Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

Aš šias KT geriu tik pirmą mėnesį. Šiaip viskas gerai, tik kad mėnesinės vis nenori baigtis - 5 dienas prasirgau normaliai, o po to vis dar teplioja jau ketvirtą dieną. Ar čia normalu?
Atsakyti
QUOTE(ingeleee @ 2008 11 29, 13:04)
krutine dviem dydziais padidejo,tai MB labai patenkintas  lotuliukas.gif


o man tai galėtų ir nebedidėt, nes ir taip ne iš mažųjų, o tai db į savo mėgiamiausius liemenukus nebesutalpinu schmoll.gif
Atsakyti
o man visada mam geriant jas prasideda tiksliai ryte apie 10 val,o va siandie kiek laukiu tiek nesulaukiu g.gif atrodo geriu tiksliai, nebuvau pamirsus,ar verta sunerimti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(skarbonke @ 2008 11 29, 14:48)
o man visada mam geriant jas prasideda tiksliai ryte apie 10 val,o va siandie kiek laukiu tiek nesulaukiu g.gif  atrodo geriu tiksliai, nebuvau pamirsus,ar verta sunerimti? unsure.gif


na palauk iki rytojaus.. mirksiukas.gif gal šiaip kokie nesklandumai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2008 11 29, 15:54)
na palauk iki rytojaus..  mirksiukas.gif gal šiaip kokie nesklandumai  ax.gif

as kazkaip maniau kad susergi bet kurie atveju,nes tos kt lyg ir issaukia unsure.gif puse metu geriu ir dar nera taip buve..
Atsakyti
QUOTE(skarbonke @ 2008 11 29, 15:07)
as kazkaip maniau kad susergi bet kurie atveju,nes tos kt lyg ir issaukia unsure.gif puse metu geriu ir dar nera taip buve..

na kaikurios yra minėję kad jom kartais tik truputuką patepliodavo ir viskas, gal tau kažkas panašaus g.gif nors man tik pateplioję tebuvo vos vieną kartą g.gif
Atsakyti
noriu paklausti kiek kainuoja lindynette 20? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rente @ 2008 12 01, 17:19)
noriu paklausti kiek kainuoja lindynette 20? g.gif

24 su centais drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos,

atsitiko tokia problema, isgeriau 9 ar 10 tablete pradejo gausiai teplioti, o siandien atsikelus pamaciau kad susirgau, nors siandien turiu gerti tik 12 tablete 4u.gif ar gali taip buti? man jau baisu darosi... g.gif
Atsakyti
As geriau Lindynete 20, bet man jos nepatiko ir netiko. Is pradziu geriau Logest, bet gydytoja patare nusipirkti Lindynete, nes jos pigesnes, o sudetis ta pati kaip ir Logest. Geriau puse metu, pradejo augti svoris ir pastoviai jauciausi tokia sunki ir issiputusi. Tada pradejau skaitineti internete apie kontraceptikus ir nusprendziau kad man reikia juos pakeisti i Yasminele. Isgeriau dar tik viena pakuote ju, bet jauciuosi labai gerai, per menesi istirpo 4 kg be jokiu pastangu, o ir tas sunkumo jausmas dingo. Menesines truko vos tris dienas, kai su Lindynete tepliodavo visa savaite. Pakolkas as labai patenkinta kad pakeiciau, ziuresim kaip bus toliau.
Atsakyti
As geriu taip pat sias KT, tai jos man super. Pirma pakuote geriant tai kokias pora savaiciu tepliojo, bet menesines sugerus pakuote buvo 2 dienos. Pilvo visai neskaudejo, nors siaip skaudedavo man labai. Super tabletytes. 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos,
sias tabletes geriu beveik metai,viskas lyg ir gerai buvo ax.gif bet buvau padarius poros menesiu pertrauka.po pertraukos sugerus vel L20 pakuote mmm tebuvo viena diena i labai negausios,tik tepliojo.niekada taip anksciau nebudavo.
drage sake kad taip negerai,gal po pertraukos jos man nebetinka ir jei taip tesis gali "perdegti kiausides" g.gif ?
kaip yra is tiesu?ar verta sunerimti?

hm,tikiuos supratot kur cia klausimas unsure.gif ?
Atsakyti