Įkraunama...
Įkraunama...

DEKUPAŽAS

QUOTE(kunigunda78 @ 2008 05 17, 19:00)
g.gif  keista, nes jau pirmose temose buvo rasoma, kad norint klijuoti servetele pavirsius turi buti sviesus, nes kitaip serveteles piesinio nesimatys

skaičiau, bet sakau gal kokių gudrybių atsirado, nes mačiau baltų gėlių juodam fone ir niekas nepersišviečia.
laba ačiū už atsakymus, mąstysiu, kaip suktis iš padėties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2008 05 17, 20:10)
aha, prisimenu buvo toks eksperimentas smile.gif bet man čia vistiek iš mistikos srities atrodo hihihi.gif o pati pabandyt neprisiruošiu  biggrin.gif

ant lygiu pavirsiu tai visai nieko, bet tai tik sukantis is padeties, tei as ta ir bandziau doh.gif teip ir buna kai darai nuo antro galo, nu gal ne nuo antro, bet kai uzsimanai velnias zino ko tai taip ir sukiesi rolleyes.gif
Ieva-Pieva tikrai siulyciau pradeti skaitineti visus pasnekesius nuo pirmosios temos (o ne nuo galiniu), ir muset perskaicius pirmas dvi tai tikrai bus daug maz viskas aisku, o daugiau beskaitinejant ir apie dvikomponencius ir visa kita suzinosi ir nepatingek pasikonspektuoti mirksiukas.gif a to bus kaip man skaitinejau ziurinejau siaip, o paskaiu uzsimanai ka pabandyti, pabandai o dar ir patinka ir vel nieko nezinai, atrodo kazkur apie tai buvo rasyta, niu ir vel pasaka is naujo eini ir ieskai, o jei nepatiks pabandzius tai apsisvietus busi biggrin.gif
Atsakyti
Gali issaugot ramiai raudona remeli tik turi kelias iseitis.
1. Gali klijuoti tik tamsias servieteles
2. Apsivedzioji iskirpta fragmenta ant remmelio, ta vieta nuidazai baltu akrilu ir stengiesi uzklijuoti kaip tik i ta veita. Bus sunku pataikyt nes servietele dideja slapia ir gali detales smarkiai pasislinkti, tada iseitis fragmenta sukarpyti i dar mazesniu fragmentus ir taip juos apsivedziojant klijuot.
3. Tinkamas paveiksleliams ant storesnio popieriaus (dekupazinio, ryzinio, atspausdinto) ji nupurksti purskiamu laku kelis sluoksnius ir isdziuvus nudazyti bloga puse paveiksliuko balta spalva. Tiesa paveiksliukas pats nesustoreja bet jis darosi ne toks paslankus, nesilenkia jei reikia graziai todel reikia pasverti visus uz ir pries ir rinktis tinkama varianta pagal norima klijuot fragmenta ir t.t.
Atsakyti
nugi turiu pirma blyna blush2.gif
user posted image

user posted image

dabar jau ir klaidas savas zinau, kai padariau... ax.gif
nu bet laukiu koment rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=*coliukeee*,2008 05 18, 14:29]
nugi turiu pirma blyna blush2.gif
user posted image

man tai trūksta spalvų vientisumo,geltona šiek tiek akį rėžia, bet kaip pirmas blynas .. smile.gif
Papildyta:
[quote=aurelija_ma,2008 05 16, 18:28]
dezute, labai laukiu komentaru kas ne taip, o kas taip smile.gif
[url=http://imageshack.us][img]
labai fainai suskilinėjus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 05 18, 14:29)
nugi turiu pirma blyna  blush2.gif
user posted image

user posted image

dabar jau ir klaidas savas zinau, kai padariau...  ax.gif
nu bet laukiu koment  rolleyes.gif


man tai cia labai panasu i mano pirma blyna biggrin.gif bent jau spalva tai tikrai drinks_cheers.gif o siaip, tai paveiksliuko nlb matyt gal unsure.gif
Atsakyti
Man irgi patinka blynai ypac bulviniai su grietine essen.gif


user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 05 18, 17:06)
Man irgi patinka blynai ypac bulviniai su grietine essen.gif
user posted image
user posted image


tai cia jau tikriausiai is bulviniu vienas lotuliukas.gif

labai grazu thumbup.gif o kas cia? dezute?
Atsakyti
Cia keraminis akmuo tipo lapams prispausti ar brezinio kampams kaip kas sugalvoja ji naudot smile.gif (galima ir per galva kazkam voztelt jei reik sunkesnio daikto) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 05 18, 19:09)
Cia keraminis akmuo tipo lapams prispausti ar brezinio kampams kaip kas sugalvoja ji naudot smile.gif (galima ir per galva kazkam voztelt jei reik sunkesnio daikto)  lotuliukas.gif


aaa lotuliukas.gif aisku blush2.gif
Atsakyti
Pavonija, labai susidomejau, kas ta "Arabiska guma"? Tavo dezutes kaip visada wub.gif
Atsakyti
praitos temos pabaigoj buvo labai diskutuota apie sita guma, pavonija netgi instrukcija parase kaip naudotis smile.gif jei nepatingesi tai pasiskaityk wink.gif 4u.gif
Papildyta:
va cia, kaip pavonija naudojo arabiska guma wink.gif
Atsakyti