Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

QUOTE(amber123 @ 2011 04 28, 20:40)
Tai serumai augina, bet ne pacios auga  biggrin.gif


nesutinku su jumis,kad blakstienos ir taip auga g.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2011 04 28, 19:03)
tai ka tada daro tie serumai taip ir nesupratau g.gif

o aš nesuprantu ko Jūs nesuprantat g.gif tongue.gif serumo pagalba jos užauga ilgesnės smile.gif PVZ natūralių blakstienų ilgis siekia 0,7cm, vienos krenta, kitos auga, bet užaugusios blakstienos ilgis niekada neviršija 0,7cm, tai naudojant kokius tai serumus suaugusių blaktienų ilgis pailgėja iki 1cm. Tai kas čia Jums neaišku ax.gif

Papildyta:
QUOTE(lilayte @ 2011 04 29, 06:15)
nesutinku su jumis,kad blakstienos ir taip auga g.gif

mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 29 balandžio 2011 - 08:24
QUOTE(žvarba @ 2011 04 29, 08:22)
o aš nesuprantu ko Jūs nesuprantat g.gif  tongue.gif serumo pagalba jos užauga ilgesnės  smile.gif PVZ natūralių blakstienų ilgis siekia 0,7cm, vienos krenta, kitos auga, bet užaugusios blakstienos ilgis niekada neviršija 0,7cm, tai naudojant kokius tai serumus suaugusių blaktienų ilgis pailgėja iki 1cm. Tai kas čia Jums neaišku ax.gif

Papildyta:

mastau.gif

taip as ir maniau smile.gif bet amber sako blakstienos neauga pacios tai ir sakau nesutinku
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 04 28, 21:40)
Na taip, o tai jus norit kad uz 3lt toks efektas butu?  4u.gif o kiek yra priemoniu, kur daug kainuoja, bet neveikia.. o cia daug kainuoja, bet veikia.. tai kas geriau?

as puikiai suprantu kad uz 3lt nebus tokio efekto. Tiesiog, pasakiau, kad kaina nemaza jo. tongue.gif Tai cia nebent jau kai visiskai blakstuciu neturi, tai gal ir gali pirktis toki. Bet kai turi normalaus ilgio ir nori didesniu vien del to, kad graziau butu, tai nemanau kad tiek pinigu mokeciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora* @ 2011 04 29, 07:46)
as puikiai suprantu kad uz 3lt nebus tokio efekto. Tiesiog, pasakiau, kad kaina nemaza jo. tongue.gif  Tai cia nebent jau kai visiskai blakstuciu neturi, tai gal ir gali pirktis toki. Bet kai turi normalaus ilgio ir nori didesniu vien del to, kad graziau butu, tai nemanau kad tiek pinigu mokeciau g.gif

Juolab, kai efektas išlieka tik kol naudoji tą serumą ax.gif
Tikrai brangus malonumas.

Man nuo vitaminų plaukams labai pradėjo blakstienos augti. Dabar nustojau gerti, žiūrėsim, kas darysis. Tikiuosi neišslinks visas mano užaugęs turtas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 04 29, 19:13)
Juolab, kai efektas išlieka tik kol naudoji tą serumą  ax.gif
Tikrai brangus malonumas.

Man nuo vitaminų plaukams labai pradėjo blakstienos augti. Dabar nustojau gerti, žiūrėsim, kas darysis. Tikiuosi neišslinks visas mano užaugęs turtas  biggrin.gif

brangus, bet nebrangesnis nei prisiauginėti, tūbelės apie pusę metų pakanka, taigi finansine prasme tikrai ne brangiau, o pliusas tas, kad baigus naudoti nelieki be blakstienų, plius patogumas, plius tikros blakstienos o ne plastmasė smile.gif Aišku, kad kiekvienai savo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(teta) @ 2011 04 27, 21:15)
ehhhh kaip aš norėčiau to lilash rolleyes.gif

Sveikos, turiu as ta lilash, bet man labai akis tindo, negaliu as jo naudoti blush2.gif
Atsakyti
Labas visoms, aš savo blaktienoms irgi bandžius visokių tepaliukų, gal geriausias ir buvo ricinos aliejus. Buvau net prisiauginus, tuo metu buvo gražo, bet kaip nuėmiau tai aha vaizdelis nekoks. Pasijutau kad visai be blakstienų esu. Daugiau nenoriu. Nusprendžiau kad jei neturiu labai gražių tai gerai tokios kokios yra blush2.gif Bet su ricina vis paterlioju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2011 04 29, 07:15)
nesutinku su jumis,kad blakstienos ir taip auga g.gif



Ar as sakau, kad jos ir taip auga? biggrin.gif as sakau, kad SERUMAI jas augina.. biski gal ne taip paraset.. blakstienos nieko nenaudojant pacios is saves neauga!
Atsakyti
Aciu, kad dalinates informacija. Pasiskaiciau ir as nusipirkau ricinu aliejaus, ziuresim rezultatus mirksiukas.gif
As tai paprasciausiai pirstu perbraukiu ir viskas. Gal nieko, kad ir ant voku patenka, ar gali buti kenksminga? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2011 05 04, 16:05)
Aciu, kad dalinates informacija. Pasiskaiciau ir as nusipirkau ricinu aliejaus, ziuresim rezultatus  mirksiukas.gif
As tai paprasciausiai pirstu perbraukiu ir viskas. Gal nieko, kad ir ant voku patenka, ar gali buti kenksminga?  g.gif

aišku, kad nekenksminga, jei tik netinsta ir nealergizuoja, tik į akis atsargiai, kad neprisiteptumėt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2011 05 04, 17:05)
As tai paprasciausiai pirstu perbraukiu ir viskas. Gal nieko, kad ir ant voku patenka, ar gali buti kenksminga?  g.gif



nu as skaiciau, kad geriau i akis kad nepatektu.. nes su laiku gali but problemu.. unsure.gif
Atsakyti