Įkraunama...
Įkraunama...

Ventspilis

Vaziavome su vyru uzpreita vasara i Venspili. mums patiko, labai ramu, grazu, sutvarkyta mirksiukas.gif , daug geliu.As tada buvau nestuke.gif .
Verta mamatyti Venspilio pajuri, panasiai kaip Klaipedoj molas. Tik ten ant molo yra KARVES!!! Negyvos, statulos, spalvotos, nu grazu, mes prisifotografavome.
Pakui yra inkaru muziejus, lauke parkelyje.
Kas galvojate vaziuoti - vaziuokite mirksiukas.gif superrr thumbup.gif

p.s. del vaiko paso, taip, reikalingas yra vaiko asmens dok-tas, jei vaziuojate uz LT ribu!!! Preita vasara vaziavome atostogauti i Gdanska su 8 men vaiku, tai daremes pasa. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2010 06 03, 07:00)
Nesvarbu kokio amžiaus vaikas, pasas, išvykstant iš Lietuvos, būtinas


mes visada darome tik pasa, nes su kortele ne ES niekur neisvyksi, o galioja vis tiek 2 metus, tai gali prireikt ir i kita sali pavaziuot. O pernai dariau skubos tvarka, per 5 dienas, tai pasas pigiau tada kainuoja netgi negu kortele.
Atsakyti
QUOTE(vertigo @ 2010 06 04, 06:23)
mes visada darome tik pasa, nes su kortele ne ES niekur neisvyksi, o galioja vis tiek 2 metus, tai gali prireikt ir i kita sali pavaziuot. O pernai dariau skubos tvarka, per 5 dienas, tai pasas pigiau tada kainuoja netgi negu kortele.

taip netgi ir es oro uoste pareikalavus paso, tu ji turesi pateikt, nors ir neturesi. Cia pazystamai taip buvo kai i airija skrido. kaip ir uztenka korteles, bet jie visada gali pareikalaut paso.
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2010 05 14, 08:22)
Kainas galima pažiūrėti čia http://www.camping.v...v/en/cenas.html
Šiaip vieta labai gera, tik kainuoja nepigiai...

Bet kaip matau iš foto, tai nėra viryklės, tik šaldytuvas ir kriauklė. Ar teisingai supratau?
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2010 06 04, 13:24)
Bet kaip matau iš foto, tai nėra viryklės, tik šaldytuvas ir kriauklė. Ar teisingai supratau?


ten yra ivairiu rusiu nameliai, vieni be patogumu, kiti- tualetas tik, o geriausiuose AlejaI yra ir dusas, ir virtuve, jie kainuoja 40 latu, 4 vietu
Papildyta:
Ai, dar liuksas tipo kazkoks yra uz 50 latu smile.gif
Atsakyti
Mes praeitais metais gyvenome liukse, ten taip pat nera virykles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2010 06 04, 14:24)
Bet kaip matau iš foto, tai nėra viryklės, tik šaldytuvas ir kriauklė. Ar teisingai supratau?


niekaip neatsidaro ju puslapis,bandau jau antra diena
gal kas bande ten uzsiregistrui siai vasarai???
ar greit gavote is ju atsakyma
Atsakyti
Norėčiau pasiteirauti, kas buvę jau Ventspilyje, ar nėra galimybės apsigyventi privačiuose namuose, kaip Palangoje pavyzdžiui? Ir kokios kainos tada būtų?
Atsakyti
Pasiskaitinejau skelbimu, dabar klausimelis iskilo - sakykit, gal kas esate atostogave Ventspilyje adresu Inzinieriu 97? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Negiedre, as esu gyvenusi Inzinieriu iela, tik Nr. nepamenu. O ka? Labai gera vieta: tiesiai tiesiai ir prie juros:-) Pakeliui-vaiku parkas.
Papildyta:
Inzinieriu iela 101 buvau:-)))
Atsakyti
QUOTE(vinca @ 2010 06 07, 16:53)
niekaip neatsidaro ju puslapis,bandau jau antra diena
gal kas bande ten uzsiregistrui siai vasarai???
ar greit gavote is ju atsakyma




oj.as asmeniskai nerekomenduociau gyventi keimpinge..na gal cia man nepatiko, kai sveciavomes Venspili pries pora metu nuejome paziureti kempingo - zmoniu mases, triuksmaus nepakeliamas, o jau buvo po 22valandos...na mum su vaikais nepatiktu ten... siaip sutvarkyta teritorija, salia parko, netoli juros, bet zmoniu labai daug, vaiku aikstele prie pat namuku, tad nuo triuksmo nepasisliepsi. virtuve toli, nepatogu man pasirode, su puodais taip toli lakstyti.dusai pastoviai uzimti ... schmoll.gif
Atsakyti
Mes buvome su mazuciais vaikais, gyvendami liukse tikrai jokio triuksmo nebuvo mums, kaip tik jei grisime, tai tik tenais thumbup.gif
Su puodais nelaksciau, nes virykle elektrine atsivezem, o ir dusas buvo namuke thumbup.gif
Atsakyti