Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

Zydre, tu saunuole thumbup.gif Kaip ir as noreciau , kad man pasisektu su egzaminatorium unsure.gif Noreciau paklaust taves, o kaip tu susitvarkei su jauduliu? ar tiesiog tu is tu zmoniu, kur jaudulys padeda? Labai noreciau suzinot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mantra @ 2006 09 18, 18:07)
Zydre, tu saunuole thumbup.gif  Kaip ir as noreciau , kad man pasisektu su egzaminatorium unsure.gif  Noreciau paklaust taves, o kaip tu susitvarkei su jauduliu? ar tiesiog tu is tu zmoniu, kur jaudulys padeda? Labai noreciau suzinot 4u.gif

Ne, ką tu, aš bailė, dar ir kokia. Tik kadangi žiauriai bijojau, buvau nusiteikus pamatyti maždaug monstrą egzaminatoriaus vietoje, o kai šalia atsisėdo visai nepiktybinis diedukas, tai ir praėjo baimė. Nei jis ten rėkė, nei klaidino, aiškiai pasakydavo, ką daryti, kur važiuoyi, tai į pabaigą išvis atsipalaidavau, jaučiaus, kad su savo instruktorium važiuočiau.
O ir viską, ką reikėjo padaryti, išmokino (visus ten tuos statymus aikštelėje, estakadą). Dabar jau nosį riečiu, sakau, matyt, ir pati ne visai kvaila ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydrė @ 2006 09 18, 13:26)
Ir išlaikiau aš po tų privalomų, daugiau nereikėjo papildomų

O man reikėjo bigsmile.gif Čia kaip kam....
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 09 18, 19:35)
O man reikėjo  bigsmile.gif Čia kaip kam....

Tikriausiai. Nors aš manau, kad man per egzaminą tiesiog sekėsi, visa diena gera buvo. Galėjau gauti rėksnį egzaminuotoją, o jei dar pasišaipęs ar pakomentavęs būtų, gal pati apsiverkus būčiau.
O svarbiausia, kad mes vairuojame, vat biggrin.gif
Atsakyti
Nu kaip as dziaugiuosi, kad yra tokiu saunuoliu merginu, kurios issilaiko teises is pirmo karto thumbup.gif Kad ir is kelinto karto islaiko, vis tiek thumbup.gif O pacios isbandymai dar tik pries akis fear.gif isisvaizduojat, net niekam nesakau laikymo datos... doh.gif Kazkaip nesinori reklamuotis, o jei nepavyks...
Atsakyti
QUOTE(mantra @ 2006 09 19, 17:13)
Nu kaip as dziaugiuosi, kad yra tokiu saunuoliu merginu, kurios issilaiko teises is pirmo karto thumbup.gif  Kad ir is kelinto karto islaiko, vis tiek  thumbup.gif  O pacios isbandymai dar tik pries akis fear.gif  isisvaizduojat, net niekam nesakau laikymo datos...  doh.gif  Kazkaip nesinori reklamuotis, o jei nepavyks...

Aš irgi niekam nesakiau, kai pirmą kartą ėjau laikyti, maniau, kad tikriausiai reikės daug vaikščioti tai bus gėda prieš draugus ir pažįstamus. Kai antrą kartą ėjau, jau pasakiau visiems, išlaikiau, tai dabar visi mano, kad išlaikiau iš pirmo karto, jau kažkaip aiškinti, kad va aš pamelavau nesinori, nors jei visi žinotų, kad išlaikiau iš antro karto, manau gėdos nepridarytu. Ne gėda, kad išlaikiau iš antro karto, o gėda, kad pamelavau. Tiesą žino tik vyras, sesuo, instruktorius ir jūs.
Atsakyti
Kažkaip čia diskusijos į off-topic nuėjo ax.gif Nors ir vis tiek įdomu, bet gal vis tik apšnekėkim dar mokyklas ir instruktorius? blush2.gif
Vat pvz., mokykla, kurioj aš mokiaus, yra thumbup.gif , o instruktorius thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif biggrin.gif Net nežinau, ar reik man čia apie jį rašyt, nes ir taip visur romanų prirašyta, dar išpuiks g.gif biggrin.gif
Nors, jei iki šiol neišpuiko, tai gal ir neišpuiks smile.gif
Taigi
Laurynas tikrai yra thumbup.gif protingas ir talentingas žmogus, kuris tikrai fantastiškai gerai moka mokyt, išaiškint, paaiškint, o kai pridirbi absoliučių nesąmonių, ne tai kad balso nepakelt, intonacijos net nepakeist thumbup.gif ir nuramina labai gerai, ir pasitikėjimas savim atsiranda iš kažkur thumbup.gif
Tiesiog nuostabus Mokytojas biggrin.gif
Va. ax.gif
Tiek trumpai.
tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 09 19, 19:39)
Laurynas tikrai yra  thumbup.gif  protingas ir talentingas žmogus, kuris tikrai fantastiškai gerai moka mokyt, išaiškint, paaiškint, o kai pridirbi absoliučių nesąmonių, ne tai kad balso nepakelt, intonacijos net nepakeist  thumbup.gif  ir nuramina labai gerai, ir pasitikėjimas savim atsiranda iš kažkur  thumbup.gif
Tiesiog nuostabus Mokytojas  biggrin.gif
Va.  ax.gif
Tiek trumpai.
tongue.gif

Issami informacija biggrin.gif Cia reikia suprasti, kad Laurynas is Gineidos (Vilnius)?
Atsakyti
QUOTE(PrestoTea @ 2006 09 20, 14:18)
Issami informacija  biggrin.gif Cia reikia suprasti, kad Laurynas is Gineidos (Vilnius)?

Būtent ax.gif Kaip atspėjai? smile.gif g.gif blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 09 20, 15:40)
Būtent  ax.gif  Kaip atspėjai? smile.gif g.gif  blush2.gif  biggrin.gif

Buciau ne is Vilniaus, atspeti butu sunkiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PrestoTea @ 2006 09 20, 16:12)
Buciau ne is Vilniaus, atspeti butu sunkiau  biggrin.gif

Negi visi iš Vilniaus pažįsta Lauryną? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liucinka @ 2006 09 19, 17:11)
Laurynas tikrai yra  thumbup.gif  protingas ir talentingas žmogus

Aišku aišku.... lotuliukas.gif
Atsakyti