Įkraunama...
Įkraunama...

Vilkpėdė: Vilkpėdės darželis-mokykla

Domėjausi aš labai tuo diemedžiu, bet prie namų darželis yra didelis privalumas, už čilipicos maistą mokėt irgi nesinori schmoll.gif prabanga darželyje nelabai domina, kad tik auklėtojos būtų geros, sakau puse tiek pametėti valdiško darželio auklėtojoms, kiek diemedy sumokėtum, tai ohoho auklėtojos pašokinėtų apie vaiką.. biggrin.gif
negi montesori darželis Basanavičiaus mokykloj randasi? doh.gif blush2.gif žiūrėjau internete, ten kur apie montesori rašo iškart apie šią mokyklą primeta, nugi žinomas mas tas rajonas, bet va niekaip neįsivaizduoju doh.gif kurgi tas darželis negi tas kur mokyklos kieme? jis ką konarskio gatvei priklauso g.gif blink.gif blush2.gif 4u.gif ?
Atsakyti
Atleisk ,bet neprisimenu tos gatvės pavadinimo sad.gif ten vienpusis eismas,trumpa tokia gatvelė sankryža su konarskio g-ve.Šiaip tai bijau tave painioti,nes pati buvau prieš 2 metus ,o tikslaus adreso neprisimenu doh.gif
Dėl darželių ,tai man svarbiausia,kad vaikai būtų lavinami umn.gif ,kad neskriaustų grupiokai ir auklėtojos bash.gif ,ir kad normaliai maitintų essen.gif .Nereikia ,kad ten baisiai jau šokinėtų aplinkui,tegu praeina gyvenimo mokyklos ABC.
Tik žinok jau kai pradės lankyt tai tikrai sirgs doctor.gif Mes ruošiamės,tipo visokių imunitetą stiprinančių vaistų gėrėm -niekas nepadėjo.Išpradžių taip beviltiškai viskas atrodė ,praktiškai sirgdavo kas 2 savaites. sad.gif Taip ,kad neskubėk atsisveikinti su aukle.Dabar jau nieko,serga kas 2 mėnesius smile.gif
Atsakyti
ten gal toj gatvytėj pradžioj daug garažų yra.. o gatvytė tarp mokyklos ir radio ar televizijos pastato.. g.gif
o iki darželio kiek kartų vaikas yra sirgęs? negi ten visi vaikai paeiliui taip baisiai ir serga? blush2.gif 4u.gif
o vaikai tikriausiai jau visi be pampersų? g.gif
Atsakyti
Dėl pampersų tai nežinau,mat aš leidau nuo 3 metų,būdavo avarijų,bet dabar jau nebebūna.O dėl sirgimų tai būk rami -neišsisuksit 000189.gif
Prieš darželį nesirgdavom,lankėm baseiną,vitaminai ,daržovės ,vaisiai...,o jau nuo darželio vaistų nėr frusty.gif Bandžiau ir mamom per susirinkimą aiškint ,kad nevestų sergančių vaikų į grupę,kad pagailėtų sveikų grupiokų ,viskas veltuj fool.gif .Reik susitaikyt ir tiek.
Atsakyti
gal ką girdėjai apie auklėtoją Mariją M. ? rolleyes.gif

tavo auklėtoja gal dukrytę turi nzn gal kokių 5 metų? M. tai turėtų dirbti su mažiukais, o pas jus grupelėj kiek maždaug jauniausiam ir vyriausiam, čia gal mišraus amžiaus grupės šitam daržely? man sakė jei vaiką leisčiau nuo rugsėjo tai aklėtoja būtų M. M. ax.gif o grupė antram aukšte
gal žinai kaip ten ar labai statūs laiptai į tą antrą aukštą ir ar jei mano būtų jauniausias, tai ar vyresni skriaudžia tokius mažius? blush2.gif
dar labai faina, mano buvusi auklėtoja dabar dirba tam daržely mokytoja thumbup.gif
Atsakyti
Jo,auklėtoja turi dukrytę maždaug 5 metų ,bet ji bitučių grupėj dirba g.gif
Šiaip tai grupės suskirstytos daug maž pagal amžių thumbup.gif ,bet dabar ,vasaros metu visi suvaryti į vieną grupę.
Atsakyti
QUOTE(Reima @ 2005 10 17, 10:56)
Vis tikiuosi,kad dar atsiras mamyčių leidžiančių savo atžalas į šį darželį .
Auuuuu !!!

Sveikutes,taip taip taip.As galvoju pirmadieni eit i Vilkpede apsidairyt,nes man tiesiog prie namu bigsmile.gif gal kokie 10 metru thumbup.gif Tai butu puiku jei tiktu.Jau nemazai argumentu uz perskaiciau ir tai sutvirtino mano nusiteikima mirksiukas.gif Be to jau maziukui 5 ir kitais metais jau reiks paruosiamaja lankyt,tai ir mokyklele galetu ten pat lankyt. g.gif
O mus priims dabar?Kaip manot,ar bus vietu?
Klausimeliai...kiek moki uz darzeli?Ka mokosi vaikuciai?Gal kokios kalbos moko? g.gif Jau pirmadieni domesiuos,bet vistiek nekantrauju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinap @ 2006 01 14, 21:03)
Labai įdomu kokie įspūdžiai, Morgan ax.gif

Sveikute,tai kad kol kas jokiu. verysad.gif Kol tetis namie dar sakom pabus su mumis,o kai tetis isvazines kazkur po 3 savaiciu,tai mazdaug pries savaite iki isvaziavimo leisim,kad apsiprastu.
Skambint skambinaus,tai sake,kad vietu yra. thumbup.gif
Taip,kad dar domina tie patys klausymai,kuriuos uzdaviau mirksiukas.gif
Kristinap,o jus jau lankot ar irgi tik galvojat?
Atsakyti
[quote=Morgan,2006 01 06, 23:52]
Sveikutes,taip taip taip.As galvoju pirmadieni eit i Vilkpede apsidairyt,nes man tiesiog prie namu bigsmile.gif gal kokie 10 metru thumbup.gif

10 metrų,tai čia tipo bažnyčioj gyveni lotuliukas.gif Jei vaikui 5metai tai panašu,kad su maniškiu į tą pačią grupę pateks.Mes lankom šį darželį porą metų.Net nežinau kaip čia jį pristatyt g.gif Normalus darželis,nemoko ten jokių kalbų ,yra papildomi būreliai,šiemet buvo pristatytas karate ,šokių ir keramikos būreliai.Berods karate 40lt.Maniškis vaikšto į šokius (10 lt mėnuo),ten net ne šokiai,o šiaip vietinė vadovė papildomai užsiima,padainuoja,padeklamuoja,visai nieko.Man patinka ,kad šis darželis yra su pradine mokykla,lygtais sustiprinta anglų (tiksliai nežinau).Gražiai sutvarkyta aplinka,maistas kaip visur.Nusiskundimų neturiu.Kainos kaip visur,tiksliai nežinau apie 120 mėnesiui.
Atsakyti
QUOTE(Reima @ 2006 01 18, 12:06)
10 metrų,tai čia tipo bažnyčioj gyveni  lotuliukas.gif Jei vaikui 5metai tai panašu,kad su maniškiu į tą pačią grupę pateks.Mes lankom šį darželį porą metų.Net nežinau kaip čia jį pristatyt  g.gif Normalus darželis,nemoko ten jokių kalbų ,yra papildomi būreliai,šiemet buvo pristatytas karate ,šokių ir keramikos būreliai.Berods karate 40lt.Maniškis vaikšto į šokius (10 lt mėnuo),ten net ne šokiai,o šiaip vietinė vadovė papildomai užsiima,padainuoja,padeklamuoja,visai nieko.Man patinka ,kad šis darželis yra su pradine mokykla,lygtais sustiprinta anglų (tiksliai nežinau).Gražiai sutvarkyta aplinka,maistas kaip visur.Nusiskundimų neturiu.Kainos kaip visur,tiksliai nežinau apie 120 mėnesiui.

Aha,baznycioj lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu as truputi suklydau.Galvojau,kad tas ant kalnelio.Bet vistiek man salia.As gyvenu prie gerosios vilties stoteles. ax.gif Nu va kaip gerai.Busim klasiokai mirksiukas.gif Del burelio tai tetis jau tariasi su treneriu maziuka i imtynes leist.As taip pat si darzeli rinkausi,kad su pradine nes jau ne tiek daug iki mokyklytes beliko. thumbup.gif O kaip aukletoja jusu grupej? g.gif
Atsakyti
Auklėtojos yra dvi ir šeimininkė Larisa smile.gif Normalios,man asmeniškai norėtūsi,kad pasiimant vaiką auklėtoja apibendrintų dienos įvykius,nes įdomu ką tas vaikas daržely veikia,bet dažniausia tik iš šeimininkės išgirstu,kad vaikas su kažkuo pykosi ar buvo be nuotaikos ar prastai valgė.Šiaip su vaikais tai jos užsiima ,padarė gražų naujametinį spektakliuką,darbeliai sudėlioti ,atėjus matosi,kad ir paišo ir lanksto ir lipdo. thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas zino kaip dabar si vietom darzelyje? Lopseline grupe domina... g.gif
Atsakyti