Įkraunama...
Įkraunama...

Daugkartinės ekologiškos sauskelnės

ačiū visoms už konsultacijas 4u.gif
bandysiu viską susisteminti ir darysiu pirmuosius užsakymus.
Atsakyti
As Rasakiloj buvau apsipirkus. Tai labiausiai patiko tos vilnones prialikancios kelnaites, ypac kai ten dar vilnonius ideklus isidedi, tai neprateka thumbup.gif Idekla pakeiti ir ciki. Beja, dabar kaip tik parduodu dvi poras kelnaiciu ir ideklus ax.gif
Dar visai smagios medvilnines, tamprios aprisamos kelnytes, greiciau kaip ziurstelis, bet taip aprisi kad atrodo kaip kelnytes. Tik ten jau gali prabegt, nes juk ne vilna unsure.gif bet irgi ideklus dejau ir neblogai.
Nusipirkau ir specialiu vilnos prieziuros priemoniu, tad vilnones skalbiau kaip priklauso, kad nesusigadintu, dar kartais balzamu praplaudavau. Zodziu priziurejau. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 05 28, 12:12)
Ryžių popieriaus nuo kokio 5mėn, kai jau bus tam popieriui ką sugriebt  rolleyes.gif nes iš pradžių neverta, viskas kiaurai eis.
2vilnos kelnės, galima ir savo nusimegzt, rasakiloj parduoda, pigiau gautųsi. Nors pas mane tik vienos kelnytės, nes dar turiu poliesterio prilaikančias kelnaites.
O geriau vienos rūšies sausklenėm neapsiribot, geriau pradžiai po vieną įvairių rūšių, kad atrastum sau geriausias. Nes net ir tos bambukinės įvairios yra, su lipukais, knopkėm, skirtingas audinys ir pan...


sveikos,
manes irgi laukia sitas rupestelis, nes su vyru nusprendem nuadoti daugkartines sauskelnes, bet jau tokia makaliuze kolkas galvoj kad doh.gif as kolkas tik i rasakila buvau nuvaziavus apsiziuret, reikes dar ekomamoj pasniukstinet kas kaip rolleyes.gif
o del to popieriaus, jei sakot nereikia iki 5 menesio, tai man idomu kaip vyksta skalbimas sauskelniu, ir kiek kartu per diena leliukas kakoja (na vidutiniskai)? turbut po dusio srove nuplovus jas iskart ir skalbt reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2008 05 30, 08:53)
sveikos,
manes irgi laukia sitas rupestelis, nes su vyru nusprendem nuadoti daugkartines sauskelnes, bet jau tokia makaliuze kolkas galvoj kad  doh.gif  as kolkas tik i rasakila buvau nuvaziavus apsiziuret, reikes dar ekomamoj pasniukstinet kas kaip  rolleyes.gif
o del to popieriaus, jei sakot nereikia iki 5 menesio, tai man idomu kaip vyksta skalbimas sauskelniu, ir kiek kartu per diena leliukas kakoja (na vidutiniskai)? turbut po dusio srove nuplovus jas iskart ir skalbt reikia  g.gif


Visas "gėrybes" stipria dušo srove nuplaudavau (nuo bambukinių lengviausiai nusiplauno, jei kilpinis audinys), jei labai 5sigeria, dar sonnet muilu patrindavau, ir į kibiriuką su dangčiu (thomas phillips visai nieko būna) Sukaupi reikiamą kiekį ir tada į skalbyklę.
O MP maitinamas kūdikis kakoja nuo 10k per dieną iki 1k per 10d ir visa tai yra normalu (manoji nuo 2-o mėn kas 5d darydavo doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 05 30, 12:13)
Visas "gėrybes" stipria dušo srove nuplaudavau (nuo bambukinių lengviausiai nusiplauno, jei kilpinis audinys), jei labai 5sigeria, dar sonnet muilu patrindavau, ir į kibiriuką su dangčiu (thomas phillips visai nieko būna)  Sukaupi reikiamą kiekį ir tada į skalbyklę.
O MP maitinamas kūdikis kakoja nuo 10k per dieną iki 1k per 10d ir visa tai yra normalu (manoji nuo 2-o mėn kas 5d darydavo  doh.gif )


aciu, tai kaip suprantu imanoma istempt su skalbimais kas antra diena, ar visgi gaudavosi kasdien (nes dar reikia laiko isdziuti) ...
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2008 05 30, 15:21)
aciu, tai kaip suprantu imanoma istempt su skalbimais kas antra diena, ar visgi gaudavosi kasdien (nes dar reikia laiko isdziuti) ...


Turiu 18sauskelnių, per dieną sunaudoju apie 9. Tokiu oru galima ištempt gal net ir kas 3d. skalbiant, bet tiesiog toks kiekis į skalbyklę nesutilptų. Išdžiūna per pusę dienos. Žiemą šiek tiek prasčiau, skalbdavau kasdien vakare, medvilninės rytą būdavo beveik sausos, o bambukinės tik vakare.
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2008 05 30, 12:21)
aciu, tai kaip suprantu imanoma istempt su skalbimais kas antra diena, ar visgi gaudavosi kasdien (nes dar reikia laiko isdziuti) ...


Aš turiu 9 vystyklus ir 6 sauskelnes - tai su tokiu kiekiu laisvai ištempiu 3 dienas, norėdama galėčiau ir dar ilgiau, nes kaip rašiau, nemetu automatiškai kiekvieno sušlapusio vystyklo į skalbinių dėžę, o praskalauju po kranu ir išdžiovinu ant gyvatuko. Su tokiais pasižaidimais galima gan ilgai ištempti. Skalbiu viską vakare, nakčiai pasilikusi 2 sauskelnes. Tada ryte vystyklai ir medvilninės sauskelnės jau būna sausos ir galima juos jau naudoti. 4u.gif
Atsakyti
o ar kaitaliojat su paprastais pampersais , ar scyrai daugkartinius naudojat ?
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2008 05 30, 23:28)
o ar kaitaliojat su paprastais pampersais , ar scyrai daugkartinius naudojat ?


Vienkartinių tai 1per parą sunaudoju - į lauką, nors dabar kai šilta tai nebededu. Dar į svečius su vienkartinėm važiuojam, bet čia vien dėl mano galvos - kai paskutinį kart su daugkartinėm buvo, tai svečiuose ir palikau su visais sisiukais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 05 30, 23:49)
Vienkartinių tai 1per parą sunaudoju - į lauką, nors dabar kai šilta tai nebededu. Dar į svečius su vienkartinėm važiuojam,  bet čia vien dėl mano galvos - kai paskutinį kart su daugkartinėm buvo, tai svečiuose ir palikau su visais sisiukais  blush2.gif


o kaip su isaugimu ? ar reikia kas kaskiek laiko pirktis nauja komplekta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2008 05 31, 00:38)
o kaip su isaugimu ? ar reikia kas kaskiek laiko pirktis nauja komplekta?  g.gif


Čia jau nuo piniginės dydžio priklauso. Labiausiai apsimoka one size pirkt, nuo gimimo iki atsisveikinimo su vystyklais. Pradžiai tik tokias naudojau, bet pritrūko, tai nupirkau totsbots nuo 7kg iki 15.
Būna ir tų, kurios nuo 4iki 9 ir t.t. kaip su vienkartinėm, net naujagimiam yra, bet kad neapsimoka schmoll.gif Nebent ruošiamasi turėt kokius 5vaikus, ir kad sauskelnės nenudiltų lotuliukas.gif
Taip pat ir vilnonės kelnytės, vienos pagal kg suskirstytos, kitos pagal metus. Bent jau manno turimos tai 12-ai mėn, pirktos rasakiloj
Atsakyti
QUOTE(vytaute28 @ 2008 05 25, 23:19)
prisijungiu. jau perskaičiau visas temas apie daugkartines sauskelnes, bet sistemos nesusikūriau. aukštoji matematika kur kas geriau sekėsi  doh.gif  biggrin.gif o dar aplinkui visi skeptiškai žiūri į mano planus  verysad.gif . bet aš dar didvyriškai laikausi. tikiuosi nepasiduosiu  tongue.gif


Nesijaudinkite, mane irgi supranta tik mano vyras ir uošvio draugė, grupiokės, kurios šiomis dienomis gimdo viena po kitos nevisprote mane laiko, kam manau antrą vaiką su vystyklais auginti blush2.gif
Atsakyti