Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

QUOTE(gabazzz @ 2008 11 05, 00:25)
As geriu vakare, nes lygiai taip pat patare gerti kaip ir tau smile.gif Siaip rekomenduojama gerti tuo paciu metu, bet, nemanau, kad minuciu tikslumu. As visada stengiuos panasiu metu, bet kartais gaunasi kokiu 2 h paklaida  ax.gif
Kadangi reikia gerti pirma mm diena pradedant tabletes vartoti, tai nemanau, kad turi skirtumo faktas, kada mm prasideda - ryte ar vakare.
Beje, o vartojant ryte, gal kam buna kokiu salutiniu poveikiu ar dar kazko?

Girdėjau vartojant ryte gali pasireikšti pykinimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2008 11 05, 07:42)
Girdėjau vartojant ryte gali pasireikšti pykinimas  rolleyes.gif


mm.. rimtai g.gif berots kažkur buvo rašyta kad vakare geriau gert tam kad bus sunkiau pamiršt išgert, makteli prieš einant miegot ir viskas gerai. Ir jei tabletės sukelia kokius nemalonumus, kad ir pykinimą (ir dar kažkas ten būna.. tik pamiršau g.gif ) tai viską ramiai pramiegam smile.gif
Atsakyti
na nežinau, aš geriu rytais, nes man taip patogiau ir nepamirštu, nes vakare tai tiek darbų namie, kad tikrai pamirščiau, ir jokių šalutinių poveikių nejaučiu, viskas taip, kaip ir prieš jų vartojimą buvo... ir gydytoja man dėl gėrimo laiko nieko nesakė... tikrai, įdomu, kodėl vakarais reiktų gert g.gif beje, vartoju šias KT jau gerą pusmetį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_inga @ 2008 11 05, 20:23)
na nežinau, aš geriu rytais, nes man taip patogiau ir nepamirštu, nes vakare tai tiek darbų namie, kad tikrai pamirščiau, ir jokių šalutinių poveikių nejaučiu, viskas taip, kaip ir prieš jų vartojimą buvo... ir gydytoja man dėl gėrimo laiko nieko nesakė... tikrai, įdomu, kodėl vakarais reiktų gert g.gif  beje, vartoju šias KT jau gerą pusmetį smile.gif


na man irgi daktare nieko nesake kada gerti, tik sake kada man patogiausia, as kazkaip pasirinkau vakare gerti,nes man patogiau taip.. bet as sitame internetiniame lindynette puslapyje skaiciau, kad pradedancioms kt rekomenduojama gerti vakare, bet del ko taip tai net nezinau bigsmile.gif
Atsakyti
naudoju lindynette 20 jau 2 metus ir visą tą laiką buvau patenkinta biggrin.gif tačiau paskutiniu metu pastebėjau, kad del jų pašlijo sveikata- pykinimas rytais ir galvos svaigimas (tikrai ne nėštumas) verysad.gif
taigi nutariau baigti vartoti visai unsure.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Turiu klausimėlį: kiek dabar kainuoja Lindynette 30?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beau_Ideal: 06 lapkričio 2008 - 18:29
QUOTE(Beau_Ideal @ 2008 11 06, 19:27)
Sveikos smile.gif
Turiu klausimėlį: kiek dabar kainuoja Lindynette 30?

Vaistinėje Camelia su nuolaidų kortele, 20 litų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2008 11 06, 20:39)
Vaistinėje Camelia su nuolaidų kortele, 20 litų  mirksiukas.gif

Dėkui už atsakymą, nes vaistai.lt pamačiau, kad jie kainuoja apie 70lt, tai išsigandau truputį. Anksčiau naudojau Yarina, dabar pakeičiau, nes finansiškai nepalankūs man Yarina smile.gif tris metus gėriau, tiko man jie labai gerai, daktarė išrašė dabar Lindynette, sakė panašios ir pigesnės, tai mėginsiu. Jei ne - suveršiu piniginę ir mėginsiu toliau naudoti Yarina. Gal kas girdėjot kokių palyginimų tarp Yarina ir Lindynette? Pliusai, minusai?
Atsakyti
QUOTE(Beau_Ideal @ 2008 11 06, 20:53)
Dėkui už atsakymą, nes vaistai.lt pamačiau, kad jie kainuoja apie 70lt, tai išsigandau truputį.


tai turbūt ten už visą dėžutę kurioje 3 lapukai smile.gif 20 litų už vieną lapuką mėnesiui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2008 11 06, 21:03)
tai turbūt ten už visą dėžutę kurioje 3 lapukai smile.gif  20 litų už vieną lapuką mėnesiui  mirksiukas.gif

Tikriausiai, kad už tris lapukus smile.gif nelabai linksma būtų mokėti 70lt mėnesiui smile.gif
Atsakyti
Norfos vaistineje su Norfos kortele jei neklystu 15 proc.nuolaida 14-15 val. visiems vaistams.

As ir du metus vartoju Lindinete 20 tai kai pradejau vartoti nedaug sustambejau,krupine dviem dydziais padidejo,tai MB labai patenkintas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeleee: 29 lapkričio 2008 - 13:05
as ir visai buciau nieko pries, jei krutine padidetu biggrin.gif gal po ilgesnio laiko ir padides, nes dabar tik trecias menuo gersiu ax.gif bet esu labai patenkinta jomis, jokio salutinio poveikio thumbup.gif
Atsakyti