Įkraunama...
Įkraunama...

DEKUPAŽAS

sveikos auksarankes,
labai grazus jusu darbeliai..
as cia pas jus gal su tokiu blondinisku klausimu. Pati per save ismokau ir padariau kelis paprastus dekupazo darbelius. Zinoma ziniu dar stinga todel man idomu ar galima ant tu serveteliu ar ant spec. popieriaus perkelti savo norima paveiksla arba nuotrauka ar tik tai kas yra iprastai pirkt parduotuvese?
Atsakyti
kornelija.k, Gabii__, prajuokinot jūs mane su savo komentarais biggrin.gif
aurelija_ma, žiūriu į tavo dėžutę ir mąstau, kad labai man tas aštrus kraštas apie nuotrauką užkliūna, taip norėtus švelnaus perėjimo, net pati nežinau ką pasiūlyti ax.gif , o spalvinė gama, suskilinėjimai tai klasiški nei ko pridėsi, nei atimsi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(muter-smuter @ 2008 05 16, 17:26)
sveikos auksarankes,
labai grazus jusu darbeliai..
as cia pas jus gal su tokiu blondinisku klausimu. Pati per save ismokau ir padariau kelis paprastus dekupazo darbelius. Zinoma ziniu dar stinga todel  man idomu ar galima ant tu serveteliu ar ant spec. popieriaus perkelti savo norima paveiksla arba nuotrauka ar tik tai kas yra iprastai pirkt parduotuvese?


as pati tik pradedancioji, nelabai ka galiu patart, man paciai dar reikia kruvos patarimu blush2.gif
bet isbandziau ir labai patiko spausdinti savo nuotraukas ir paveiksliukus ant serveteliu thumbup.gif
gal jau cia buvo rasyta, bet as darau taip:popieriui skirtais klijais, klojuoju servetele ant lapo (rastuota puse i vidu jei servetele ne balta) tada atspausdinu norima paveiksleli ir nuo lapo nusilipu tik ta viena serveteles dali ant kurios mano paveiksliukas.dar nei karto printeris neitrauke servetesles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2008 05 16, 20:43)
as pati tik pradedancioji, nelabai ka galiu patart, man paciai dar reikia kruvos patarimu blush2.gif
bet isbandziau ir labai patiko spausdinti savo nuotraukas ir paveiksliukus ant serveteliu  thumbup.gif
gal jau cia buvo rasyta, bet as darau taip:popieriui skirtais klijais, klojuoju servetele ant lapo (rastuota puse i vidu jei servetele ne balta) tada atspausdinu norima paveiksleli ir nuo lapo nusilipu tik ta viena serveteles dali ant kurios mano paveiksliukas.dar nei karto printeris neitrauke servetesles  thumbup.gif


aciu pabandysiu taip padaryt, gal ir mano printeris nesustreikuos
Atsakyti
o aš, tai su izolke prisiklijuoju biggrin.gif
Atsakyti
Kur vilniuje dėžučių gaut?
Atsakyti
išeiginė šiandien, darbuojatės?
studijuoju senas temas umn.gif , bet dar neradau atsakymo į man rūpimą klausimą.
nusiprkau ryškiai raudonus plastmasinius rėmelius. ar galiu iš karto ant jų klijuot servetėles? neišlįs spalva iš apačios? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2008 05 17, 18:55)
išeiginė šiandien, darbuojatės?
studijuoju senas temas  umn.gif , bet dar neradau atsakymo į man rūpimą klausimą.
nusiprkau ryškiai raudonus plastmasinius rėmelius. ar galiu iš karto ant jų klijuot servetėles? neišlįs spalva iš apačios?  unsure.gif

g.gif keista, nes jau pirmose temose buvo rasoma, kad norint klijuoti servetele pavirsius turi buti sviesus, nes kitaip serveteles piesinio nesimatys
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2008 05 17, 18:55)
neišlįs spalva iš apačios?  unsure.gif

išlįs garantuotai, viskas susilies ir nesimatys paveiksliuko g.gif jei vistiek nori būtinai ant tų raudonų rėmelių ir nenori jų dažyt, gera išeitis - 3D dekupažas. Nėta taip sudėętinga kaip atrodo, o rezultatas nerealus wub.gif arba teks dažyt šviesiai remelius g.gif
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2008 05 17, 20:06)
išlįs garantuotai, viskas susilies ir nesimatys paveiksliuko g.gif jei vistiek nori būtinai ant tų raudonų rėmelių ir nenori jų dažyt, gera išeitis - 3D dekupažas. Nėta taip sudėętinga kaip atrodo, o rezultatas nerealus  wub.gif  arba teks dažyt šviesiai remelius g.gif

arba dar sukantis is padeties paveiksliuko antraja puse sviesiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelija_ma @ 2008 05 17, 19:08)
arba dar sukantis is padeties paveiksliuko antraja puse sviesiai  mirksiukas.gif

aha, prisimenu buvo toks eksperimentas smile.gif bet man čia vistiek iš mistikos srities atrodo hihihi.gif o pati pabandyt neprisiruošiu biggrin.gif
Atsakyti
arba dazyt tik ten, kur klijuot zadi, bet cia jau taikyt tiksliai reikia...
Atsakyti