Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukas

QUOTE(SaulesSpindulelis @ 2008 11 19, 14:16)
sakykit, kaip jus tuos lakrastukus sutvirtinate:susegate,surisate ar tiesiog perlenkiate pusiau? g.gif

P.S.ant kokio popieriaus ir kokio formato spausdinate?

Aš tai spausdinau ant A4 formato ir išmušus su skylamušiu skylutes surišau ružavu kaspinėliu ax.gif
Atsakyti
Ai dar tiesa po drugelį prikabinau, didesnėm mandrybėm nebuvo laiko
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurimk: 19 lapkričio 2008 - 15:13
As taip spausdinau ant A4 formato ir ismusus skyles surisau melynu ir zaliu kaspineliu... smile.gif kad ir paprastai, bet visiems labai patiko... wub.gif
Atsakyti
originalios idejos,nereikia per daug sukti galvos,surisi ir grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aurimk @ 2008 11 19, 16:03)
Ai dar tiesa po drugelį prikabinau, didesnėm mandrybėm nebuvo laiko
user posted image

grazus drugeliai smile.gif
Atsakyti
[quote=*Zavinga*,2008 06 24, 12:31]
situos zodzius pritaikiau krikstynu filmuko kurimui.Turint daugiau nuotraukyciu,galima labai grazu prisiminima padaryti thumbup.gif


Labutis.Klausyk,Zavinga,ar is sios programytes (puslapio) imanoma parsiiusti savo filmuka ar nuotraukyciu pasidaryta albuma ar visgi reikia moket.Labai fainu dalyku radau... 4u.gif Gal brukstelsi i az kaip ten kas.Labai aciu wub.gif
Atsakyti
Na,atrodo cia komercine paslaptis unsure.gif Nieko,gris mano sogeriukas-superinis kompiuterastas biggrin.gif sventems, tai sutvarkys man si reikala greit. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Laukiu- nesulaukiu...
Atsakyti
QUOTE(IngridaHA @ 2008 12 13, 19:04)
Na,atrodo cia komercine paslaptis unsure.gif Nieko,gris mano sogeriukas-superinis kompiuterastas biggrin.gif  sventems, tai sutvarkys man si reikala greit. biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Laukiu- nesulaukiu...

na juk retas kuris isduoda komercines paslaptis ax.gif o gal zavinga tiesiog cia nebesilanko ir nemate jusu zinutes rolleyes.gif o jei svogeriukas toks gabus,tada jums tikrai viska sutvarkys,o tada gal ir su mumis pasidalinsit paslaptim bigsmile.gif o gal ir ne rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Na jus mamtytes ir isradingos smile.gif jusu deka ir as padariau savo podinukui laikrastuka 4u.gif musu krikstynos jau si savaitgali, tai jau beliko tik viska atsispauzdint, o kita jau padaryta. Tiesa, vakar pasidariau kosyte, oi kokia puiki gavos smile.gif blush2.gif sekmes ir jums visoms besiruosianciom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aurimk @ 2008 11 19, 16:03)
Ai dar tiesa po drugelį prikabinau, didesnėm mandrybėm nebuvo laiko
user posted image

laba diena smile.gif as taip pat noreciau padaryti krikstynu laikrastuka rolleyes.gif labai smagu kad mamos dalinasi savo darbeliais thumbup.gif gal kuri mamyte galetu pamokinti kaip butu galima iskirpti is nuotraukos vaikiuka ir ideti i koki kita fona.buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Siulau i laikrastuka ideti puslapiuka su informacija (keletas foto, pomegiai, gimtadieniai, skaniausi patiekalai, megstamiausia veikla, isakymus krikstateviams) apie krikstatevius. smile.gif
Atsakyti
daug visokiu paveiksliuku laikrastukui galima rasti cia:

http://smiles.lc-pas...reich105_0.html

Gal kam pravers. smile.gif
Atsakyti