Įkraunama...
Įkraunama...

Labai jautri veido oda

QUOTE(Emocija2009 @ 2009 02 11, 21:46)
Man Algodermia Sensetive nuima raudonumą, bet visiškai nenuima "gyvačiukus". Naudojau gal 10-15 kartu. Pas mane tik testeriai. Ar reikia naudoti ilga laiką kad pastebėti efektą? rolleyes.gif


biggrin.gif "gyvaciukus"..? Jei turi omeny kraujagysles, kuriu tinklas matosi pavirsiuje, tai ju ir nepanaikinsi, svarbu dabar saugot veida, kad jos nerysketu, nesiplestu, netrukinetu. Vit C, apsauga nuo saules, kosmetika jautriai sausai odai ir tt... Tuos raizginius po oda pasalina tik lazeris.
Atsakyti
Dusele, tai visiškai nei vienas kremas nei serumas nepadės kraujagyslių atsikratyti.
Pas mane tai kaip gyvatės ant veido. O dar jeigu oda paraudonuoja, tai negaliu į save žiūrėti. Nors vyras sako kad nieko nėra, bet aš matau ... schmoll.gif
Atsakyti
o klausykit,o ka galvojat apie stai sia produkcija?

http://bp2.blogger.c...h/Nivea 001.jpg

kazkaip nezinau,nezinau. jau tepuosi gal puse metuku,bet nesijaucia visiskai jokio rezultato. na niekaip neissigydau savo sausos odeles. jei nepasitepu diena ar dvi,tai ojej kas dedasi,tiesiog dziunu. priedu dar ir raudonom demelem isberia...

gal butu galima is jusu sulaukti patarimo,rekomendacijos y gydomuosius kremukus? kad panaudojus bent jau menesiuka,kita galeciau zavetis savo odele,o ne bjauretis ja. a? =)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajoooone: 16 vasario 2009 - 19:56
QUOTE(Emocija2009 @ 2009 02 16, 18:47)
Dusele, tai visiškai nei vienas kremas nei serumas nepadės kraujagyslių atsikratyti.
Pas mane tai kaip gyvatės ant veido. O dar jeigu oda paraudonuoja, tai negaliu į save žiūrėti. Nors vyras sako kad nieko nėra, bet aš matau ... schmoll.gif


kol kas tokio, kuris darytu stebuklus, deja, niekas neisrado. Raudoniui slopinti - taip, kraujagyslems naikinti - schmoll.gif . Mano pacios oda jautri, kapiliarai arti odos pavirsiaus, tai SAUGAU, nes nenoriu voratinklio turet.. doh.gif .
O jei vyras nemato - tai ir tu nematyk mirksiukas.gif . Diena ismok maskuoti. Kraujagysles puikiai maskuoja zalsvos spalvos piestukas arba kremines konsistencijos maskuoklis. Tepti tik pacius "gyvaciukus" 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Svajoooone @ 2009 02 16, 19:55)
o klausykit,o ka galvojat apie stai sia produkcija?

http://bp2.blogger.c...h/Nivea 001.jpg

kazkaip nezinau,nezinau. jau tepuosi gal puse metuku,bet nesijaucia visiskai jokio rezultato. na niekaip neissigydau savo sausos odeles. jei nepasitepu diena ar dvi,tai ojej kas dedasi,tiesiog dziunu. priedu dar ir raudonom demelem isberia...

gal butu galima is jusu sulaukti patarimo,rekomendacijos y gydomuosius kremukus? kad panaudojus bent jau menesiuka,kita galeciau zavetis savo odele,o ne bjauretis ja. a? =)


mano rekomendacija: mars pas dermatologa. Jei ypatingai sauseja, tempia, ir dar beria demem, tai jau gali but nebe kosmetologines problemos.
Trumpai:
Odos sausejima sukelia tokie pagrindiniai veiksniai:
- odos senejimas susijes su amzium
- odos snejimas veikiant saulei (raginis sluoksnis storeja kaupiantis apmirusioms lastelems)
- netinkama odos pavirsiaus depiliacija, naudojant netinkamas chemines priemones
- tam tikru medikament naudojimas (pvz: retinoidu)
- kai kurios patologijos (inkstu epakankamumas), kai kuriu riebiuju rugsciu ir vitaminu trukumas (A, B, E, PP)
Yra 2 sausos odos tipai:
(1)sausumas, susijes su jo prigimtimi, kuris priklauso nuo laiko ir kuno daliu ir siuo atveju padeti gali tik teisinga odos prieziura tinkamomis priemonemis (geriausia pasitarti su kosmetologu) – valyti, maitinti, drekinti, masazuoti. Drekinti butina tiek is isores, tiek is vidaus – gerti daug vandens, vengti tiesioginiu saules spinduliu, vejo, salcio.
(2)patologinis sausumas. Kseroze, kuria sukelia uzdegiminiai faktoriai; Ichtioze, salygota igimtu faktoriu. Tokiu atveju odai reikalingas gydymas, kuris laikinai pagerina padeti, bet visa gyvenima reikia likytis gydytoju dermatologu rekomendaciju.
Prie sausos odos priskiriamos tam tikros ligos: psoriaze, atopinis dermatitas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusele: 16 vasario 2009 - 21:20
Visą laiką galvojau,kad mano oda riebi ir problematiška,o apsilankiusi pas dermatologą kelis kartus sužinojau,kad mano oda labai jautri,nes man netinka ne vienas kemas nuo spuogu doh.gif O aš tiek metų kankinau savo veidą. Pradėjau gert vaistus,oda tvarkosi ir pasirodo ji sausa unsure.gif ir labai jautri...Dabar esu paieškuose tinkamų priemonių...Kol kas galima gyvent naudojant Sothys...dar užsakiau La-Roche ir Darphin,tai žiūrėsiu kas tiks..Beje kai nustojau naudot priemones riebiai-spuoguotai odai,dingo spuogai doh.gif
Atsakyti
Sveikos, ir as ieskau pagalbos.. mano veido oda labai sausa ir dar pleiskanojasi.... jei daugiau pabunu sauleje, tuoj visa nosis pasidengia pleiskanu sluoksniu.... vartojau krema is eucerin, lyg ir geriau... dabar pasiule krema is Omare... nieko nesu apie sia produkcija girdejusi... gal kuri is jusu turejot, naudojot? kokie atsiliepimai.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ginariukas @ 2008 10 27, 16:23)
O tos pacios priemones jautriai odai tinka ir odai su kapiliarais?


geriau rinktis butennt kapiliarams, nes ten kiti ingridiantai dedasi smile.gif
Atsakyti
man visgi labai tinka kosmetika su dumbliais. Isbandziau ALGOLOGIE krema. Man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Schnitzel @ 2009 02 12, 21:38)
Mano oda sausa, blyski. Ziema kai zandus pakanda saltukas dargi ir parausta. Sia ziema naudojau faberlic ziemini maitinamaji krema. Nu super padejo ir jokiu raudonu zandu nebuvo biggrin.gif


Faberlic' as taip padėjo ? bigsmile.gif Gal reikės ir man išbandyt.

Gal kas naudojat Decubal kremus? Labai domina ir jau svarstau įsigyti, kažin ar padeda sausai odai?
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2010 01 21, 18:04)


Gal kas naudojat Decubal kremus? Labai domina ir jau svarstau įsigyti, kažin ar padeda sausai odai?


Esu naudojus Decubal Intensive krema. Sunaudojau visą pakuotę ir pirkčiau dar, tik čia pas mus nėra sad.gif Imant kainos ir kokybės santykį tai tikrai neblogas produktas.
Jis toks riebokas sunkokai įsigeria, bet jei tavo oda labai sausa, tai manau turėtų būti kaip tik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stillness @ 2010 01 21, 23:36)
Esu naudojus Decubal Intensive krema. Sunaudojau visą pakuotę ir pirkčiau dar, tik čia pas mus nėra sad.gif Imant kainos ir kokybės santykį tai tikrai neblogas produktas.
Jis toks riebokas sunkokai įsigeria, bet jei tavo oda labai sausa, tai manau turėtų būti  kaip tik smile.gif


Bet jūs turbūt naudojot kūno kremą, nes veido Decubal turi tik Face Vital ir dar vieną kur paprastai vadinasi Face cream. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2010 01 22, 13:15)
Bet jūs turbūt naudojot kūno kremą, nes veido Decubal turi tik Face Vital ir dar vieną kur paprastai vadinasi Face cream.  ax.gif


Taip, šis skirtas kūnui, bet aš tepliojau visą kūną, įskaitant ir veidą smile.gif blush2.gif Kankinuosi su Seborėja, tai efektyviai panaikindavo išsausėjimus smile.gif
Atsakyti