Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

QUOTE(Chardonnay... @ 2009 04 18, 15:34)
Kurioj tiksliai vietoj jums tie spuogeliai kildavo? g.gif


bent jau man tai prie apatiniu blakstienu tokie labai mazi su balta virsunele doh.gif
Atsakyti
as naudoju is Oriflame kondicionieriu. tai gal ir truputuka padeda.. lyg su ricina jis. bet tai galvoju pirkt paty ricinos aliejuka. vis naturalesnis bus.. gal kas jo kaina zino?
Atsakyti
tepu ir as su ricinos aliejum, na gal jos ir sustiprejo, bet juodesnes tai man netapo schmoll.gif o taip noreciau tamseseniu nes jau labai sviesios, o darbe man dazytis negalima nes dirbu medicinos srity su mikroskopais, ten griezta svara.. tai vat.. ir dar as tepu dienom ir laikau po kelias valandas.. manau reiktu pradet tept einant miegot.. bet as megstu miegot ant pilvo, tai kazi ar nenusivalys visa mano ricina i pagalve.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(escape_simute @ 2009 04 19, 23:57)
tepu ir as su ricinos aliejum, na gal jos ir sustiprejo, bet juodesnes tai man netapo schmoll.gif

na man jos irgi nepajuodavo kazkaip, bet kad suaktyvejo augimas tai faktas thumbup.gif
bet kazkaip paskutiniu metu siek tiek apleidau tepliones su ricina, jauciasi iskart, kad susilpnejusios tokios, reiks vel grizt prie naktiniu proceduru lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(escape_simute @ 2009 04 19, 23:57)
bet as megstu miegot ant pilvo, tai kazi ar nenusivalys visa mano ricina i pagalve.. g.gif

na o del pedsaku ant pagalves,tai as irgi geriausiai ant pilvo issimiegu, bet nesitepu iskart jau pries einant i lova, anksciau siek tiek, leidziu truputi isigert,dar paziuriu tv ar zurnala koki paskaitau, tai nelabai pastebiu kad pagalve butu issitepus ar demeta mirksiukas.gif
Atsakyti
nusipirkau ricinos..ir iskilo klausimas..su kuo jus jy tepat at blastienu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglys @ 2009 04 20, 21:57)
nusipirkau ricinos..ir iskilo klausimas..su kuo jus jy tepat at blastienu?  g.gif

senu tušo šepetėliu, ausų krapštuku.
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 04 18, 15:34)
Kurioj tiksliai vietoj jums tie spuogeliai kildavo? g.gif

man ant virsutinio voko, mazdaug toje zonoje, kur atsimerkus blakstienos lieciasi su voku.
Atsakyti
Man labai buvo isretejusios blakstienos, i diena net nesuskaiciuoju kiek iskrsdavo, kiek bebraukiu per blakstienas tiek krenta. Manau kad nuo cheminio dazymo, nors nesu tikra. Tai nebezinidama ka daryt, parsisiunciau is ebay toki kaip geli tepti blakstienas, raso, kad per 2 savaites zenkliai pailgeja, auga ir pan. Is tikruju veiksmingas, tik gal ne po 2 sav. pastebejau bet po menesio kokio. Nes apacioje buvo plotas kur nei vienos blakstienos nebuvo, tai dabar tiek daug ten priaugo ir ir siaip labai patankejo. Pavadinimo nezinau, viskas hieroglifais, bet supakuotas tai super buvo, i tokia dezute su paminkstinimu, kaip parkeris koks lotuliukas.gif
Atsakyti
as is Ardeco nusipirkau tepti blakstienas,tokiam kaip tusas ipakavime,bet rezultato jokio g.gif
Atsakyti
Ardeco ir as turiu ta balta "tusa" unsure.gif bet nelabai suprantu ar padeda jis ,ar pagerejimas nuo to,kad vietoj juodo tuso blakstienas tepu su Ardeco ax.gif bet antra karta nepirkciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(j-urgit-a @ 2009 04 20, 21:24)
man ant virsutinio voko, mazdaug toje zonoje, kur atsimerkus blakstienos lieciasi su voku.


Ar is karto tu spuogeliu pridygo pradejus tepliot ricina ar tik po kurio laiko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 04 21, 22:36)
Ar is karto tu spuogeliu pridygo pradejus tepliot ricina ar tik po kurio laiko? g.gif


man tai po keliu dienu, bet as tiksliai nezinau ar nuo ricinos, nes nebetepu jau kokia savaite bet vistiek auga doh.gif gali but kad truksta kokiu vitaminu ar nuo nuovargio, nes tenka naktimis dirbt tai net nezinau kokia priezastis g.gif
Atsakyti