Įkraunama...
Įkraunama...

Studijuojančios Šiaulių universitete (ŠU)

4u.gif pasidalinkim

aš įstojau, tad norėčiau išgirsti atsiliepimų smile.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 16 birželio 2008 - 18:06
QUOTE(Irma77 @ 2008 06 17, 02:08)
Mums neleido pietu ispirkti. O buvome jau nusiteike. Bet nu ir gerai kad neleido. Nebuvo verta. Ech gerai kad jau baigiau. Daugiau nebenoriu paprasciausiai.  Na ka sekmes besimokantiems. bigsmile.gif

nu tikrai neverta doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Čia jūs diskutuojat apie baigiamuosius, o aš apie kitką norėčiau paklausti... kaip lietuvių filologijos ir/ar specializacijų dėstytojai? kas mokotės gal galėtumėt bendrą "vaizdą" papasakoti? biggrin.gif mokiausi KU, dabar ruošiuosi pereiti į ŠU, ten spec.nepatiko, bet bent dėstytojai geri blush2.gif
Atsakyti
O man ir idomu kaip SU svietimo vadyba neakivaizdiniame destoma? testiniuose? Ar verta ten stoti i magistrantura smile.gif
Atsakyti
as galvoju ar verta ten stiot i vadyba smile.gif
Atsakyti
yra yra studenčių iš ten, tik dar šitos temelės neužtiko mirksiukas.gif
vat ir aš jau ruošiuosi lapkritį pabaigti, jeigu nesutingsiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Deisi @ 2008 06 22, 13:20)
yra yra studenčių iš ten, tik dar šitos temelės neužtiko  mirksiukas.gif
vat ir aš jau ruošiuosi lapkritį pabaigti, jeigu nesutingsiu  tongue.gif


deisi, ką lapkrityje pabaigsi? bigsmile.gif
Atsakyti
Man iki sio treciadienio reikia apsispresti ar stoti ar ne, dirbu mokykloje pavaduotoja. mane taip patrauke pavadinimas vadyba ir verslo administravimas specializacija svieitmo vadyba, tik kad as esu is klaipedos, tai galvoju ar ten destytojai lankstus, ir mastau jei pvz ne mokykloje dirbsiu ar si specialybe pravers smile.gif
Atsakyti

QUOTE(tirpse @ 2008 06 16, 15:21)
Šiaip tai, kai rinksitės (jei dar nebaigėte) vadovus, gerai apgalvokite šį ėjimą biggrin.gif ]



Gal ką girdėjot apie dėst. Šileikienę (psichologiją atrodo dėstė g.gif ) kaip ji kaip darbo vadovė ir ar dalyvauja komisijoje? g.gif
Atsakyti
Va ka tik kalbejau su magistratur apsigynusis moteriske. tai sake kaip juokingai gynesi bakalaura tai magistratura visiskai nebejuokinga buvo. Ginantis magistratura sake stipriai purte ir nevisada i tema klausimai buvo...
Atsakyti
QUOTE(Waida26 @ 2008 07 11, 23:49)
Gal ką girdėjot apie dėst. Šileikienę (psichologiją atrodo dėstė g.gif ) kaip ji kaip darbo vadovė ir ar dalyvauja komisijoje? g.gif

na kaip destytoja tai idomi, kazi ar as ja rinkciausi, bet kaip vadove kas zino kokia ji g.gif komisijoje destytojai juk keiciasi, ir juk neaisku prie kurios komisijos tu busi, man komisijoje nebuvo, bet kitai grupei buvo
Atsakyti
sveikutės visos smile.gif žiūriu diskusijos vyksta apie gynimus bigsmile.gif o man tai ką... dar iki jo nubristi reikia g.gif norėčiau pakalausti: gal kuri rašėt ekonominės minties istorijos referatą tema "V.Dževonsas ir jo mažėjančio ribinio naudingumo priencipai" gal kas pagelbėt galėtų??? ax.gif bučiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti