Įkraunama...
Įkraunama...

Ventspilis

krize, manau Klosteryje pavyks nusidereti ir gyventi dviese mirksiukas.gif
mes gyvenom vienais metais 6vieciame tryse. bet mokejom tokia kaina, kokia nurodyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wioletine: 19 birželio 2010 - 13:51
QUOTE(Pukis_miau @ 2010 06 19, 12:40)
Gal dar ką galėtumėt pasiūlyti nebrangiai ir padoriai dviem asmenim?  blush2.gif Žiūrinėju žiūrinėju aš tas nakvynes jų puslapyje, jau galva susisuko...


Šitą galėčiau rekomenduoti:
http://www.tourism.v...m...=88&obj=441

Labai geroj vietoj ir kaina gera mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wioletine @ 2010 06 19, 14:50)
krize, manau Klosteryje pavyks nusidereti ir gyventi dviese  mirksiukas.gif
mes gyvenom vienais metais 6vieciame tryse. bet mokejom tokia kaina, kokia nurodyta.

mes irgi sugalvojome nuvazioti i Venspili. o kada jus derejotes blush2.gif ? kai skambinot telefonu ir uzsakinejote, ar jau vietoje. kazkaip man telefonu buvo ne labai patogu, o noretusi kad kainite mazesne butu, mes i Karlines nama vaziojam.
Atsakyti
QUOTE(Hloja @ 2010 06 19, 15:51)
mes irgi sugalvojome nuvazioti i Venspili. o kada jus derejotes blush2.gif ? kai skambinot telefonu ir uzsakinejote, ar jau vietoje. kazkaip man telefonu buvo ne labai patogu, o noretusi kad kainite mazesne butu, mes i Karlines nama vaziojam.

mes telefonu kaina sutarem
Atsakyti
Sveikos, aš tikrai sąžiningai permečiau akim temą nuo pradžios, bet visvien turiu klausimų lotuliukas.gif Tokių praktiškų rolleyes.gif Apie maistą.

Beje, užsisakėm Kempinge liukso namuką.Vien dėl kvadratūros (mažoji kartais atsibunda nenormaliai anksti, o paaugliai dar norėtų pamiegot).

Sakykim 4 suaugę (du suaugę ir du paaugliai ) apetitai ir 1 mažas apetitas. Kaip optimaliai pasiruošti tokiai išvykai?
Na , mažei, aišku galima įsimest tyrelių , o visiems kitiems? g.gif Makaronų, kruopų, tušonkės, daržovių g.gif Gal kas dar ką patartų?
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2010 06 19, 19:48)
Sveikos, aš tikrai sąžiningai permečiau akim temą nuo pradžios, bet visvien turiu klausimų lotuliukas.gif Tokių praktiškų rolleyes.gif Apie maistą.

Beje, užsisakėm Kempinge liukso namuką.Vien dėl kvadratūros (mažoji kartais atsibunda nenormaliai anksti, o paaugliai dar norėtų pamiegot).

Sakykim 4 suaugę (du suaugę ir du paaugliai )  apetitai ir 1 mažas apetitas. Kaip optimaliai pasiruošti tokiai išvykai? 
Na , mažei, aišku galima įsimest tyrelių , o visiems kitiems?  g.gif Makaronų, kruopų, tušonkės, daržovių g.gif Gal kas dar ką patartų?

mes nieko nesivezam, viska perkam vietiniam RImi, kainos kaip pas mus, o pasirinkimas irgi normalus. Labai daug sviezio pagaminto visokiausio maisto, ideda i sildomus vienkartinius indus.
Atsakyti
bent perniai tai kainos buvo labai panasios kaip pas mus, pilna visokiu maximu, super neto, rimi akciju - atrakciju. nemanau, kad verta uzsipirkti maisto.
Atsakyti
QUOTE(wioletine @ 2010 06 19, 21:58)
bent perniai tai kainos buvo labai panasios kaip pas mus, pilna visokiu maximu, super neto, rimi akciju - atrakciju. nemanau, kad verta uzsipirkti maisto.


Gal sunku įsivaizduot mano problemą lotuliukas.gif , bet esmė tame, kad paauglaii tokie ėdrūs, plius aš pati nors kartą dienoje turiu pavalgyti šilto maisto.O čia savaitę doh.gif

Be abejo, aš norėčiau atsipūsti, bet tai būtinai padarysiu, kai vaikai užaugs, o aš atostogausiu viena arba su draugėm pensininkėm lotuliukas.gif

tai va, labai norėtųsi tokių a la patarimų, ką galima pasiruošt namuose, kad nuvažiavus užtektų tik pabaigt arba tik pašildyt ir būtų kuo artimiau naminiam (sočiam maistui).

Va, pvz., kai važiavom į Slovakiją, tai namie "rankovėje" išsikepiau pjaustytos mėsos, ją dar karštutę susidėjau į stiklainius ir kai atšalo, tapo tokie a la mėsos konservai, kur tik pašildyt mikrobangėje tereikėjo ir valgyti su pomidoriukais, agurkiukais. Gal dar kas gerų patarimų rolleyes.gif ?
Atsakyti
mes vaziavome dvi seimos, vaikai 4meciai. irgi valgem visada karsta maista, darem patys, nes kompanijoje keli zmones su skrandziais bedu turi, tai kad nesigadinti atostogu problemomis, darem patys.
makaronu patiekalai greitai darosi.
pvz isiverdi spagecius, ten parukytos mesytes ar slapkes smulkiai supjaustytos ir pakepintos sumesti ir olandisko patarkuoto surio. tikrai greitai paruosiamas patiekalas.
budavo saldytu darzoviu nusiperkam su mesyte patroskinam (vistiena juk greitai pasigamina).

o plius, idarbink ir paauglius. vienam duok papjaustyti, kitam duok patarkuoti.
visiems atostogos, visi turi pailseti, ne tik vaikai, bet ir mama mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wioletine: 19 birželio 2010 - 21:26
QUOTE(wioletine @ 2010 06 19, 15:55)
mes telefonu kaina sutarem

reiskia pervelu mum, nes jau uzsisakem g.gif
Papildyta:
QUOTE(Hloja @ 2010 06 19, 22:54)
reiskia pervelu mum, nes jau uzsisakem g.gif

As su maistu tai manau irgi ne labai ko imsiu is LT, nu gal darzoviu svieziu, nes megstu turguje nusipirkti. Maciau seimininkai turi grili, galesim kokiu desrialiu ir darzoviu issikepti. t.p. makaronai, kruopos kiausiniu patiekalai, blinukai manau labai greit paruosiami mirksiukas.gif Galima aisku namuose prikepti kotletu uzsalditi arba jieigu zepter inda turit uzdariti ir atsivezti. juk saldituvai daug kur yra... Salditos darzovies irgi supper sprendima, greita ir skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wioletine @ 2010 06 19, 23:26)
o plius, idarbink ir paauglius.

tai jie visada pas mane įdarbinti lotuliukas.gif , tik tiek, kad aš turiu viską apgalvot iš anksto, numatyt ko reiks ir kiek, žodžiu paplanuot.O jau tų vykdytojų tai rasim biggrin.gif
QUOTE(Hloja @ 2010 06 20, 00:05)
Galima aisku namuose prikepti kotletu uzsalditi arba jieigu zepter inda turit  uzdariti ir atsivezti. juk saldituvai daug kur yra...

galvojau ir apie tai mirksiukas.gif

tiesa, kaip supratau puodai bus tik virtuvėje bendroje , ane? (čia aš apie tą PRIEJURAS kempinga)
Atsakyti
Hloja, Ventspilyje yra superinis turgelis smile.gif
Atsakyti