Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

Na as tepuosi pries nakti, ir negausiai, nes paskui atsikeliu traskanota visa, o ryt ir nusiplauna viskas labai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slinke @ 2008 09 15, 18:17)
naudoju "Oriflame" blakstienu kondicionieriu man jis  super  wub.gif

mieloji pasidalink informacija kiek kainuoja tas balzamas?kaip naudoti?ar ilgai jau naudoji?koks jo poveikis?va kiek daug klausimų blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(slinke @ 2008 09 15, 18:17)
naudoju "Oriflame" blakstienu kondicionieriu man jis  super  wub.gif

mieloji pasidalink informacija kiek kainuoja tas balzamas?kaip naudoti?ar ilgai jau naudoji?koks jo poveikis?va kiek daug klausimų blush2.gif atsiprašau, kondicionierių blush2.gif
Atsakyti
Aš naudoju tik 4diena tai net nežinau, ar čia man taip norisi matyti ir matosi, ar čia iš tiesų blaksienos tamsesnės ir ilgesnės bigsmile.gif
štai ką radau internete :
Vietoje ricinos aliejaus dar galima naudoti linų ar aliejinio vitamino E tirpalą, specialų aliejinį blakstienų balzamą, gelį su karotinu ar vitaminais bei kitus augalinius aliejus. Tuo pat metu efektyvumui padidinti galima taikyti ir fizioterapinius gydymo metodus, pvz. akių vokų masažą.

• Populiarus liaudies būdas – plauti akis džiovintų ramunėlių ir rugiagėlių nuoviru. Ši procedūra stimuliuoja blakstienų augimą.

• Blakstienų tankumui ir blizgesiui sustiprinti naudokite specialius mišinukus. Efektyvus ir lengvai paruošiamas būdas: paimkite vienodus varnalėšų, ricinos aliejaus bei aliejinio vitamino E tirpalo kiekius, įpilkite šiek tiek alavijo sulčių, viską sumaišykite. Gautą mišinį įpilkite į tuščią akių tušo tūbelę. Balzamą tepkite švariu šepetėliu įprastai, lygiai padengdami blakstienas, geriausia prieš naktį. Procedūrą patartina atlikti mažiausiai mėnesį, o vėliau balzamą vartoti profilaktiškai.

• Blakstienų stiprinimui ir augimui skatinti puikiai tinka vieno arbatinio šaukštelio ricinos aliejaus ir susmulkintos petražolės mišinys. Trinkite šiuo mišinuku akių vokus daugiau nei mėnesį ir pajausite žymius teigiamus pasikeitimus.


Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 09 25, 18:01)
• Blakstienų tankumui ir blizgesiui sustiprinti naudokite specialius mišinukus. Efektyvus ir lengvai paruošiamas būdas: paimkite vienodus varnalėšų, ricinos aliejaus bei aliejinio vitamino E tirpalo kiekius, įpilkite šiek tiek alavijo sulčių, viską sumaišykite. Gautą mišinį įpilkite į tuščią akių tušo tūbelę. Balzamą tepkite švariu šepetėliu įprastai, lygiai padengdami blakstienas, geriausia prieš naktį. Procedūrą patartina atlikti mažiausiai mėnesį, o vėliau balzamą vartoti profilaktiškai.


sitas man nepatinka. Dariau, kai ipyliau alijosiaus sulciu, misinys pasidare drumzlinas, kazkos keistas. Siulau sumaisyti varnalesu, ricinos, vit E ir vit A.
Arba be varnalesu al daryti.
Atsakyti
Kadangi mano akys laaaaaaaaaabai jautriai reagavo į ricinos aliejų(Visi bandymai baigėsi stipriu akių vokų uždegimu),tai pabandžiau tiesiog skysktą Vit E. Bet kaip ir visus eksperimentus ir šį greit pamiršau ,nors ir matėsi šioks toks pagerėjimas blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(rozyteaa @ 2008 09 24, 12:51)
Ech as kazkaip vis neprisiruosiu tept nezinau  doh.gif
Reikes vel pradet eukaliptu eterini su ricinom tept  ax.gif

Įdomu pasidarė,o tau negraužia akių nuo eukaliptų aliejaus? Kvapas toks stiprokas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tito_mama @ 2008 09 27, 21:03)
Kadangi mano akys laaaaaaaaaabai jautriai reagavo į ricinos aliejų(Visi bandymai baigėsi stipriu akių vokų uždegimu),tai pabandžiau tiesiog  skysktą Vit E. Bet kaip ir visus eksperimentus ir šį greit pamiršau ,nors ir matėsi šioks toks pagerėjimas  blush2.gif
Papildyta:

Įdomu pasidarė,o tau negraužia akių nuo eukaliptų aliejaus? Kvapas toks stiprokas  g.gif

Na vat 3x dariausi,tai asarojo akys tai kazkaip nustojau.. Vakar vien ricina tepiaus.. ax.gif Ta etetini plaukam, voniom ir pan sunaudoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rozyteaa @ 2008 09 27, 20:53)
Ta etetini plaukam, voniom ir pan sunaudoju  4u.gif [/i][/color]

Aš pamaniau,kad blakstienas tepi, pagal temos pavadinimą taip nusprendžiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tito_mama @ 2008 09 28, 14:56)
Aš pamaniau,kad blakstienas tepi, pagal temos pavadinimą taip nusprendžiau  ax.gif

Pradzioj tepiau, bet kaip sakiau per stiprus jis, tai akys asarojo labai 4u.gif
Atsakyti
na man dar nėsyk neašarojo akys, gal jūs per daug užtepat mielosios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 09 28, 16:44)
na man dar nėsyk neašarojo akys, gal jūs per daug užtepat mielosios smile.gif

Eukaliptu eterini tepej? 4u.gif
Atsakyti
sena liaudiska priemone - ricinu aliejus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Valentine @ 2008 10 08, 15:39)
sena liaudiska priemone - ricinu aliejus  biggrin.gif

Ir tikrai gera priemone - simta syk isbandyta ir simta kart geru rezultatu matyta. Jau po pirmos savaites , tepant kas vakara, mano blakstienos "nebesmunka" (o tai nuo kasdienio tuso vargses kencia, valau vakare makiaza ir ant vatos diskelio milijonas mano blakstienikiu). Na o jau po antros savaites, blakstienos kur kas tankesnes ir ilgesnes (kadangi jos taip nebeiskrenta)... Zodziu as UZ ricina. Ricina kai ka stiprina kai ka laisvina lotuliukas.gif
Atsakyti