Įkraunama...
Įkraunama...

Turtas po skyrybų

Sveikos.
Santuokoje pirkome namą mano vardu. Išsiskyrėme. Dabar mano namas antstolių areštuotas už mano buvusio vyro skolą man, už nesumokėtus alimentus. Ex į taikius pokalbius nesileidžia, už leidimą parduoti reikalauja kosminių pinigų.
Kuriozai, bet suktis kažkaip reikia.
Laukiu patarimų

Atsakyti
QUOTE(ire @ 2008 05 22, 18:18)
Sveikos.
Santuokoje pirkome namą mano vardu. Išsiskyrėme. Dabar mano namas antstolių areštuotas už mano buvusio vyro skolą man, už nesumokėtus alimentus. Ex į taikius pokalbius nesileidžia, už leidimą parduoti reikalauja kosminių pinigų.
Kuriozai, bet suktis kažkaip reikia.
Laukiu patarimų

keista jusu situacija,deja nezianu ka patart.tik kreiptis i advokata konsultacijos,jis geriausiai patars.sekmes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ire @ 2008 05 22, 17:18)
Sveikos.
Santuokoje pirkome namą mano vardu. Išsiskyrėme. Dabar mano namas antstolių areštuotas už mano buvusio vyro skolą man, už nesumokėtus alimentus.

Kaip po skyrų buvo padalintas turtas (namas)?
Tai, kad jis buvo pirktas jūsų vardu nereiškia beveik nieko. Geriau pasakykite koks to namo turtinis statusas dabar (po skyrybų).
Atsakyti
Tik spėlioti galima, kai nežinomos visos aplinkybės. Greičiausiai buvęs sutuoktinis pirko namą už iki santuokos įsigytas asmenines lėšas arba kas nors iš jo giminaičių prisidėjo įgyjant santuokinį turtą (tėvai sumetė ant namo), tad nieko nuostabaus, kad namas priklauso jam, nors ir pirktas jūsų vardu. Jei dar nesat pasidalinę turto, tai teismas turėtų/galėtų jums priteisti teisę gyventi šiame name, kol vaikai taps pilnamečiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tojama: 23 gegužės 2008 - 09:45
Bet situacija super biggrin.gif Areštavo namą, kuriame ji gyvena už alimentus, kurie jai nesumokėti. Dabar anstoliai turėtų parduoti namą ir pervesti jai alimentus.
Faina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 23 gegužės 2008 - 09:47
Bet ji juk gali pristabdyti antstolius veiksmus? šiaip ar taip juk ji pati ir kreipėsi į juos. O per tą laiką mikliai bėgti pas advokatą ir kreiptis į teismą dėl teisės gyventi šiame name, kol vaikai taps pilnamečiais. Tada tegu antstoliai ieško kitų pajamų ir turto iš vaikų tėvo g.gif
Iš tiesų, situacija įdomi blink.gif Matomai žmonės išsiskyrė ne visus klausimus tinkamai išsprendę, o ypač dėl vaikų gyvenamos vietos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tojama: 23 gegužės 2008 - 10:00
As siulau nepasiduot vyro spaudimui,kazkada pati buvau tokioje situoacijoj kai ex uz skyrybas pareikalavo didesnes dalies buto kuri man nupirko tevai-jis net nesusimaste kad as su 2 vaikais isejau i gatve bet dar ir patikrino daiktus kokius issinesu.Eina 9metai po skyrybu ir kiekviena diena sau sakau kvaile...Yra daugybe budu ginti moteri su vaikais o as tuo nepasinaudojau,leidau pazeminti savo vaikus.Belskis i visas instancijas galu gale i spauda visur kur gali ir zinai nes tu ginsi ne turta o tai kas priklauso tavo vaikam ir ju gerove
Atsakyti
QUOTE(renacike @ 2008 05 23, 11:26)
As siulau nepasiduot vyro spaudimui,...

Kokiam spaudimui? Argi vyras areštavo jos namą? Ji pati sau areštavo.
Atsakyti
Neaisku, kaip po skyrybu padalintas namas. GReiciausiai per puse? TAi antstoliai galejo arestuoti tik puse namo?
as eiciau pas antstoli ir kalbeciaus ir aisku, pas advokata konsultacijos...
tikrai juokingai graudu... doh.gif doh.gif
Atsakyti
[kazkada pati buvau tokioje situoacijoj kai ex uz skyrybas pareikalavo didesnes dalies buto kuri man nupirko tevai-jis net nesusimaste kad as su 2 vaikais isejau i gatve bet dar ir patikrino daiktus kokius issinesu.


Tikrai jau, skaudžiai apsižioplinai doh.gif Jis iš viso jokios teisės negalėjo turėti į šį butą, jei būtum įrodžius, jog prie jo įsigijimo pilnai prisidėjo tavo giminaičiai. Vakar kaip tik radau tokį paaiškinimą Teismų praktikoje.
Atsakyti
Ačiū, kad domitės.
Pridedu faktų:
Namas pirktas už bendrus pinigus, gautus, pardavus butą senamiestyje. Taigi, jis ne vyro, o, kaip ir mūsų abiejų.
Turtas nepadalintas, nes ex už dalyvavimą dalybų procese reikalauja neįmanomų dalykų pvz- sekso su juo.
Kai kreipiausi į advokatą, tas patarė sodinti už vengimą mokėti alimentus. O mano ex atsigulė į psichiatrinę, kad uždarytų bylą, ir bylą uždarė.
Blin, ar įsivaizduojate, kiek jau suplojau advokatams?
Todėl ir užklausiau. Man reikia genialios idėjos...
Atsakyti
QUOTE(ire @ 2008 05 23, 13:30)
Turtas nepadalintas, nes ex už dalyvavimą dalybų procese reikalauja neįmanomų dalykų pvz- sekso su juo.

O čia iš ko reikalauja? Gal iš teisėjo/teisėjos? Nes dažniausiai teismai sugeba susikalbėti su visokiausiais žmonėmis...
Jūs neturite prašyti savo buvusio vyro, kad jis dalyvautų teismo procese. Tai teismo reikalas.
Papildyta:
QUOTE(ire @ 2008 05 23, 13:30)
Blin, ar įsivaizduojate, kiek jau suplojau advokatams?

Kokius 10 milijardų eurų? blink.gif Daugiau man tikrai fantazijos neužtektų.
Papildyta:
QUOTE(ire @ 2008 05 23, 13:30)
Kai kreipiausi į advokatą, tas patarė sodinti už vengimą mokėti alimentus. O mano ex atsigulė į psichiatrinę, kad uždarytų bylą, ir bylą uždarė.

Tai dėl baudžiamosios bylos. Civilinėje byloje tai neturi jokio skirtumo. O jums būtinai reikia, kad jis sedėtų, ar pinigus gauti? Tiksliau turbūt norėjote ir namą pasilikti ir dar pinigus gauti. Vat taip neišeina... Padalins jūsų namą, dar gerai, jei įpareigos jus išmokėti jam kompensaciją. O tai tiesiog padalins ir gyvensit draugiškai gretimuose kambariuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 23 gegužės 2008 - 12:35