Įkraunama...
Įkraunama...

Labai jautri veido oda

g.gif tik konkrečiai tik vienam automobilyje tinimas atsiranda ar visuose?

Čia tokia labai jau tolima galimybė, teorija, bet vistiek idėja. Gal... esat jautri lateksui? Guminės pirštinės, prezervatyvai ir panašūs dalykai jums jautrumo nesukelia? Nes šiaip latekso alergija pasireiškia tinimu, raudoniu. Mašinose jis naudojamas kilimėliuose, padangose, interjero detalėse. Kartais nebūtina net prisiliesti, kad reakcija sukiltų. Pagalvojau, jei tik vasarą reakcija kyla, gali būti, kad karštis įkaitina gumą, ji pradeda leisti mini daleles į aplinką, kurios pasiekia žmogų.
Gal kokiai kitai medžiagai, kuri mašinose naudojama esat alergiška... Nebandėt dėl alergijų tikrintis?
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 03 13, 00:07)
g.gif tik konkrečiai tik vienam automobilyje tinimas atsiranda ar visuose?


hm.. nebloga mintis, bet manau, kad tokios alergios neturiu. itariu, kad i karsti reaguoju, vos temp. pakyla virs 20-25C, man jau diskomfortas. apie sauna jau nesneku. sesuo minti pametejo, kad inkstus issitirciau g.gif
Atsakyti
Su oda vargstu nuo mažumės. Palyginus kaip buvo vaikytėje, dabar jau geriau, bet kaip tik orai atšąla taip ir prasideda bėdos. Anksčiau vis nerasdavau sau kremo. Vieni labiau, kiti mažiau tikdavo, bet to labiausiai tinkančio ir neišsirinkdavau. Vaisitininkė parekomendavo PHYSIOGEL A.I. kremuką. Na man jis praktiškai tobulas, nes visą žiemą pragyvenau be hormoninių tepalų, kas akgsčiau buvo neįsivaizduojamas dalykas! Tik kaina galėtų būti mažesnė, nes aš jo sutepu nemažai. Gal kas žino kur jo galima įsigyti pigiau?
Atsakyti
QUOTE(Kibis @ 2013 03 03, 14:15)
Anksčiau vis nerasdavau sau kremo. Vieni labiau, kiti mažiau tikdavo, bet to labiausiai tinkančio ir neišsirinkdavau. Vaisitininkė parekomendavo PHYSIOGEL A.I. kremuką.


Mano vyras turi atopine oda ir gydytoja irgi rekomendavo PHYSIOGEL, dave meginuku, lankstuka. Nesakau, kad kremas neefektyvus, bet musu atveju nepadejo. Sutepe tubele, kiek kaklas buvo sausas iki trukinejimu ir perstintis, tiek ir liko. Laikinas palenkgvejimas ir viskas. Gal ne ta gydytoja rekomendavo, o ta, kieno lankstuka turejo smile.gif zodziu, paskaitinejau pati, pabandem toki nezinoma Aderma pieneli, ir gal ten koks ingredientas tinkamas buvo, bet tfu tfu kol kas net neperkant naujo, oda sveika, nieztuliai praejo. Aisku, ziurim, kuo prausiasi, maista sekam, bet labai tu sugaudysi ko negalima, kai mieste pietauja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shokolada @ 2014 06 10, 10:58)
Aisku, ziurim, kuo prausiasi, maista sekam, bet labai tu sugaudysi ko negalima, kai mieste pietauja ax.gif


Norėčiau paklausti, kaip stebit, ką valgo ir iš kur žinoti kas tinka? Aš niekada neturėjau alergijos niekam, bet štai prieš metus prasidėjo veido odos alergija... doh.gif Dermatologė suvardino kone visus produktus, kad reikėtų vengti, tai tokiu atveju teliktų badauti. Išrašė kremo ir tam kartui viskas susitvarkė, bet dabar jau visai baisu: jokie kremai nebepadeda, oda rausta net prilietus drėgnu pirštu... Mąstau gal padėtų kokia dieta? Bet vėlgi nelabai norisi mėginti bet ko, nes pastaruoju metu didelis darbo krūvis, tad jaučiasi, kad organizmas nusilpęs... verysad.gif
Atsakyti