Įkraunama...
Įkraunama...

Darželiai, mokyklos Airijoje

Dirbu darzely Dubline...jei ka... gal galiu kuom padet? ax.gif
Atsakyti
Dew138 man labai smalsu, ar gavai tu pašalpą vaikeliui? kaip sekėsi tvarkyti popierius?

Būčiau labai dėkinga jai pasidalintumete info, tel. apie šį reikaliuką 4u.gif
Atsakyti
mes gavom pasalpa. gaunam ir lietuvoj, ir cia. nzn ar cia skirtuma gaunam ar ne. sumokejo ir uz praeita laikotarpi, sumoka ne nuo tada kai cia gyvenat, bet nuo tada kai pradejot mokescius valstybei moket. t.y., kai nors vienas is tevu oficialiai isidarbina smile.gif
Atsakyti
kažkaip net keista, kiek žmonių tiek ir atvejų. mes kai atvažiavom pas tėtį, pasidariau pps nr., tada pildant deklaracijas už praėjusius metus, nemažai pinigėlių gražino, nes aš nedirbau ir išlaikytinis (vaikas) nepilnametis, o vat apie pašalpas aš sužinojau tik iš forumo g.gif
Atsakyti
ir dar va social welfare tokioj knygelej perskaiciau, kad atgaline data sumoka ne ilgiau nei uz puse metu pasalpa uz vaika. cia as kalbu apie ta 150 euru, ar 160, tiksliai nebepamenu ax.gif
Atsakyti
labukas visoms,tikrai idomu su toms pasalpoms,o ypac kaip greit cia viskas daroma doh.gif mes gyvename Tralee tai popierius issiuntem pries 5 men.ir tik dabar atejo atsakymas kokiu popieriu mums reik,tai va reikia vaiko gimimo liudijimo,is mokyklos israso,policijos,daktaro,darbdavio ir irodymo kad tikrai esi atvykes cia,o kos kitas gali but irodymas jei ne bilietas,nes vizu juk nebededa,taigi mes juos buvom ismete tai skambinomes i firma kad atspaustintu kopija,nesamone kazkokia,istikruju atsibodo,tai mamytes kurios ruosiates vaziuoti su vaiku neismetikit nieko,mes juokiames kad greit skrynia reiks pirkt visokiems cekiams ir seniems bilietams nezinai kada ju prireiks:)
Atsakyti
mes užpildėm formą ir išsiuntėm jau, tai laukiam dabar ax.gif
ir jokių bilietų bent jau kol kas nereikėjo, is gardos duoda pažymą, kad Airijoj gyveni, tai kam tie bilietai? g.gif
kai užpildėm child benefit formą CB1, tai priedai, kurie buvo reikalingi - gimimo liudijimo kopija ir vertimas, iš gardos pažyma, vyro kažkokia pažyma iš mokesčių, kad dirba ir moka mokesčius, forma HRC1 ( ten kaip ir anketa, kada atvažiavom, kodėl, ką dirbom Lietuvoj, kada žadam išvažiuot ir pan.)ją davė sociale ar kaip ten vadinas, na ten kur CB1 pasiėmėm, tai va rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airara*: 28 liepos 2006 - 14:09
Klausykit, moteros, o tas social welfare korteles, su kuriom reiks pasiiminėt tas 250 išmokas, ar pasiėmėt iš pašto jau kas nors?
Atsakyti
QUOTE(Valkirija @ 2006 07 28, 19:02)
Klausykit, moteros, o tas social welfare korteles, su kuriom reiks pasiiminėt tas 250 išmokas, ar pasiėmėt iš pašto jau kas nors?

O kas cia per naujienos??? O tai tu pinigeliu neperves tiesiog i saskaita, kur pervedami child benefit pinigeliai??????
Atsakyti
QUOTE(Valkirija @ 2006 07 28, 19:02)
Klausykit, moteros, o tas social welfare korteles, su kuriom reiks pasiiminėt tas 250 išmokas, ar pasiėmėt iš pašto jau kas nors?


Taip,as pasiemiau.Gavau laiska,kad yra paste kortele,su tuo laisku nuejau ir pasiemiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2006 07 28, 21:17)
O kas cia per naujienos??? O tai tu pinigeliu neperves tiesiog i saskaita, kur pervedami child benefit pinigeliai??????

A velnias juos žino, kaip ten su tuo pervedimu g.gif Aš visalaik pašte pasiiminėju. Tai reiks ryt šuoliuot tos kortelės pasiimt, kad jau dalina thumbup.gif
Tai gal ir babkių jau duos greit? bigsmile.gif

Ale tai žiopla gi aš boba, norėjau parašyt klausimą apie tas korteles į pašalpų Airijoj temelę, o pataikiau į darželius... doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Tai kaip jums su darželiais reikaliukai? bigsmile.gif
Aš tai labai patenkinta darželiu, kurį Margiris lanko. Ir vaikšto jis noriai, ir išmoksta tikrai daug... Galėtų tik pietukų pamigdyt, nors dabar jau pripratom be pietų miego visą dieną išbūt, tik tenka vakare anksti guldyt. Kas nėr blogai, patiems vakaras ramesnis... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valkirija: 31 liepos 2006 - 00:31
Man irgi idomu pasidare su ta pasalpa...Sedziu Lietuvoj ir ramiai galvoju,kad perves i banka...pasikeiciau bilieta dar po dvieju savaiciu,ar nebus velokai tvarkytis tuos reikalus.Vyras tai grizo,bet per darba,kazin ,ar nueis...ko jie cia taip pakeite viska...o kas tam laiske parasyta,su kuriuo reikia eiti tos korteles?Ir kur su ta kortele eit?
Atsakyti