Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

Ricinos aliejumi reiktų tepti blakstienų šaknis. Mano galva.
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 05 04, 18:57)
nu as skaiciau, kad geriau i akis kad nepatektu.. nes su laiku gali but problemu..  unsure.gif

g.gif o kokios problemos gali būti, nes aš kaip tepuosi kad ir su šepetėliu, bet man vistiek kartais šiek tiek papuola. tada labai griaužia. blush2.gif
Atsakyti
pvz uždegimas, alerginės reakcijos ir t.t doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 05 04, 17:52)
aišku, kad nekenksminga, jei tik netinsta ir nealergizuoja, tik į akis atsargiai, kad neprisiteptumėt wink.gif


Ne netinsta ir nealergizuoja thumbup.gif

QUOTE(amber123 @ 2011 05 04, 18:57)
nu as skaiciau, kad geriau i akis kad nepatektu.. nes su laiku gali but problemu..  unsure.gif


Man atrodo, kad i akis nepatenka, nes as uzmerkiu viena aki, tada tepu blakstienas prie saknu ir pacias, bet kadangi uzsimerkusi tepu, tai blakstienos nugula ant apatinio voko ir automatiskai ir jis pasitepa.

QUOTE(vėjas9 @ 2011 05 04, 21:49)
g.gif  o kokios problemos gali būti, nes aš kaip tepuosi kad ir su šepetėliu, bet man vistiek kartais šiek tiek papuola. tada labai griaužia. blush2.gif


Tai man tikriausiai nepapuola, nes negrauzia. Tik po tepimo jauciasi tarsi akys pavargusios kai diena tepu. Jauciu geriau patepti vakare ir iskarto i lova, uzmerkti akis, kad kuo maziau dirgintu g.gif
Atsakyti
Man jei ir papuola - negraužia, tik apsitraukia plėvele. Ir taip, riciną reiktų tepti nakčiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 05 04, 21:12)
pvz uždegimas, alerginės reakcijos ir t.t doh.gif

kaip jusu blakstutes.kokie pokyciai?
man mergaite kur uzriete blakstutes iskart pasake kad ilgos mano blakstienos,viskas ricinos deka,tai vadinasi nesivaidena,tik gaila kad nera tankios verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2011 05 05, 09:39)
kaip jusu blakstutes.kokie pokyciai?
man mergaite kur uzriete blakstutes iskart pasake kad ilgos mano blakstienos,viskas ricinos deka,tai vadinasi nesivaidena,tik gaila kad nera tankios verysad.gif

nusifotografuosiu ir pasirodysiu, galėsit įvertinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vėjas9 @ 2011 05 04, 21:49)
g.gif  o kokios problemos gali būti, nes aš kaip tepuosi kad ir su šepetėliu, bet man vistiek kartais šiek tiek papuola. tada labai griaužia. blush2.gif



Dabar ant greicio nerasiu.. bet kazkas su reagejimu gal.. unsure.gif nes ten vis tiek aliejus
Atsakyti
Visgi žiūriu daugelis problemų turi po priauginimo. Tada aš tikrai nesiauginsiu biggrin.gif Serumų po 300lt tikrai nežadu pirkt, jau geriau knygų prisipirkčiau biggrin.gif
šiaip man buvo mintis daryt ekperimentą, nusifotografuoti prieš ir mėnesį laiko kiekvieną vakarą tepti ricina ir pažiūrėti rezultatą po ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 05 gegužės 2011 - 19:42
O ricinos alieju naudojate paprasta ar butinai kosmetinis turi buti? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bon_Bon.: 14 gegužės 2011 - 19:30
QUOTE(Bon_Bon. @ 2011 05 14, 20:29)
O ricinos alieju naudojate paprasta ar butinai kosmetinis turi buti? smile.gif



As tai paprasta naudoju is vaistines smile.gif
Atsakyti
Lenkiu galvą prieš ricinos aliejų, tikrai padeda.
Atsakyti