Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

QUOTE(NERINGUKAS @ 2005 06 02, 09:58)
Į kokią vairavimo mokyklą užsirašei g.gif


Gineida. Pylimo gatveje.
Atsakyti
QUOTE(vituly @ 2005 06 02, 12:15)
Gineida. Pylimo gatveje.


Aš taip pat šioje mokykloje baigiau vairavimo kursus ax.gif
O šiandien išlaikiau vairavimo egzaminą Regitroje blush2.gif . Tiek teoriją, tiek praktinį važiavimą pavyko išlaikyti iš pirmo karto biggrin.gif . Kadangi ir aš buvau bailiukė, o po to pradėjusi mokytis važiuoti nugalėjau visas baimes, todėl galiu drąsiai rekomenduoti vairavimo instruktorių Lauryną thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , jis moko vairuoti su Opel Astra. Pas jį mokantis vairuoti trūkumas tik vienas - paskaitoms reikia užsiregistruoti prieš dvi savaites (nes turi labai daug mokinių).
Atsakyti
QUOTE(NERINGUKAS @ 2005 06 02, 14:43)
Aš taip pat šioje mokykloje baigiau vairavimo kursus  ax.gif
O šiandien išlaikiau vairavimo egzaminą Regitroje  blush2.gif . Tiek teoriją, tiek praktinį važiavimą pavyko išlaikyti iš pirmo karto  biggrin.gif . Kadangi ir aš buvau bailiukė, o po to pradėjusi mokytis važiuoti nugalėjau visas baimes, todėl galiu drąsiai rekomenduoti vairavimo instruktorių Lauryną  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , jis moko vairuoti su Opel Astra. Pas jį mokantis vairuoti trūkumas tik vienas - paskaitoms reikia užsiregistruoti prieš dvi savaites (nes turi labai daug mokinių).


Tu čia turi omenyje vairavimo paskaitoms reikia užsiregistruot prieš dvi savaites, o teoriją kas gerai moko ax.gif
O Laurynas kantrybės su bailėm turi blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vituly @ 2005 06 02, 16:21)
Tu čia turi omenyje vairavimo paskaitoms reikia užsiregistruot prieš dvi savaites, o teoriją kas gerai moko  ax.gif
O Laurynas kantrybės su bailėm turi  blush2.gif  blush2.gif


Lauryno kantrybė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O teorijos dėstytojo vardo nežinau blush2.gif , gal geriau ofise pasiklausk (jis dėsto paskaitas II-IV 15.45 (Pylimo g.)), taip pat labai kantrus ir sugebantis kiekvieną neaiškią situaciją aiškinti tiek kiek prireikia ax.gif
Kai pradedami kursai pirmiausiai galima sumokėti 100 Lt pradinį mokestį, vėliau kai sumokėta suma pasiekia 400 Lt, gali pradėti vairuoti, jei turi sveikatos pažymą (tokią pažymą daro ir vairavimo mokykloje, ten pakviečia gydytojų komisiją).
Todėl jei nori vairuoti pradėti kartu su teorijos paskaitų pradžia, geriausia būtų iš karto susimokėti daugiau ir jau turėti sveikatos pažymą, kad pasirašius sutartį, jau galėtum užsiregistruoti vairavimui
Atsakyti
QUOTE(NERINGUKAS @ 2005 06 02, 17:08)
Lauryno kantrybė  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
O teorijos dėstytojo vardo nežinau blush2.gif , gal geriau ofise pasiklausk (jis dėsto paskaitas II-IV 15.45 (Pylimo g.)), taip pat labai kantrus ir sugebantis kiekvieną neaiškią situaciją aiškinti tiek kiek prireikia  ax.gif
Kai pradedami kursai pirmiausiai galima sumokėti 100 Lt pradinį mokestį, vėliau kai sumokėta suma pasiekia 400 Lt, gali pradėti vairuoti, jei turi sveikatos pažymą (tokią pažymą daro ir vairavimo mokykloje, ten pakviečia gydytojų komisiją).
Todėl jei nori vairuoti pradėti kartu su teorijos paskaitų pradžia, geriausia būtų iš karto susimokėti daugiau ir jau turėti sveikatos pažymą, kad pasirašius sutartį, jau galėtum užsiregistruoti vairavimui



Labai įdomu.
Domina dėl sveikatos pažymos: reikia mokykloje darytis ar galima poliklinikoje (o gal ir privačioje klinikoje?) ir kokius gydytojus reikia praeiti?
Ir kiek tau kainuos kursai ? Apytiksliai
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2005 06 03, 07:12)
Labai įdomu.
Domina dėl sveikatos pažymos: reikia mokykloje darytis ar galima poliklinikoje (o gal ir privačioje klinikoje?) ir kokius gydytojus reikia praeiti?
Ir kiek tau kainuos kursai ? Apytiksliai


Kursai kainuos: 869 Lt. + už visas regitras , jų egzaminus ir visas med. pažym,as, sumoj paskaičiavau, kad gausis 1054 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2005 06 03, 08:12)
Labai įdomu.
Domina dėl sveikatos pažymos: reikia mokykloje darytis ar galima poliklinikoje (o gal ir privačioje klinikoje?) ir kokius gydytojus reikia praeiti?
Ir kiek tau kainuos kursai ? Apytiksliai


Sveikatos pažymą, kaip pačiai patogiau taip ir darykis, gali paprasčiausiai nueiti į polikliniką ir pasakyti, kad reikia medicininės pažymos teisėms, o tada jau tave nukreips pas konkrečius gydytojus. Poliklinikoje tokia pažyma kainuoja maždaug 35 Lt. Kadangi esu dirbanti ir nelabai turiu laiko eiti į polikliniką ir laukti eilėse kol priims vienas ar kitas gydytojas, aš pasirinkau vairavimo mokyklos siūlomą variantą - kai gydytojų komisija pakviečiama į mokyklą ir visi norintys gali gauti tas pažymas rolleyes.gif Čia medicininė pažyma kainavo 45 Lt. Todėl nemanau, jog stovėjimą eilėse poliklinikoje galime įvertinti kiek mažiau tongue.gif
Aš už kursus mokėjau - 800 Lt (teorija + 10 praktinių vairavimų (po 1.5 val.)), dabar kursų kainos kiek pakilusios. Taip pat dar reikėjo nuotraukų - 10 Lt; pirmosios medicininės pagalbos kursų pažymėjimo - 20 Lt; ir Regitros egzaminai - teorija (28 Lt), praktika (83 Lt). Iš viso man kursai kainavo - 986 Lt ax.gif
Beje papildomų vairavimo pamokų neprireikė, užteko 10 važiavimų, o jei prireiktų - 45 Lt/1.5val. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NERINGUKAS @ 2005 06 03, 08:26)
Kadangi esu dirbanti ir nelabai turiu laiko eiti į polikliniką ir laukti eilėse kol priims vienas ar kitas gydytojas, aš pasirinkau vairavimo mokyklos siūlomą variantą


Siaip poliklinikoj kiek atsimenu visi reikalingi gydytojai sedi vienam klabinete susirinke ir tikrai nereikia eiti atskirai po kabinetus pas kiekviena gydytoja
mirksiukas.gif Aisku kai as laikiau teises nebuvo kitokiu variantu pasirinkti doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguole55 @ 2005 06 03, 09:00)
Siaip poliklinikoj kiek atsimenu visi reikalingi gydytojai sedi vienam klabinete susirinke ir tikrai nereikia eiti atskirai po kabinetus pas kiekviena gydytoja
mirksiukas.gif Aisku kai as laikiau teises nebuvo kitokiu variantu pasirinkti  doh.gif  smile.gif


Mano kaime, reikia po kabinetus vaikščioti blink.gif O ten dar prie kiekvieno po eilę pensininkių, kurios nieku gyvu neužleis, nors ir 5 min. biggrin.gif
Atsakyti
Laba. mirksiukas.gif
visai irgi noreciau uzsiregistruoti i kokia nors mokykla kaune. Gal zinot, kokios "auto abc" dabar masinos? nes pries kokius du metus, kiek girdejau, buvo vw golf... o tai vat su tokiais senukais nelabai norisi mokytis.. subyres dar kur pakeliui. Beje, gal kas moketes cepukaicio mokykloj? Gal zinot, kaip ten su kursais? ar yra jau nustatyta kada prasideda, pries kiek laiko uzsiregistruot reikia ir t.t..? kaina tai jau ziurejau, kad apie 850 Lt is viso.. su visais pazymejimais ir kt. ir siaip, cia tas kainu skirtumas Vilniuj ir Kaune del to, kad pastarajam viskas pigiau, ar kokybe skiriasi?
Na ir prie to pacio dar klausimas - tam paciam Kaune, kiek ziurejau, skirtingos mokyklos raso, kad moket skirtingai - vienur kursai 500, kitur 650... Cia gal reiktu vadovautis taisykle "skupas moka dukart"?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jille @ 2005 06 12, 17:51)
Laba.  mirksiukas.gif
visai irgi noreciau uzsiregistruoti i kokia nors mokykla kaune. Gal zinot, kokios "auto abc" dabar masinos? nes pries kokius du metus, kiek girdejau, buvo vw golf... o tai vat su tokiais senukais nelabai norisi mokytis.. subyres dar kur pakeliui. Beje, gal kas moketes cepukaicio mokykloj? Gal zinot, kaip ten su kursais? ar yra jau nustatyta kada prasideda, pries kiek laiko uzsiregistruot reikia ir t.t..? kaina tai jau ziurejau, kad apie 850 Lt is viso.. su visais pazymejimais ir kt. ir siaip, cia tas kainu skirtumas Vilniuj ir Kaune del to, kad pastarajam viskas pigiau, ar kokybe skiriasi?
Na ir prie to pacio dar klausimas - tam paciam Kaune, kiek ziurejau, skirtingos mokyklos raso, kad moket skirtingai - vienur kursai 500, kitur 650... Cia gal reiktu vadovautis taisykle "skupas moka dukart"?..  g.gif

ka tik baigiau autoabc kursus. Masinos pas juos tos pacios senos. Turi nusipirke dvi opel astras naujas, bet ten tiek pas tuos instruktorius uzsirase, kad per savaite tik viena karta tenka vaziuot. Yra ir 95 metu renault, nebloga masina. As su ja vaziavau, labai neblogas instruktorius, ir buvo galimybe kasdien vazinet. Yra ir toks Kazimieras, mokina su senu golfu, pas ji tikrai nepatarciau smile.gif Po pirmu pamoku is jo bega net bernai. Neduoda spaudyt pedalu ir dar rekia smile.gif Duosiu patarima, kai ateini uzsirasyt, tai iskart gali pasakyt, kad noriu mokintis su opel astra. Bet tada kursai truks kokius 2-3 men smile.gif Dar kaune yra Mobilus Zmones, netoli Oazes, ten tai masinos maciau naujos daugmaz. Kaune brangiausi kursai (ir naujausios masinos) Rygvedoj, cia Laisves alejoj. Kursai apie 950 lt. Laisvej buvau atradus, kur ir 450 lt kursai kainuoja,bet ten net kompu nera, mokiniesi is kazkokiu supuvusiu papkiu smile.gif Autoabc turi viena privaluma- aikstele. Ten gali su instruktoriumi nors visa diena vazinet, o kiek zinau kitos firmos turi tartis kazkaip del grafiko. Jei esi studentas, tai autoabc 650 kursai + visa kita. Zodziu, rinktis tau, ar uz 450 lt prie papkiu sedet ir neaisku kokiom masinom vazinet, ar moket 900 lt ir vazinet su tokiom masinom kaip regitroj. Dar viena rimta firma arv auto, ten masinos irgi naujos. As visa savaite vazinejau po Kauna ieskojau firmu, klausinejau kaip, kas... Daug kur per savaite tik karta ateina ir desto teorija, o abc- 3 kartus per savaite po 2 val. Labai gerai isdesto. Regitroj sprendziau teorija, tai radau daug analogisku klausimu kaip is abc kompu.
Atsakyti
Na va vakar jau pasirašiau sutartį su vairavimo mokykla, nuo trečiadienio pradedu lankyt kursus doh.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti