Įkraunama...
Įkraunama...

Kokius prieskonius pirkti?

QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 26, 15:13)
nu ar ten šaltalankių aliejus? gal saulėgražų aliejus nudažytas šaltankiu  ax.gif


Labai lengva atskirti, šaltalankių aliejas skonis labai išskirtinis, neįmanoma sumaišyti su niekuo.
Atsakyti
As tai perku is pazystamo veza is ukrainos ir baltarusijos prieskonius be E ir be GMO (genetiskai modifikuoti) ten praktiskai zoleles visur labai mazai druskos .Kaip juos nusipirkau ismeciau visus santa marija ir tt. smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
kokia nuomone apie:
Druska Himalajų smulki Prekinis ženklas: Natur Hurtig
gal kas bandet ar ketinat isbandyti?
Atsakyti
QUOTE(munte1 @ 2011 03 05, 23:25)
kokia nuomone apie:
Druska Himalajų smulki Prekinis ženklas: Natur Hurtig
gal kas bandet ar ketinat isbandyti?

Nuomonė gera. Tik tokią ir tenaudoju maistui. Ale bet kiek jos tenaudoju, juk tik krislą į maistą mirksiukas.gif
Va tokiame popieriniame pakelyje
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 06 kovo 2011 - 09:16
Himalajų druska labai gerai thumbup.gif Ir firmų yra įvairiausių iš ko rinktis.
Aš dar naudoju taip vad. 'druskos žiedus' , t.y. rankomis rinktą natūralią jūros druską.
user posted image
LT yra šios:
user posted image

Bet brangi (75 g./20 Lt)
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 03 06, 12:42)
Aš dar naudoju taip vad. 'druskos žiedus' , t.y. rankomis rinktą natūralią jūros druską.

Vat apie tokį dalyką nesu dar girdėjusi. Reiks pasidomėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2011 03 06, 14:56)
Vat apie tokį dalyką nesu dar girdėjusi. Reiks pasidomėti  mirksiukas.gif

Labai gerai svetur žinomi "fleur de sel"..Ir tikrai verti savo kainos druskos kristalai..aš juos ypač mėgstu į žalumynus (salotas) berti..arba labai skanu į saldžios karamelės padažus...skanumėlis tongue.gif

Kas skaitot anglų kalba, galit kad ir čia pažiūrėt druskos rūšis:
http://www.#######.u...t_reference.asp
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 03 06, 15:46)
Labai gerai svetur žinomi "fleur de sel"..Ir tikrai verti savo kainos druskos kristalai..aš juos ypač mėgstu į žalumynus (salotas) berti..arba labai skanu į saldžios karamelės padažus...skanumėlis tongue.gif

Išbandysiu ir pati beee.gif

Ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
Iš karto prisipažinsiu,kad visos temos neskaičiau.... blush2.gif Sakykit ,o šitas sultinys ar geras ,ar nelabai?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2011 03 06, 19:21)
Iš karto prisipažinsiu,kad visos temos neskaičiau.... blush2.gif Sakykit ,o šitas sultinys ar geras ,ar nelabai?

Aš kartais naudoju jį. Bet ne kaip sultinį (man sultinys - tai naminė vištiena arba daržovės). Naudoju kaip prieskonius makaronams, daržovių troškiniui...
Bet manau, kad sultinys tikrai būtų skanesnis už kubelinį...

Vakar nusipirkau naują prieskonį vandevi.
user posted image
Šiandien dėjau jį į mišrainę. Kol kas jokio įspūdžio. Kas nors vartojote/vartojate? Kokia nuomonė?
Atsakyti
Aš tai bijau visų tų Azijos valstybių prieskonių blush2.gif Pas juos žiauriai paplitęs maisto falsifikavimas, t.y. kai vietoj kokios ciberžolės įpila dažų skirtų spausdintuvams ir pan. Ir kažkaip vis privengiu tų dalykų dėl visiškai kitokios maisto kultūros, tradicijų, kurios mums dažnai neįprastos..

Labiau myliu tikrąsias lietuviškas žoleles ax.gif Man kažkap arčiau kūno..
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2011 03 06, 21:21)
Iš karto prisipažinsiu,kad visos temos neskaičiau.... blush2.gif Sakykit ,o šitas sultinys ar geras ,ar nelabai?



Man patinka smile.gif Labai seniai naudoju, puikiai gardina ir sriubas, ir troškinius, gera sudėtis. Jų skirtingų rūšių yra: daugiau druskos, mažiau druskos ir dar keli, reiktų klaust krautuvėj.
Atsakyti