Įkraunama...
Įkraunama...

Studijuojančios Šiaulių universitete (ŠU)

Aš šiemet baigiau. Gavau pradinių klasių mokytojos diplomą. Atsiliepti galiu tik gerai. Mokytojai išties sukalbami ir žmoniški. Na ne visi, bet dauguma tai tikrai. Aš studijavau neakivaizdiniu ir kaip po kolegijos, tai tik 1,5 metų smile.gif
Atsakyti
Man idomu, kaip del lankymo paskaitu, nes pvz mano direktore nenoriai nori daznai isleisti, ar ten labai grieztas lankymas turi buti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2008 07 11, 18:40)
na kaip destytoja tai idomi, kazi ar as ja rinkciausi, bet kaip vadove kas zino kokia ji g.gif  komisijoje destytojai juk keiciasi, ir juk neaisku prie kurios komisijos tu busi, man komisijoje nebuvo, bet kitai grupei buvo



taigi va mergaitės, rinkitės dėstytojus jau rugsėjį (o ne kai pavasarį sąrašus duoda), nes , kad ir sąrašai tušti, tačiau su dėstytojais jau susitarę studentai būna rolleyes.gif
tai va, kas lieka tas...
Atsakyti
QUOTE(Waida26 @ 2008 07 27, 20:15)
taigi va mergaitės, rinkitės dėstytojus jau rugsėjį (o ne kai pavasarį sąrašus duoda), nes , kad ir sąrašai tušti, tačiau su dėstytojais jau susitarę studentai būna  rolleyes.gif
tai va, kas lieka tas...




As is savo karcios patirties pasakyti galiu kad nevisada galima susitarti. As buvau susitarusi konkreciai su destytoja bet kai atejo sarasai ir po to dar naujas potvarkis kazkoks isejo dekano, tai gavosi taip kad vadove mano galejo tik dieniniokus imtis o as is vakarinio buvau. Tai teko is likusiu vadovu kazka imtis. Ir daviau tada per sarasa kas dar vietu turejo. O dar graziua buvo tai kad nebuvo pasakyta kas gali vakariniokams vadovauti. Kitaip pasakius vakariniokus skriaude visi kas norejo: vadovu normaliai nebuvo, destytoju ir nevisi tiko pagal savo kompetencija. Ko manes gali ismokyti pernai baiges bakalaurantas o siemet jau asistentas ir destytojas??? Kazkokia nesamone, ne kitaip.

O dar per teikimus dekanas sako tokios geros grupes neturejome mes. Nuvalkiota ir pastovi kalbe...

Na ka sekmes besimokantiems.
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2008 06 22, 20:40)
deisi, ką lapkrityje pabaigsi?  bigsmile.gif

bandysiu soc pedagogiką ir psichologiją damušti (kuo aš labai abejoju), nes viena dėstytoja dėl paskaitų nelankymo manęs egzo neleidžia laikyti, kažką mykia, nesuprantu, ko ji nori g.gif
Papildyta:
QUOTE(Inga_ba666 @ 2008 07 26, 08:38)
Man idomu, kaip del lankymo paskaitu, nes pvz mano direktore nenoriai nori daznai isleisti, ar ten labai grieztas lankymas turi buti  ax.gif

žiūrint kokią specialybę studijuosi. pas mus pvz yra keli tokie fruktai, kurie žymisi, kas lanko paskaitas, o kas nelanko doh.gif jau tokių nesąmonių galėtų tokioje įstaigoje nebūti, bet ką padarysi, kad jie į mus kaip į žmones nežiūri........ o šiaip tai geriausia yra eiti konkrečiai pas dėstytoją, nusakyti tiesiai šviesiai situaciją ir paklausti, kaip būtų galima nesusidirbti vien dėl paskaitų nelankymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguška @ 2008 07 24, 22:42)
Aš šiemet baigiau. Gavau pradinių klasių mokytojos diplomą. Atsiliepti galiu tik gerai. Mokytojai išties sukalbami ir žmoniški. Na ne visi, bet dauguma tai tikrai. Aš studijavau neakivaizdiniu ir kaip po kolegijos, tai tik 1,5 metų  smile.gif


as kiek žiurėjau tai visur 2m. ar kolegiojoje irgi pradiniu mokėtės? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Deisi @ 2008 08 01, 23:22)
bandysiu soc pedagogiką ir psichologiją damušti (kuo aš labai abejoju), nes viena dėstytoja dėl paskaitų nelankymo manęs egzo neleidžia laikyti, kažką mykia, nesuprantu, ko ji nori g.gif
Papildyta:



as norėjau kad soc. ped. butu su psichologija, bet žiuriu dabar vien tik soc. ped. g.gif

kažkaip nežinau ar noriu ten studijuoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Deisi @ 2008 08 01, 23:22)
bandysiu soc pedagogiką ir psichologiją damušti (kuo aš labai abejoju), nes viena dėstytoja dėl paskaitų nelankymo manęs egzo neleidžia laikyti, kažką mykia, nesuprantu, ko ji nori g.gif
Papildyta:

žiūrint kokią specialybę studijuosi. pas mus pvz yra keli tokie fruktai, kurie žymisi, kas lanko paskaitas, o kas nelanko doh.gif jau tokių nesąmonių galėtų tokioje įstaigoje nebūti, bet ką padarysi, kad jie į mus kaip į žmones nežiūri........ o šiaip tai geriausia yra eiti konkrečiai pas dėstytoją, nusakyti tiesiai šviesiai situaciją ir paklausti, kaip būtų galima nesusidirbti vien dėl paskaitų nelankymo  4u.gif



Mano specialybe vadyba ax.gif
Atsakyti
Istojau i testinias, is pradziu maniau, kad vadyba gerai, bet vakar perasiau prasyma i ekonomika. Gal dar atsiras bendramoksliu, butu smagu biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, o kaip magistraturos studijos istojus i nemokama ar stipendija kaip ir bakalaure gauni ar jau nebemoka nieks ten jos.
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2008 08 21, 17:22)
sveikos, o kaip magistraturos studijos istojus i nemokama ar stipendija kaip ir bakalaure gauni ar jau nebemoka nieks ten jos.

moka stipendijas taip, kaip ir bakalaure,tik tų nemokAamų vietų yra lb mažai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raseliuke: 01 rugsėjo 2008 - 15:18
Sveikos mergaitės, ir aš jungiuosi prie studijuojančių ŠU 4u.gif
įstojau į magistrantūra ir turiu klausimėlį blush2.gif gal kas turėjote paskaitas pas Šavareikienę, ir reikėjo padaryti skaidres pagal knygą "Tikslas"? kažkaip nelabai man aišku kas toje skaidrėje turi būti g.gif
Atsakyti
hm, dariau tas skaidres, mokydamasi pas ja bakalaure, nejau ir magistranturoje ta pati liepia... nieko ten ypatingo
Atsakyti