Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

QUOTE(krishtoline_ashara @ 2009 04 21, 21:11)
Ardeco ir as turiu ta balta "tusa"  unsure.gif  bet nelabai suprantu ar padeda jis ,ar pagerejimas nuo to,kad vietoj juodo tuso blakstienas tepu su Ardeco  ax.gif  bet antra karta nepirkciau lotuliukas.gif



jo kaina sakyciau nemaza,bet rezultato jokio g.gif
Atsakyti
va sitas user posted image

http://cgi.ebay.com/...wth...:1|294:50
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 04 21, 22:36)
Ar is karto tu spuogeliu pridygo pradejus tepliot ricina ar tik po kurio laiko? g.gif

man tai is karto galima sakyt iskilo. vakare pasitepiau pries einant miegot blakstienas, o ryte atsikelus jau radau viena iskilusi. kita vakara pasitepiau vel tik maziau (galvojau gal per daug pritepiau), tai dar ir ant kito voko iskilo doh.gif na tada daugiau nebetepiau ir jie per pora dienu isnyko. po keliu menesiu mazdaug sugalvojau vel as ja pasitept, tai gal kokius 2-3 vakarus pasitepiau. o po to pamaciau vel toki pati spuogiuka ant voko iskilusi. daugiau as jos ir nebesitepliojau. o pats spuogiukas tai toks jau mini mini paraudimas, net nzn su kuo palygint g.gif
Atsakyti
QUOTE(j-urgit-a @ 2009 04 22, 18:22)
man tai is karto galima sakyt iskilo. vakare pasitepiau pries einant miegot blakstienas, o ryte atsikelus jau radau viena iskilusi. kita vakara pasitepiau vel tik maziau (galvojau gal per daug pritepiau), tai dar ir ant kito voko iskilo  doh.gif  na tada daugiau nebetepiau ir jie per pora dienu isnyko. po keliu menesiu mazdaug sugalvojau vel as ja pasitept, tai gal kokius 2-3 vakarus pasitepiau. o po to pamaciau vel toki pati spuogiuka ant voko iskilusi. daugiau as jos ir nebesitepliojau. o pats spuogiukas tai toks jau mini mini paraudimas, net nzn su kuo palygint  g.gif



As jau kazkur tris savaites teplioju, spuogeliu nepastebejau. Gal ir nebus man tada g.gif Jau poveikis jauciasi - apatines ilgos ir grazios pasidare, virsutines ir taip ilgos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chardonnay...: 22 balandžio 2009 - 19:55
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 04 22, 20:39)
As jau kazkur tris savaites teplioju, spuogeliu nepastebejau. Gal ir nebus man tada g.gif  Jau poveikis jauciasi - apatines ilgos ir grazios pasidare, virsutines ir taip ilgos..

Jei jau tiek laiko tepates ir jokio neigiamo poveikio nera, tai ir neturetu buti smile.gif Saunu, kad ricina jums tinka ir jau matosi grazesnes, ilgesnes blakstienos 4u.gif
Atsakyti
tepiau su dzintars koki menesi, jokiu rezultatu nepastebejau, tada pradejau su ricina, dariausi kokius 2 men irgi jokiu rezultatu akivaizdziu ir numeciau, bet gal per trumpai, reikes vel pradet. thumbup.gif
Atsakyti
Kartais uzsitepu ricinu aliejaus pastiprinimui kolkas nejauciu jokio poveikio bet gal but cia taip turi buti pati sau pasisakau kad pastiprinau tongue.gif ir va taip stiprinu i savaite karteli.
Atsakyti
Aš irgi tepu su ricina, tik dar isilasinau pora lasiuku degtines. Kosmetologe sake, kad taip geriau isikverbia. Svarbu nepadauginti, t .y. nepritepti per storai, nes tuomet pakliūva į akis ir jas ima perštėti. Be to patepus porą savaičių reikia padaryti pertraukėlę ir tą laiką, kol tepiesi ricina nenaudoti jokio tušo 4u.gif
Atsakyti
Gal ir kvaila klausima uzduosiu, bet vistik noriu paklausti, o kaip uzsitepate ricinos alieju ant blakstienu, gal koks spec. sepetelis yra ar pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ICJ @ 2009 05 01, 12:40)
Gal ir kvaila klausima uzduosiu, bet vistik noriu paklausti, o kaip uzsitepate ricinos alieju ant blakstienu, gal koks spec. sepetelis yra ar pan.  g.gif

jau apie tai daug kartų kalbėta buvo.
Tepame senu tušo šepetėliu, ausų krapštuku etc.
Atsakyti
O as nusipirkau sau rusiska Miros stiprintuva blakstienom, naudoju tik pora dienu apie poveiki nieko negaliu pasakyti smile.gif O nuo ricinos man labai paakiai ryte kazkaip patynus budavo g.gif
Atsakyti
as nakciai patepu ricinos aliejum,kiek girdejau tai stiprina blakstienas smile.gif
Atsakyti