Įkraunama...
Įkraunama...

Kokius prieskonius pirkti?

QUOTE(ernesin @ 2010 06 09, 19:55)
Šį merginos kažkada gyrė kaip pakaitalą sintetiniams, tik irgi ne iš pigiųjų 4u.gif


Mes irgi šitą naudojam retkarčiais, neblogas smile.gif o šiaip sultinio dažnai naminio pasidarom- įmetu vištienos į puodą, vandens, morkų, svogūnų, česnakų, pipiriukų, lauro lapelių, visookiausių žolelių ir gaunasi puikus sultinys thumbup.gif tada įdedu dalį į šaldiklį, nu ir paskui galima kaip sriubos pagrindą panaudot arba padažui, kai tenka greitai kažką pagamint gamint smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolančiukė: 10 birželio 2010 - 22:07
QUOTE(Tyrksė @ 2008 05 19, 11:28)
O kuo keičiate tuos sultinio kubelius? Na, žinau, kad brudas, bet kartais taip truksta laiko natūraliam mėsos sultinukui išsivirt doh.gif


Paprasciausiai jei lieka sultinio, pavirk dar truputi, kad koncentracija gautusi didesne. O tada i leduku formas ir i kamera. Sveika, naturalu ir efektas tas pats thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(samsam @ 2010 06 09, 20:50)
Gal cia ne prie prieskoniu temos, bet gal zinote, kazkoki pakaitala Galinai Blankai ir Knor sultinio kubeliams, kad nebutu taip nesveika? g.gif Pirkau kelis kart Maximoje su Bio zenklu sultinio kubelius. Atrodo gamintojas Viokietija g.gif . Barngoki tokie, o skonis toks slykstus blink.gif
O taip kartais norisi sultinio prie lietiniu ar bandeles su mesa bigsmile.gif


Mano klientės labai perka KALLO firmos buljonus. Ir aš pati juos naudoju, mamai, sesei į LT siunčiu. Kur nusipirkti, nuorodos nededu. Nes reklamuoti tikrai nenoriu blush2.gif 4u.gif

Atsakyti
Laba, pasidalinkite kokiose prieskoniu parduotuvese nebepirktumete? Ir kodel?
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2011 01 18, 17:12)
Laba, pasidalinkite kokiose prieskoniu parduotuvese nebepirktumete? Ir kodel?

Prekybos centruose, bet tikrai ne visų- tiesiog žiūriu į sudėtį. Ekologiškų prieskonių turi Sveiki produktai ir ekologiškų prekių parduotuvė Vilniaus Maximoje Mindaugo g. Taip pat prieskonius perku Rudugio parduotuvėse- aliejai ten baisūs, bet prieskoniai geri- aišku, ne ekologiški, bet nieko blogo neturi. Kalbant apie maistą, tikrai neturiu vilčių maitintis ekologišku maistu, tai tiesiog žiūriu, kad būtų galima kiek įmanoma išvengti e, natrio glutamato ir panašiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DA_LI: 18 sausio 2011 - 18:01
QUOTE(DA_LI @ 2011 01 18, 20:00)
Prekybos centruose, bet tikrai ne visų- tiesiog žiūriu į sudėtį. Ekologiškų prieskonių turi Sveiki produktai ir ekologiškų prekių parduotuvė Vilniaus Maximoje Mindaugo g. Taip pat prieskonius perku Rudugio parduotuvėse- aliejai ten baisūs, bet prieskoniai geri- aišku, ne ekologiški, bet nieko blogo neturi. Kalbant apie maistą, tikrai neturiu vilčių maitintis  ekologišku maistu, tai tiesiog žiūriu, kad būtų galima kiek įmanoma išvengti e, natrio glutamato ir panašiai.


dekui 4u.gif.
As uzsipirkus buvau saldvos be e misiniu, bet atidziau paskaicius pamaciau,kad krakmolo yra, kokiam tikslui nelabai supratau. Reiks pasidomet.
Tai prekybcentrius aplenkiu.
Paskutini karta pirkau zoleliu aroma rex, tai kvapnios, ir kaina gera. Misiniai taip pat is zoleliu,be neaiskiu priedu.
O kokia mindaugo maximoj esancios krautuveles pavadinimas?
Atsakyti
QUOTE(DA_LI @ 2011 01 18, 18:00)
Rudugio parduotuvėse- aliejai ten baisūs,




Kodėl? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2011 01 18, 21:10)

Nusipirktit ir po poros savaičių suprasit biggrin.gif Ne tame reikialas, kad jie nesertifikuoti, bet kokybė jų bloga , tokiu atveju jau geriau pirkti kokį geresnį aliejų iš prekybos centro.
Atsakyti
QUOTE(DA_LI @ 2011 01 18, 22:21)
Nusipirktit ir po poros savaičių suprasit biggrin.gif Ne tame reikialas, kad jie  nesertifikuoti, bet kokybė jų bloga , tokiu atveju jau geriau pirkti kokį geresnį aliejų iš prekybos centro.




Na, aš šaltalankius pirkau, vartoju kaip papildą smile.gif Tai kol kas lyg nieko, o kas bus po poros savaičių jam? biggrin.gif Nustebino mane jo žema kaina, bet skonis lyg ir neblogas...
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2011 01 18, 23:10)

http://www.supermama...;#entry41723433
cia yra komentaras apie rudugio produkcija.
Atsakyti
QUOTE(DA_LI @ 2011 01 18, 18:00)
Prekybos centruose, bet tikrai ne visų- tiesiog žiūriu į sudėtį. Ekologiškų prieskonių turi Sveiki produktai ir ekologiškų prekių parduotuvė Vilniaus Maximoje Mindaugo g. Taip pat prieskonius perku Rudugio parduotuvėse- aliejai ten baisūs, bet prieskoniai geri- aišku, ne ekologiški, bet nieko blogo neturi. Kalbant apie maistą, tikrai neturiu vilčių maitintis  ekologišku maistu, tai tiesiog žiūriu, kad būtų galima kiek įmanoma išvengti e, natrio glutamato ir panašiai.


drinks_cheers.gif aš perku prieskonius be E, bet ekologija man mažai imponuoja šiuo klausimu, daugeliu atveju abejoju ar produktai, kurių etiketėse puikuojasi ekologiškas užrašas dažnai tebūna reklaminis blefas.. stengiuosi, kad produktai būtų bent jau natūralūs ax.gif o čia minėtą sultinį MB naudoja vietoj vegetos, labai jam tiko tam reikalui biggrin.gif
Atsakyti
Druska, pipirai, zoleles (vazoneliuose ant palanges) biggrin.gif
Atsakyti