Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

o kiek reikia reicinų aliejaus užsitept? aš užtepu kaip tušo, mažiau dar, šaknų netepu, bet kaip supratau reikia norint kad augtų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2011 04 05, 18:11)
o kiek reikia reicinų aliejaus užsitept? aš užtepu kaip tušo, mažiau dar, šaknų netepu, bet kaip supratau reikia norint kad augtų? smile.gif


as labai krupsciai jas istepu,PER VISA JU ILGI.nuo pat saknies.
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2011 04 05, 17:11)
o kiek reikia reicinų aliejaus užsitept? aš užtepu kaip tušo, mažiau dar, šaknų netepu, bet kaip supratau reikia norint kad augtų? smile.gif

geriau su ausų krapštuku palei blakstienų augimo liniją. Juk šaknis reik stiprint, maitint, o ne plauko galus ax.gif
Atsakyti
ačiū patarusioms 4u.gif
Vitulka, dabar jau šaknų liniją tepu. Nors tepti galai blakstienų patamsėjo bigsmile.gif kaži gali taip greit kažkas pasikeist g.gif
Atsakyti
QUOTE(maya @ 2011 03 24, 03:57)
As Latisse jau 4 menesius naudoju, nepatamsejo man voku linija. Jokiu salutiniu poveikiu nebuvo.

kur galeciau gauti siu lasiuku?
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2011 03 23, 20:51)
Ar girdejote ka nors apie Careprost? neseniai apie ji suzinojau, bet labai sudomino mane sis dalykas. Pagal atsiliepimus galima atauginit 30 proc. ilgesnes blakstienas, nes jis padidina blakstienu augimo faze.

Yra informacijos cia

Careprost


ar jau pradejai naudoti?labai sudomino sie gaminiai..
Atsakyti
O aš šiandien padariau eksperimentą lotuliukas.gif sulyginau foto blakstienų prieš dvi savaites ir šiandien, blush2.gif nu tikrai man atrodo, jog blakstienos nuo serumo pailgėjusios g.gif Arba aš čia taip noriu matyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 15 balandžio 2011 - 15:39
QUOTE(žvarba @ 2011 04 15, 16:24)
O aš šiandien padariau eksperimentą lotuliukas.gif sulyginau foto blakstienų prieš dvi savaites ir šiandien,  blush2.gif nu tikrai man atrodo, jog blakstienos nuo serumo pailgėjusios  g.gif Arba aš čia taip noriu matyti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


JŪS NAUDOJATE RICINA ax.gif KIEK LAIKO REIKTU NAUDOTI?
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 04 04, 17:19)
Kai pamačiau po dviejų mėnesių savo kirpėją, pirmas klausimas buvo: tai jau ir Jūs blakstienas prisiauginot? o pasirodo pavartojo du mėnesius serumą ir toks rezultatas, negalėjau patikėti smile.gif

Zvarba, o koki seruma naudojo ta kirpeja?
Ir kaip jusu blakstienos?
Mano tai kaip buvo nieko gero, taip ir dabar lotuliukas.gif
Dar kol kas nematau pokyciu nei su Mavala nei su Avance..... o gaila.... bet dar tikiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(teta) @ 2011 04 20, 21:08)
JŪS NAUDOJATE RICINA ax.gif  KIEK LAIKO REIKTU NAUDOTI?


nea, aš LiLash naudoju, brangus tas gėris, bet man visai patinka jo poveikis smile.gif tik vienas minusas gan ryškus tai kad tamsina odą doh.gif esu baltaodė, Lilash naudoju jau porą mėnesių gal g.gif ir pastebiu jog patamsėjo voko spalva prie blakstienų linijos doh.gif skaičiau, kad čia laikina, kad atspalvis išnyks, kai nustosiu naudoti, bet artėjant vasarai čia toks riebokas minusas LiLash'ui sakyčiau doh.gif

QUOTE(TomaKa @ 2011 04 20, 22:05)
Zvarba, o koki seruma naudojo ta kirpeja?
Ir kaip jusu blakstienos?
Mano tai kaip buvo nieko gero, taip ir dabar lotuliukas.gif
Dar kol kas nematau pokyciu nei su Mavala nei su Avance..... o gaila.... bet dar tikiuosi smile.gif

LiLash irgi smile.gif
Šiaip manau, kad poveikis akivaizdus, ėmiau naudoti vos tik nusiemiau priaugintas blakstienas,- mano pačios blakstienos buvo likę visai trumpos ir tokios bukos, šiandien sakyčiau, jos jau lenkia mano natūraliai buvusias... gaila, nepasidariau foto kai ėmiau serumą naudoti, bet manau augimas matosi sulyginus ir poros savaičių rezultatus, vakare, jei norėsit, galėsiu įkelti foto mirksiukas.gif Mavala ir aš turėjau, bet nenaudoju, padovanojau mamai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 21 balandžio 2011 - 08:46
Geriausia rezultata pasiekiau,tepdama blakstienas ricinos aliejumi
Atsakyti
QUOTE(cekute @ 2011 04 21, 09:00)
Geriausia rezultata pasiekiau,tepdama blakstienas ricinos aliejumi

o ką dar esat bandžiusi be ricinos?? Ta prasme su kuo lyginat? smile.gif
Atsakyti