Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

Norėjau paklausti ar galima ricinos aliejuka teptis diena? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šyršė @ 2008 05 22, 17:52)
Norėjau paklausti ar galima ricinos aliejuka teptis diena?  smile.gif

galima tik gal nekaip atrodys.jai busi namie tai aisku bet jai kur eisi tai nelabai kaip atrodys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cherry11 @ 2008 05 22, 17:06)
galima tik gal nekaip atrodys.jai busi namie tai aisku bet jai kur eisi tai nelabai kaip atrodys 4u.gif

o tai kaip tas aliejus atrodo??
Atsakyti
QUOTE(atviraj @ 2008 05 22, 20:45)
o tai kaip tas aliejus atrodo??


Toks kaip ir visi kiti aliejai, tik kad gal kiek tirstokas.
Atsakyti
QUOTE(witchcraft @ 2008 05 22, 20:53)
tai nebenaudoju jau ricinos, ieskau kuo galeciau ja pakeisti  ax.gif

Migdolų ar avokado aliejais wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 23 gegužės 2008 - 12:30
gal kuri sita daikta naudojat? MAVALA SWITZERLAND
Double Lash http://eu.strawberry.......24&goChar=M
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2008 05 24, 03:28)
gal kuri sita daikta naudojat? MAVALA SWITZERLAND
Double Lash  http://eu.strawberry.......24&goChar=M

Turėjau, nepatiko - ricina žyyymiai geriau ax.gif
Atsakyti
kuo jus ta alieju uztepat ax.gif as irgi turiu bet negaliu naudot, arba nemoku- jis toks tirstas, tai su tuso sepeteliu niekaip nesugebu neprisivarius i akis uztept blush2.gif gal kaip nors su vatos gumuliuku uzsimerkus tept ar dar kazkaip blush2.gif nes tikrai kazko reik- susivele tos mano blakstienos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 05 24, 14:09)
kuo jus ta alieju uztepat ax.gif  as irgi turiu bet negaliu naudot, arba nemoku- jis toks tirstas, tai su tuso sepeteliu niekaip nesugebu neprisivarius i akis uztept blush2.gif  gal kaip nors su vatos gumuliuku uzsimerkus tept ar dar kazkaip blush2.gif  nes tikrai kazko reik- susivele tos mano blakstienos doh.gif

Paprastai - su seno tušo šepeteliu ir niekas niekur nevarva, nereikia daug tepti, o saikingai, tik pačias blakstienas padengti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 05 24, 14:09)
kuo jus ta alieju uztepat ax.gif  as irgi turiu bet negaliu naudot, arba nemoku- jis toks tirstas, tai su tuso sepeteliu niekaip nesugebu neprisivarius i akis uztept blush2.gif  gal kaip nors su vatos gumuliuku uzsimerkus tept ar dar kazkaip blush2.gif  nes tikrai kazko reik- susivele tos mano blakstienos doh.gif

as tai su dantu sepeteliu smile.gif aisku po to dantu nesivalau su juo biggrin.gif ankscaiu tepiau su senu sepeciu nuo tuso bet riebokai tepdavo tai man daug geriau paprastas dantu sepetukas cool.gif
Atsakyti
siandien nusipirkau blakstienoms Dzintars blakstienu stiprinimo balzama su keratinu, nes ricinos niekaip negaliu tept, bet nezinau kaip ji naudot- ar galima uztept pries nakti ir palikt, ar reik kazkaip nuvalyt nu zodz... pasimetus esu doh.gif
Atsakyti
dėl dzintars nežinau,bet ricinos aliejų vartojau gana ilgai,o dabar pakeičiau į migdolų aliejų, tai iš principo skirtumas jaučiasi. pasibaigus migdolui, grįšiu prie ricinos. nors gal čia veikiau individualus dalykas. aliejukui tepti nevartoju jokių šepetėlių ar pan, tiesiog apsieinu su eiliniu ausų krapštuku smile.gif
Atsakyti