Įkraunama...
Įkraunama...

Kokius prieskonius pirkti?

Aš taip pat perku Thomas Philipse, - jie be skonio stipriklių (bent jau taip rašo:) Ypač pas mus "einami" Asia-Gewurzsalz.
Atsakyti
O kuo keičiate tuos sultinio kubelius? Na, žinau, kad brudas, bet kartais taip truksta laiko natūraliam mėsos sultinukui išsivirt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyrksė @ 2008 05 19, 12:28)
O kuo keičiate tuos sultinio kubelius? Na, žinau, kad brudas, bet kartais taip truksta laiko natūraliam mėsos sultinukui išsivirt doh.gif


Aš niekada nenaudoju jokių sultinio kubelių, sriubą verdu su maltos mėsos frikadelėmis, nuo jų ir nuverda kažkiek sultinio. Sriubą pasiskaninam pagal poreikius grietine.
Na o kai labai reikia stipraus tikro sultinio, tai tokį ir išsiverdu smile.gif
Didžiausia bėda yra ta, kad žmonės yra taip pripratę prie skonio stipriklių, dažiklių, kvapiklių, kad natūralus maistas atrodo prėskas ir neskanus. Todėl man labiausiai patinka subtili prancūzų virtuvė, kur prieskoniai naudojami saikingai, tik pabrėžti natūralų skonį.
Atsakyti
As manau gamintojai ne durni ir jei neraso ant pakuotes E621 arba natrio glutamatas, vistiek jo ten gali buti tik kitu pavadinimu, pvz. skonio stipriklis.
Atsakyti
QUOTE(Tyrksė @ 2008 05 19, 10:28)
O kuo keičiate tuos sultinio kubelius? Na, žinau, kad brudas, bet kartais taip truksta laiko natūraliam mėsos sultinukui išsivirt doh.gif


Ekologiškų prekių parduotuvėse būna sultinio, aš pvz., pirkau Vilniuje Šv. Stepono 6, kaina lyg 18 lt, svorio nebeatsimenu, gal kokie 300 gramų, negaliu pažiūrėti, nes daviau MB, kad neštųsi į darbą, tai sakė labai skanus, kaip tikra sriuba.
Atsakyti
QUOTE(Tyrksė @ 2008 05 19, 11:28)
O kuo keičiate tuos sultinio kubelius? Na, žinau, kad brudas, bet kartais taip truksta laiko natūraliam mėsos sultinukui išsivirt doh.gif

Yra va tokie:
http://sanga.lt/lt/darzoviusultiniai

Esu nusipirkusi, bet dar neišbandžiau..
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2008 05 19, 13:39)
Yra va tokie:
http://sanga.lt/lt/darzoviusultiniai

Esu nusipirkusi, bet dar neišbandžiau..


tas pats bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2008 05 19, 12:29)
As manau gamintojai ne durni ir jei neraso ant pakuotes E621 arba natrio glutamatas, vistiek jo ten gali buti tik kitu pavadinimu, pvz. skonio stipriklis.

parase skonio stipriklis jie privalo nurodyti koks, skonio stipriklis tai paskirtis labiau



mano nuomone tai is vis geriausia ir yra naudoti naturalias zoleles ir netingeti pasimiksuoti i misinius paciai... man tai net smagiau taip, pati savo skoniui prisitaikai ir pan smile.gif
Atsakyti
Aš tai mintį audžiu kaip pačiai nepatingėjus ir užsiveisus dailų priekonyną ant palangės, namuose turiu ir žurnalą su patarimais, tik dar geriau būtų, jei kas už mane tą darbą padarytų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(benedikta @ 2008 05 20, 08:39)
Aš tai mintį audžiu kaip pačiai nepatingėjus ir užsiveisus dailų priekonyną ant palangės, namuose turiu ir žurnalą su patarimais, tik dar geriau būtų, jei kas už mane tą darbą padarytų  smile.gif



O pas mane tik bazilikai normaliai auga, siemet prisisejau visokiausiu prieskoniu, paskui pasirode, kad puse is ju i saldytuva reikejo det pries sejant blush2.gif

Papasakokit daugiau apie prieskonius, kas auginat, as irgi noriu prieskoniuku virtuvelej uzsiaugint bigsmile.gif
Atsakyti
Labutis visoms mergaitėms 4u.gif ,
Tokią gerą ir aktualią tėmelę sukūrėt, šaunuolės thumbup.gif .
Mintee, o kodėl reikia šaldytuve palaikyti sėklas? Aš vis ruošiuosi pasisėti ant palangės vazonėlyje blush2.gif
Šiaip labai daug prieskonių naudoju ir perkuosi juos pas krišnaitus, jų kiemelyje kažkoks kioskas yra ir prekiauja, nes ten rekomendavo sveiko maisto gaminimo mokyklėleje smile.gif Tai ten tiesiai iš Indijos atveža, tik va, nlb aišku ar jie surinkti švariai ir aplamai iš kur g.gif , bet už tai kiek svorio numečiau ir labai sveikatą pataisiau thumbup.gif , ką reiškia natūralūs.
Tik va, garstyčių miltelių pas juos niekad nemačiau, gal jie jų nevalgo g.gif , o aš pati darausi majonezą, ir man įeina į sudėtį, gal žinot kur gauti? Majonezą mano vyrai namuose valgo, man tai negalima schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 05 20, 11:36)
Labutis visoms mergaitėms  4u.gif ,
Tokią gerą ir aktualią tėmelę sukūrėt, šaunuolės  thumbup.gif .
Mintee, o kodėl reikia šaldytuve palaikyti sėklas? Aš vis ruošiuosi pasisėti ant palangės vazonėlyje  blush2.gif
Šiaip labai daug prieskonių naudoju ir perkuosi juos pas krišnaitus, jų kiemelyje kažkoks kioskas yra ir prekiauja, nes ten rekomendavo sveiko maisto gaminimo mokyklėleje  smile.gif Tai ten tiesiai iš Indijos atveža, tik va, nlb aišku ar jie surinkti švariai ir aplamai iš kur  g.gif , bet už tai kiek svorio numečiau ir labai sveikatą pataisiau  thumbup.gif , ką reiškia natūralūs.
Tik va, garstyčių miltelių pas juos niekad nemačiau, gal jie jų nevalgo  g.gif , o aš pati darausi majonezą, ir man įeina į sudėtį, gal žinot kur gauti? Majonezą mano vyrai namuose valgo, man tai negalima  schmoll.gif


O kaip darot majonezą? blush2.gif
Atsakyti