Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs saldumynai

1 skardine konservuotu abrikosu (siandien maximoj buvo akcija, tai kepiau su persikais uz 1.99 Lt blush-anim-cl.gif
300 g minksto sviesto arba margarino ( optima linija 0.99 lt - kaip tik thumbup.gif )
150 g miltinio cukraus
4 kiausiniai
3 saukstai citrinu sulciu
300g miltu

1. nupilti abrikosu sunka ir vaisius gerai nuvarvinti
sviesta arba margarina sudeti i dubeni, suberti cukru, imusti kiausinius, supilti citrinu sultis ir miltus.

2. ismaisyti plaktuvu, paskui padidinti jo apsukas ir maisyti dar 3-4 minutes iki vientisos mases.

3. skarda istepti riebalais, pabarstyti miltais ir sukresti tesla. ja islyginti mentele ir dailiai sudeti abrikosus perpjauta pusele zemyn. pasauti i karsta orkaite.

kepti 175 laipsniu karstumo orkaiteje 25 minutes.


kepiau sita pyragiuka smile.gif
tai gavosi super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
labai labai skanus.
pabandykit ,nesigailesit wink.gif
Papildyta:
Aciuuuu UGNISSS uz si receptuka rolleyes.gif :rolleyes
jis tikrai super thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ner uz ka assa.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2005 05 12, 09:38)
Po 1 stikline miltu, cukraus, tarkuotu morku.
1 saukstelis kepimo milteliu,
1 kiausinis.

Kiausini istrinti su cukrumi ir sudeti morkas, ismaisyti. Suberti miltus sumaisytus su kepimo milteliais. Kepti apie 20 min. vidutinio karstumo orkaiteje. Gaunasi tikrai labai skanus! Ypac daug demesio sis pyragas susilauke is vyriskosios puses... 

Liuks pyragas, nebrangus, greitas ir skanus. Kepiau vakar, tai namiškiam labai patiko, sakė per maža iškepiau biggrin.gif
Atsakyti
O man sitas morku plokstainis gavosi guminis, idomu ka as padariau blogai?
Atsakyti
QUOTE(bulba @ 2006 04 03, 16:57)
O man sitas morku plokstainis gavosi guminis, idomu ka as padariau blogai?



Gal ko nors per daug pridejai, neapskaiciavai?
As tai ji jau seniau esu kepus, tai labai mums patiko. Ir nesudetingas pagaminti(ypac man, kai esu naujoke virtuveje?
Atsakyti
Sveikos,
gal pasikartosiu, bet zinau tikrai labai gera pyrago receptuka thumbup.gif
REikes:
2 stiklinės miltu, 4 kiaušiniai, 1 stikline cukraus, 4-5 obuoliai
Kiaušinius su cukrumi laaaabai gerai isplakam - kuo ilgiau tuo geriau, suberiam miltus+nulupti susmulkinti obuoliai.
Sudedam i formike ir kepam apie 40 min:)
Tikrail abai purus is skanus pyragiukas gaunasi - be to labai greitai gaminamas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2005 05 06, 15:02)
na va jei jau yra tokia labai gera tema "kaip pigiai pavalgyti", tai gal būtų galima pasidalinti patirtimi ir apie pigius pyragus, sausainius ir t.t. kiek paskaičiau čia receptuose, tai viskas gan prabangu, o finansai šiuo metu neleidžia, bet gerai būtų savaitgaliui ką nors skanaus prakept ar pan. jei kas turite kokį topini "papigiaiską" neįmantrų receptėlį, tai prašom labai pasidalint ir kuo greičiau smile.gif  4u.gif


Papildyta:
QUOTE(tavi @ 2006 04 05, 17:03)

Atrodo mano patiekalas vadinasi vargsas riteris.
Imi batona,supjaustai riekutem.Riekutes mirkai pieno+ 3-4kiausiniu+vanilinio cukraus misinyje, dedi i kokia turi forma(bet geriausia staciakampe) sluoksniais, kiekviena sluoksni barstai cukrumi, jei megsti saldziai(galima ir cinamona).Kepti orkaiteje apie 175 C kol pavirsius taps tamsiai auksines spalvos. 4u.gif
Atsakyti
Mano patiekalas atrodo vadinasi vargsas riteris.

Imi batono riekeles mirkai pieno+3-4 kiausiniu+ vanilinio cukraus(apie 100 gr) plakinyje.Dedi i kokia forma(geriau staciakampe) sluoksniais pabarstyti dar cukraus kiekviena sluoksni, galima deti cinamona.Kepti orkaiteje apie 175 C, kol virsus taps tamsiai auksines spalvos. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bulba @ 2006 04 03, 12:57)
O man sitas morku plokstainis gavosi guminis, idomu ka as padariau blogai?



kaip as kepiau si pyraga antra kart ir man toks gavosi.
bet dabar kuo toliau ji kepu,tuo jis skanesnis,o maniskis sita pyraga suvalgo per diena.
super sako thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
ir man jis labai skanus,ir svarbiausia greitai gaminas...
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2006 04 06, 03:29)
kaip as kepiau si pyraga antra kart ir man toks gavosi.
bet dabar kuo toliau ji kepu,tuo jis skanesnis,o maniskis sita pyraga suvalgo per diena.
super sako  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
ir man jis labai skanus,ir svarbiausia greitai gaminas...

o kaip darai, kad būtų thumbup.gif ? tik smulkiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2006 03 07, 23:09)
1 skardine konservuotu abrikosu (siandien maximoj buvo akcija, tai kepiau su persikais uz 1.99 Lt blush-anim-cl.gif
300 g minksto sviesto arba margarino ( optima linija 0.99 lt - kaip tik thumbup.gif )
150 g miltinio cukraus
4 kiausiniai
3 saukstai citrinu sulciu
300g miltu

1. nupilti abrikosu sunka ir vaisius gerai nuvarvinti
sviesta arba margarina sudeti i dubeni, suberti cukru, imusti kiausinius, supilti citrinu sultis ir miltus.

2. ismaisyti plaktuvu, paskui padidinti jo apsukas ir maisyti dar 3-4 minutes iki vientisos mases.

3. skarda istepti riebalais, pabarstyti miltais ir sukresti tesla. ja islyginti mentele ir dailiai sudeti abrikosus perpjauta pusele zemyn. pasauti i karsta orkaite.

kepti 175 laipsniu karstumo orkaiteje 25 minutes.
kepiau sita pyragiuka smile.gif
tai gavosi super thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
labai labai skanus.
pabandykit ,nesigailesit wink.gif
Papildyta:
Aciuuuu UGNISSS uz si receptuka rolleyes.gif  :rolleyes
jis tikrai super thumbup.gif  thumbup.gif

Labai skanus pyragas thumbup.gif Kam nepatinka riebiai, tam gal nelabai patiks, bet šiaip niam niam ax.gif Ir kažin kodėl, man neužteko 25 min kepti, vos ne apie 40min išėjo, jei ne daugiau g.gif
Atsakyti
Labai traukia mane paskutiniu metu ant konservuotu persikų ar abrikosų manau ri amnreiks šį pyragėlį išsikept. O kodėl sakot kad jis gaunasi riebus, gal galima mažiau sviesto dėt?
Atsakyti