Įkraunama...
Įkraunama...

Kas naršo forume

QUOTE(Karbynė @ 2005 05 06, 13:01)
Na Cikadelė pvz.net prisijungti negali. Prisijungia ir vėl "svečiu" patampa. Tai prašė paklausti ką daryt..  rolleyes.gif

HMM... g.gif g.gif .GAL KĄ NORS NETAIP SUSPAUDĖ.NES MANE TAI IŠKARTO ĮLEIDO.
Atsakyti
Ei, O gal Cikadelės kompe cookies nuimti? Man irgi taip buvo... Vert puslapį ir vėl svečias biggrin.gif

O Refresh mygtukas tai tas viršuj, ne forume, o explorery, su dviem žaliom rodyklėm, nu smile.gif Dar wiew / refresh galima... Ale jau taip gerai neveikia, kaip aprašyta, pati išbandžiau - tik surefrešina ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AUKSUOLIUKĖ @ 2005 05 08, 14:38)
HMM... g.gif  g.gif .GAL KĄ NORS NETAIP SUSPAUDĖ.NES MANE TAI IŠKARTO ĮLEIDO.

Ileido ir mane po3 dienu bandymu biggrin.gif na pagaliau, o tai maniau jau niekada nebepateksiu cia mirksiukas.gif

spaudziau viska teisingai:) ka padarysi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadelė: 09 gegužės 2005 - 07:28
QUOTE(Cikadelė @ 2005 05 09, 08:28)
Ileido ir mane po3 dienu bandymu biggrin.gif

Tai,Cikadele, sveikinu 4u.gif Ir kitus narius šiandien žiūriu jau rodo. Tik pas mane AŽ kažkaip įdomiai žinutes rodo - su vienu nukirstu kraštu. unsure.gif
Atsakyti
O nesulaukiančių gandro skyrelyje vistiek narių nesimato cry.gif
Atsakyti
Narių taip pat nesimato vestuvių ir grožis ir kosmetika skyreliuose. cry.gif
Kodėl? g.gif
Atsakyti
O as kai uzeinu i kokia tema, man nerodo isvis jokio nariu saraso, net nera tos juosteles apacioje, rasancios, kiek naraiu, kiek sveciu, o kai uzeinu i poteme kaip pvz, Stilius ir apranga ir tada i kokia is sio skyrelio tema, tada jau matau kas yra. Ir maniau, kad cia man vienai taip, pasirodo ir daugiau, kam taip yra. Aciu Aurejai uz nuoroda
Atsakyti
QUOTE(Staarm @ 2005 05 16, 15:18)
O as kai uzeinu i kokia tema, man nerodo isvis jokio nariu saraso, net nera tos juosteles apacioje, rasancios, kiek naraiu, kiek sveciu, o kai uzeinu i poteme kaip pvz, Stilius ir apranga ir tada i kokia is sio skyrelio tema, tada jau matau kas yra. Ir maniau, kad cia man vienai taip, pasirodo ir daugiau, kam taip yra. Aciu Aurejai uz nuoroda

Va ir man lygiai taip pat, kodėl taip yra niekas nepaaiškina. Jei kas žinot kodėl taip yra prašau pasakykit, idomu būtų sužinoti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2005 05 16, 20:50)
Va ir man lygiai taip pat, kodėl taip yra niekas nepaaiškina. Jei kas žinot kodėl taip yra prašau pasakykit, idomu būtų sužinoti. ax.gif

Ir man taip pat, o kartais net į forumą įlendu is kokių 10 kartų bandymo, vis ismeta lentelę su uzrasu KLAIDA doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Atsiprašau su savo įkirumu, bet ar niekas negali paaiškinti, kodėl nėra naršančių, po temas, kodėl apačioje temų nieko nėra. verysad.gif Labai prašau paaiškinkit.
Atsakyti
Nagi negaliu įeiti į savo AŽ naujų žinučių paskaityti ir skelbimų lentoje į keletą skelbimų temų įeiti. doh.gif Dar ir kitose forumo skiltyse į temas patekti negalima (pvz.: Už miegamojo durų). HELP!!!
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2005 05 20, 21:16)
Atsiprašau su savo įkirumu, bet ar niekas negali paaiškinti, kodėl nėra naršančių, po temas, kodėl apačioje temų nieko nėra.  verysad.gif Labai prašau paaiškinkit.

Pas mane irgi ta pati situacija
Atsakyti