ismest "bambalio" ar reklamos skrajutes - dedam i deze,arba i maisa ir kai jau prisikaupia kazkiek tai vaziuodami pro sali parduodam.visas patenkintas,kai gauna kapeiku mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(loja5 @ 2012 11 29, 21:20)
O mane paskutiniu metu apniko abejones verysad.gif na paaiskinkit durnai doh.gif pvz butelius stiklinius sako kad plauna ir nuimineja etiketes, bet tai kaip juos gali plauti jei metant i konteineri jie suduzta blink.gif ir isvis, atseit jie turi buti isplauti, bet negi tarkim kokia skardine nuo alaus tikrins ar isplauta ir svarbiausia kaip tikrins??


Tikrai nereikia nei plauti,nei nuimti etikeciu,nes viskas perdirbama labai aukstoje temperaturoje ir visos tos medziagos suira(skaiciau sios savaites ji zurnale) 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sriukis @ 2012 11 30, 23:20)
Manau,kad ir LT po truputi juda samoningumo link.jau ir pas mus atsirado ekotaskai,kuriuose superka makulatura,stiklo tara,pet butelius.nors ir nedaug moka,bet mano sunus jau neleidzia ismest "bambalio" ar reklamos skrajutes - dedam i deze,arba i maisa ir kai jau prisikaupia kazkiek tai vaziuodami  pro sali parduodam.visas patenkintas,kai gauna kapeiku mirksiukas.gif
Papildyta:
Tikrai nereikia nei plauti,nei nuimti etikeciu,nes viskas perdirbama labai aukstoje temperaturoje ir visos tos medziagos suira(skaiciau sios savaites ji zurnale) 4u.gif


Man tik kyla klausimas,ar nuo kvepalu bonkutes galima i stiklo konteineri mesti? g.gif
Atsakyti
Vyras nupirko pievagrybių medinėje dėžutėje ir dabar galvoju kur ją mest, nes googlinu ir niekur neužsimenama. Negi į bendrą? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2012 12 09, 18:30)
Vyras nupirko pievagrybių medinėje dėžutėje ir dabar galvoju kur ją mest, nes googlinu ir niekur neužsimenama. Negi į bendrą?  blink.gif

panašu, kad taip smile.gif bet juk nėra tragedijos, supus, ne plastmasė smile.gif
Atsakyti
Siaip,manau,kad kiekvienam mieste yra nestandartiniu atlieku aikstales,kus priima buitine technika ar padangas,ten taip pat priima ir toki dalyka,kaip medines dezes.
Atsakyti
man idomu,kur reiktu mesti paprastas elektros lemputes? g.gif
ir dar toks klausimukas,kaip nesat siuksles-su maiseliu ar kaip? 4u.gif
Atsakyti