Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

žvarba- kur Jūs perkate LiLash? Kiek kainuoja? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(teta) @ 2011 04 21, 10:05)
žvarba- kur Jūs perkate LiLash? Kiek kainuoja? smile.gif

siunčiausi iš US (ebay) kainavo apie 300Lt doh.gif
Atsakyti
O as saviskes atsistaciau su AVANCE Lash serum EX , siunciausi is Japonijos, kainavo nelabai pigiai, bet pigiau nei Lilash, kaip tik 3 men buteliuko uzteko - ilgos tankios juodos, bet dabar kaip tik baigesi ir nezinau kaip uzsisakyti is tos Japonijos, nes dabar ten isvis chaosas kazkoks verysad.gif
Atsakyti
nu va dedu Jūsų teismui, gal juoksitės pomidorai2.gif , bet man atrodo antrose foto ilgesnės blakstienos blush2.gif čia skirtumas tik dvi savaitės ax.gif Specialiai fotografavausi pasidažiusi, nes mano blakstienos labai šviesios doh.gif Dažiausi tuo pačiu tušu ir prieš ir po smile.gif Šiaip apie rezultatus turbūt reiktų kalbėti tada, kai pabaigsiu serumą, tada matysis akivaizdžiai ar yra rezultatai ir kokie ax.gif
prieš user posted image
po user posted image
prieš user posted image
po user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 21 balandžio 2011 - 12:26
Zvarba matosi ,kad ilgesnes,bet ir siaip manau per 2savaites blakstutes paauga g.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2011 04 21, 12:28)
Zvarba matosi ,kad ilgesnes,bet ir siaip manau per 2savaites blakstutes paauga  g.gif

tas tai taip, bet mano natūralios blakstienos ir buvo kažkur tokio ilgio kaip pirmoje foto smile.gif Bet kokiu atvėju pasirodysiu dar po kokio mėnesio ir matysim tada smile.gif
Atsakyti
Naudojau nemažai visokių priemonių blakstienoms stiprinti, bet šiuo metu VĖL grįžau prie ricinos aliejaus.. ax.gif
Atsakyti
As tai vat pradedu itart, kad neteisingai naudoju tuos serumus, todel ir rezultato nera... Naudoju Avance ir Mavala, kurie yra su kaip tuso sepeteliais.
Ar tepant ji reikia tepti ir oda (saknis)? nes as turbut tik pateplioju pacias blakstienas, bijau liesti arciau akies, kad nebutu kokio uzdegimo.
Tai manau del to ir nera jokio poveikio man doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TomaKa: 22 balandžio 2011 - 07:55
Gal priklauso nuo priemonės. Aš tepu pravedimus virš blakstienų
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2011 04 22, 07:27)
As tai vat pradedu itart, kad neteisingai naudoju tuos serumus, todel ir rezultato nera... Naudoju Avance ir Mavala, kurie yra su kaip tuso sepeteliais.
Ar tepant ji reikia tepti ir oda (saknis)? nes as turbut tik pateplioju pacias blakstienas, bijau liesti arciau akies, kad nebutu kokio uzdegimo.
Tai manau del to ir nera jokio poveikio man doh.gif  doh.gif  doh.gif

aš manau, kad aliejus ar kita skysta priemonė ištepus blakstienas tikrai nuteka link voko ir jį sutepa mirksiukas.gif čia juk ne tušas, kuris tuoj pat sudžiūsta smile.gif jei priemonė su šepetėliu, vadinasi jį reikia ir naudoti pagal paskirtį smile.gif O ten kur plunksnelė, juk blakstienų nepatepsi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Stichija @ 2011 04 21, 11:54)
O as saviskes atsistaciau su AVANCE Lash serum EX , siunciausi is Japonijos, kainavo nelabai pigiai, bet pigiau nei Lilash, kaip tik 3 men buteliuko uzteko - ilgos tankios juodos, bet dabar kaip tik baigesi ir nezinau kaip uzsisakyti is tos Japonijos, nes dabar ten isvis chaosas kazkoks  verysad.gif

o tik atsistatėt ar ir pasiilginot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nima*** @ 2011 04 21, 16:23)
Naudojau nemažai visokių priemonių blakstienoms stiprinti, bet šiuo metu VĖL grįžau prie ricinos aliejaus..  ax.gif

as taip pat nemazai naudojau priemoniu, ir turbut vel pirksiu ricina ir tepliosiuos. Tik kad as vis tepdavau einant miegot, tai ryte patinus budavau unsure.gif tai dabar mastau kada cia geriau juo tepliotis butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora* @ 2011 04 25, 20:56)
as taip pat nemazai naudojau priemoniu, ir turbut vel pirksiu ricina ir tepliosiuos. Tik kad as vis tepdavau einant miegot, tai ryte patinus budavau unsure.gif tai dabar mastau kada cia geriau juo tepliotis butu g.gif

galima suzinoti ka naudojote? g.gif
Atsakyti