Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukas

QUOTE(Hoffnung @ 2008 05 23, 15:24)
Tai kad as Paintu tik istrinti ir ka nors uzrasyti moku,o daugiau tamsus miskas man ten  blush2.gif


Verta pasistudijuoti kaireje puseje esancia irankiu juosta, tikrai galima viska padaryti thumbup.gif
Atsakyti
Kažkada teko kažkuriame forume skaityti humoro forma vaikučio kreipimąsi į kitus vaikus... Net nežinau, kaip paaiškinti... g.gif Na, maždaug, vaikutis kitų vaikų klausia, ką daryti, jei... Buvo gal 20 ar 30 punktų... g.gif Labai labai reikia, gal kas žinot, kurioj temelėj galėčiau rasti juos? O gal kas turit išsisaugoję ir galit įdėti čia g.gif blush2.gif Norėčiau juos panaudoti krikštynų laikraštuke ax.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
labukas saunuoles mamytes 4u.gif
as cia studijuoju temas apie laikrastuka, bet niekur man neatidaro nuorodu, kurios mamytes ideje laikrastukus savo. gal daletumete man padeti... ax.gif blush2.gif tai noriu pamatyti kaip tie laikrastukaoi atrodo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lamur @ 2008 05 25, 18:12)
labukas saunuoles mamytes 4u.gif
as cia studijuoju temas apie laikrastuka, bet niekur man neatidaro nuorodu, kurios mamytes ideje laikrastukus savo. gal daletumete man padeti... ax.gif  blush2.gif tai noriu pamatyti kaip tie  laikrastukaoi atrodo... g.gif


As turiu keleta issisaugojus, bet neisivaizduju, kaip wordini dokumenta cia ikelti g.gif
Papildyta:
QUOTE(AV @ 2008 05 23, 19:52)
Kažkada teko kažkuriame forume skaityti humoro forma vaikučio kreipimąsi į kitus vaikus... Net nežinau, kaip paaiškinti... g.gif  Na, maždaug, vaikutis kitų vaikų klausia, ką daryti, jei... Buvo gal 20 ar 30 punktų... g.gif  Labai labai reikia, gal kas žinot, kurioj temelėj galėčiau rasti juos? O gal kas turit išsisaugoję ir galit įdėti čia g.gif  blush2.gif Norėčiau juos panaudoti krikštynų laikraštuke ax.gif  Ačiū 4u.gif


Neisivaizduoju schmoll.gif
Atsakyti
ir man buti idomu suzynot kaip cia idet wordo failus galeciau ir savo laikrastuka parodit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 05 25, 23:25)
ir man buti idomu suzynot kaip cia idet wordo failus galeciau ir savo laikrastuka parodit ax.gif


Gal kas patars g.gif blush2.gif
Atsakyti
Pakeiskit faila i jpg ir dekit kap nuotrauka cia
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 05 25, 23:35)
Pakeiskit faila i jpg ir dekit kap nuotrauka cia


Tai kad neleidzia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2008 05 26, 11:08)
Tai kad neleidzia  schmoll.gif

Zinokit as ir nezinau kaip ikelti cia worda... bet galite, jei nesunku atsiusti man i el. pasta...parasysiu i az. Aciu
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2008 05 22, 19:27)
Štai dar viena idėja:
Viena mamytė iš SM sugalvojo padaryti dovanėlėms ne saldainius, bet šokolądą. Man labai patiko ši mintis, aš nusikopinau mintį ir pati pabandžiau : įvertinkit  4u.gif
user posted image

grazus jusu darbeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Zavinga* @ 2008 05 26, 15:53)
grazus jusu darbeliai wub.gif


Aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2008 05 22, 17:05)
Tai Ir as lygiai taip pat darau - po truputi, viena diena viena, kita - kita  blush2.gif  Teksto tikrai truksta, uztai ir rasiau, kad nemoku kitaip ikelt  doh.gif  Padariau Print Screena ir ikeliau, o Print Screeninant puse teksto nusikirpo  unsure.gif
Raideles is cia
Ir is cia  4u.gif  4u.gif


ATISIA:

Ačiukas už raideles thumbup.gif

Gal būtų galima tą super gražų eilėraštuką man įmesti į AŽ?

Tą mintį su šokoladu reiks man priglausti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atograza: 26 gegužės 2008 - 21:49